Sleepyfan

Maniakai
  • Pranešimai

    924
  • Užsiregistravo

  • Lankėsi

  • Laimėta dienų

    4
  • Atsiliepimai

    0%

Sleepyfan Blogų įrašai

  1. Sleepyfan
    Taigi labas vakaras, ilgai mastydamas, bei atideliodamas sugalvojau, isreiskt savo nuomone apie savo pirmaja plansetini kompiuteri

    BlackBerry Playbook





    Specifikacijos:
     
    o 7 coliu, 1024 x 600 rezoliucijos capacitive touchscreen display
    o QNX- Operacine sistema
    o 1GHz dual core ARM Cortex-A9 CPU
    o 1GB of RAM
    o Multitasking palaikymas (didziulis privalumas)
    o HTML 5 and Adobe Flash Player 10.1 palaikymas (in ya face iOS )
    o 802.1a/b/g/n WiFi and Bluetooth
    o Front and back cameras (3MP and 5MP)
    o microUSB connector (sioks toks minusas)
    o (micro)HDMI isejimas
    o 1080p HD video palaikymas (H.264, MPEG4, WMV)
    o DLNA media streaming support
    o 7.6″ x 5.1″ x 0.4″
    o 425g svoris
     
    Tiesa pasakius, mano domejimasis plansetiniais kompiuteriais prasidejo tik sia vasara, kai nuvykom pas teva atostogaut i anglija, ir butent beatostogaujant pasiule android tablete 10.1 Hannspree, tegra2 - pati tablete rinkoje buvo dar jauna, ir informacijos apie ja mazai buvo, prisiskaiciau ir neigemo ir teigemo, bet nusprendziau palaukti. Todel vasaros atostogom pasibaigus deja, isvaziavau i lietuvele, be tabletes. Prasidejus mokslo metams pagalvojau, kaip saunu butu mokykloje pertraukos, bei pamoku () metu turet po ranka nesiojama kompiuteri, kuris nei sunkus, nei didelis, bet atliktu reikemas funkcijas Vis del to 21 amzius, technologijos juda i prieki, todel, sia ziema nusprendziau uzreketuoti tetuka nupirkti man kaledu, gimtadienio proga tableta, tiesa pasakius pradzioje nusivyliau, nes pasirinkimas buvo menkas, nes daug kur babajuksciai jau prasisuke buvo, bet deja Blackberrry turbut kaip tycia paskelbe ispardavima, ir staiga pries akys pamaciau gervuoge juodai prisirpusia pasivadinusia "PlayBook", ir rodancia labai grazu HD Video Demo Ta akmirka pagalvojau, kad stai tai bus mano tablete, todel ilgai negalvodamas nusprendziau ir nusipirkau.
     
    Taigi turbut mano pirmas zingsnis i plansetu pasauli
    Pirmasis playbook'o diegimas na kaip ir visur turbut nauduotojo taisykliu sutikimas, regionas, kalba, tik beabejo vienas dalykas ko praso pradzioje isskirtinai ant playbook'o turbut tai, kad isijungtum sia plansete pirma karta privalai tureti Wi-Fi prieiga, ir gauti patvirtinima is BlackBerry serveriu. Na ir stai pagaliau, duris atsivere, ir pamatom gan grazu vartotojo interfac'a, viskas labai paprasta ir lengvai pasekema(+), visas interfac'as susidaro is 3 juostu/langu:
     
    o Virsutines tai pagrinde nustatymu juosta WiFi, bluetooth, laikas, baterija.
    o Vidurinis langas, tai aplikaciju juosta, siame lange kai turi daugiau nei viena aplikacija ijungta, labai lengva narsyti po tablete.
    o Apatinis langas tai tavo aplikacijos: zaidimai, reikmenys, media ir panasiai.
    Dabar papasakosiu kokius pliusus ir minisus iki siol matau siame tablete
     
    Teigiama, istiesu siame tablete labai daug faktoriu turi teigiamo kaip pavyzdis:
     
    QNX opertyvioji sistema (tiesiai sviesiai tariant ji yra mano manimu geresne uz android pasiekemumu, navigacija)
    7 coliu ekranui 1024/800 rezoliucija yra pats tas, del to HD filmai atrodo itin raiskiai.
    Judesio gestai - tai turbut vienas didziausiu privalumu siam plansetui po geru poros dienu naudojimosi sio plansetu, tesiog nebegali i rankas imt android prietaiso, is ekrano apacios braukti pirstu i virsu, kad ieit i multitasking rezima yra, lyg gimus ismokt vaiksciot tai lyg igimta ir jauciasi baisiai naturaliai. (didziulis +)
    Baterija standby rezime gali isbut iki 15d, na o jai narsyt visa diena po interneta, ziuret filmus, ne pilnam apsvietimui galima drasiai iki 8 valandu tempti. Man atrodo jei jau vazioji i kelione, tai tikrai iki keliones galo drasiai filmus baigsi ziureti (Tiesa pasakius man tai baisiai padejo sausio 31 )
    Priekine kamera gali filmuot 1080P 30fps (gal veliau atjauninsiu idedamas video, bei foto)...
    Touchscreenas gan jautrus, visus pirstu veiksmus atlieka puikiai, nei kart nesusiduriau, kad nereaguotu
    Android marketas - per emuletoriu android player. (siek tiek istaiso padeti del turimu AppWorld aplikaciju trukumo.)
     
    Neigiama:
    Kamera neturi blykstes, todel, kad isgaut pilna foto kokybe reik gero apsvietimo, nakti fotografuoti nepavyks.
    Video formatu palaikymas butent sio metu 1.0.8 OS versijoje, nera palaiko
    mas mkv konteineris, todel ziureti filmus naujus HD kokybei kelia daug keblumu.
    Audio formatu palaikyme tai pat problema sio metu su AC3 palaikymu, bet 2.0 OS Vasario menesi zadama tai istaisyti.
    AppWorld - Teisingai jei jau esi baisus aplikaciju manijakas, tai cia sio metu ne android marketas, ir kolkas cia paklausos itin didelios nera, bet aplikaciju bent iki 2.0 uztektinai.
    Skype pokolkas nera.... (Oh come on microsoft...)
    Jei neturi BB Phono, negali nauduotis viena itin naudinga funkcija tai bridgu.
     
    Na kaip pastebejot istikruju is neigiamu tik pati kamera, vasario menesi beveik visos kitos klaidos issitaisys. Todel tiesa pasakius, mano akimis sis tabletas minusu beveik neturi.
     
    Tai stai ir pabaigiau savo apzvalga Turit klausimu rasykit komentarose, pm padesiu kom galesiu.
     
    P.S. 2.0 OS isejus atnaujinsiu bloga.
  2. Sleepyfan
    Noriu jusu asmenines nuomones, mano tema: Kompiuteriniai zaidimai - siuolaikines kulturos dalis - Ar as bent pataikau i tos laukus?
     
    Tik nuomones savo, jokiu bereikalingu komentaru
     
    Kalbos Rašymas
     
    Kompiuteriai yra neatsiejama šiuolaikinės kultūros dalis. Žinoma jais ne tik dirbama bet ir pramogaujama. Dauguma jaunuolių žaidžia kompiuterinius žaidimus norėdami linksmai praleisti laiką ar pailsėti, atsiriboti nuo kasdienybės, tačiau ir šis būdas turi naudingų privalumų žaidėjams. Norėčiau pakalbėti apie žaidimų privalumus ir trūkumus, jų pritaikymą šiuolaikinėje visuomenėje mokinantis ir ugdant kūrybiškumą.a
    Tobulėjant technologijoms atsiranda vis daugiau kompiuterinių žaidimų, kuriuose galima matyti raiškesnį vaizdą, grafiką, tikroviškesnius animacinius objektus ir pan. Tokios inovacijos pasitarnauja daugiausiai strateginiuose žaidimuose, kur ypatingas dėmesys skiriamas smulkioms detalėms, nes žaidžiama pirmuoju asmeniu tarsi žiūrint iš viršaus ar iš šalies. Tokie žaidimai ugdo loginę mąstyseną, vaizduotę, kūrybiškumą. Kai kurie iš žaidimų yra taikomi tokių savybių lavinimui mokyklose.
    Besidomėdamas sužinojau, kad Amerikoje egzistuoja įstaigą pavadinimu „Užduotis išmokti“. Nuo pat tada, kai 1972 metais pasirodė klasikinis kompiuterinis žaidimas „Stalo Tenisas“, šio tipo pramogos visada lenkė mokytojus vienu esminiu aspektu: jie sugeba pritraukti dėmesį ištisoms valandoms. Todėl tokia ir buvo pasirinkta edukacinė strategija siekiant ilgą laiką palaikyti vaikų susidomėjimą ir paruošti juos karjerai aukštųjų technologijų srityje. Ši idėją iš tiesu gali pasiteisint, nes taip besimokydami vaikai ne tik tobulėja logiškai, bet ir įgauną kūrybiškumo, pasak Mičigano universiteto mokslininkų atlikto tyrimo su 500 dvylikamečių, paaiškėjo, kad vaikai ištikruju tampa kūrybiškesni piešdami ir rašydami istorijas. Šis tyrimas atskleidžia, kad technologijų sąsają su kūrybiškumu egzistuoją. Ypatingas atradimas smegenų ir mokslo universitete Ročesteryje atskleidė jog pirmojo asmens, veiksmo žaidimai iš tikro padeda suaugusiems pagerinti regėjimą ir net pakeisti akinius bei kontaktinius lęšius. Tyrimo metu pastebėta, kad vaizdo žaidimus žaidusių žmonių regėjimas pasitaisė: jie pradėjo skirti spalvų tonus, pastebėti įvairias smulkias detales. Dar vienas svarbus faktas šio tyrimo toks, kad veiksmo žaidimai gerina smegenų veiklą ta prasme, jog egzistuojanti vizuali informacija yra efektyviau įsisavinama. Tai dar karta įrodo, kad naudodami žaidimus iš tiesu lengviau perduodam reikalinga medžiaga.
     
    Žinoma, kompiuteriniai žaidimai turi ir negerų savybių. Pastovus žiūrėjimas į ekraną ypatingai tamsoje gadina jaunas akis. Turi būti išlaikyta taisyklinga kūno padėtis, nes gali grėsti stuburo iškrypimas. Kai kurie žaidimai yra ypatingai žiaurūs ir vaikams sukelia agresijos protrūkius. Šitokie straipsniai dažnai naudojami laikraščiuose ir užgožia teigiamus komp. žaidimų bruožus. Todėl dažnai girdime, kad kompiuteriniai žaidimai yra tik neigiama prasme turintis hobis. Tai pat neatmetama mintis jog ištikruju ypač paauglystės metu jaunimas per ne lyg pasineria i kibernetini gyvenimą išsiugdo priklausomybė nuo kompiuterinių žaidimų. Dėl to nukenčia jų socialinis gyvenimas, pradedama blaškytis mokykloje, neatidžiai sekamos pamokos, skubėjimas grįžti namo. Tai priklausomybės poveikis.
    Aš pats vaikystėje leisdavau laisvą laiką žaisdamas žaidimus, ir bėgant laikui supratau, jog jie mane daug ko išmokė. Pavyzdžiui jei ne žaidimai aš nesuprasčiau anglų kalbos taip gerai kaip suprantu dabar. Taip pat jų pagalba gavau proga pamatyt senovės Roma, Venecija, kaip tuo metu atrodė aplinka bei kaip skyrėsi žmonių aprangą. Bei sužinojau tam tikrus istorinius įvykius apie kurios iki šiol nieko nesu girdėjas.
    Apibendrinant norėčiau pasakyt, kad kompiuteriniai žaidimai yra ne vien tik pramoga bet ir mokymo, ugdymo priemonė jeigu taikomi saikingai. Nes bet kokiu kitu atveju per daug dažnas žaidmų naudojimas, gali sukelti neigiamų padarinių tiek socialiniam tiek asmeniniam jūsų gyvenimui.