GorDo

CoD: world at War

Rekomenduojami pranešimai

O kaip zaidimas multiplayer? Labai geresnis uz COD4? Ar verta pirkt originala, vien del multiplayer galima sakyt, nes dabar artimiausiu metu jokiu geru game nenusimato.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

MUltiplayer tikrai idomus! bet kazkaip man tankai nepatinka, man labiau patinka be tanku kovoti ;D beto tie sunys labai gerai padaryti :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na bent jau man Multiplayer'is CoD 4 geresnis buvo. Čia tik Nazi Zombies modas labai smagus.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu ka savaitagli prisiveikiau isirasyt si zaidima, nors jau senai kompe trainiojos, ir galiu pasakyt, kad sita dalis man asmeniskai daug geresne negu CoD4, gal vien delto, kad gryztam i world war 2 :nunchuks:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Po Brothers In Arms: Hell's Highway man CoD atrodo kaip buka šaudyklė, nusibodo tas rembo stilius, kai eini vienas prieš visus

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Po Brothers In Arms: Hell's Highway man CoD atrodo kaip buka šaudyklė, nusibodo tas rembo stilius, kai eini vienas prieš visus

Jo sutinku su tavim. Man irgi tas pats nematau jokios taktikos begi ir taskai ... O cod4 man isvis asmeniskai buvo tragiskas. Nu nzn nelabai man.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jo sutinku su tavim. Man irgi tas pats nematau jokios taktikos begi ir taskai ... O cod4 man isvis asmeniskai buvo tragiskas. Nu nzn nelabai man.

man tai gal lieviausia dalis trumpa beryse net nemaciau jokio story idomaus tik kad rusia uzimt berlyna o amerika Be a HEROE nukalt japonija.... o COD 4 visai kitas reikalas inese i cod naujoviu gerus gun super mp super sp zaidziau gal 2 ar 3 kartus sp o cod 5 antra kart jau neprisiverciu...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Oi vakar gerai palošėm zombius su no0ne ir kitais smagu buvo...

Reikia dar kada sumest..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Jau nervuoja, sendien instaliavau ant naujo PC ir multiplayer gryba pjauna kaskoky...

Pirma karta pasileidziu viskas ok , dasikeliau iki lvl 6 nueinu pavalgyt, gryzes pernaujo jungiu ir ragas...

"Retrieving account information..." meniu raso, ir toliau susminga vapsie.. "Unhandled exeption caught" wtf ?

 

Modemai pasmane sutvarkyti , sound ant 24bit 28.000hz (studio quality) viskas ftw ! tai kas jam nepatinka...

Tryniau ir visus tuos pasalinius profilius,beto active.txt tik mano profilis...

Zinot kas sprendima ?

 

Ps. Naudoju Vista(32), WaW releasas is LM

P.s.s Compability irgi nustatyta ant WinXP SP2

Redagavo GorDo

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nežinau turėjau ant kompo tai buvo viskas gerai paskuj ir gryba pradėjo pjaut...

Užtat ir insirasiau ant xobx'o :blink:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Jau susitvarkiau , pasirodo ta CD-KEY kur RELOADED release buvo isbanino taigi ir mesdavo errora...

Beto PC ftw ! pasidariau per 5min [ 65lvl prestige lvl10 ] :D nes tiesiog tingejau kelti viska per naujo, kaip ant xbox (:

Redagavo GorDo

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

labai puikus zaidimas, man patiko tiek siuzetu tiek grafika ir garso bei vaizdo efektais. Tie zombiai sakyciau visiskai ne i COD tema, bet reikia paivairinti viska :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mes su draugu norim kurt Call of Duty: WaW klana, jei yra norinciu mano gamertag KriugerisLT, levelis nesvarbu, tik butu gerai jei daug zaidziat, nes neidomu vien tarp anglu sedet, ir tikrai butu smagu jeigu lietuviai XBL'e pasizymetu :thumbsup4:

 

Jo sutinku su tavim. Man irgi tas pats nematau jokios taktikos begi ir taskai ... O cod4 man isvis asmeniskai buvo tragiskas. Nu nzn nelabai man.

nu tai kam zaist ant Regular arba Recruit sunkumo? Isijungi iskart Hardened arba Veteran ir zaidi, tikrai tada nebuna buka saudykle, nes 2hit ir tu jau guli paslikas...

Redagavo Kruger

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.