OutSider

Fall 2008 Dashboard

Rekomenduojami pranešimai

Man šiaip irgi kažkaip pieviškai atrodo, kad nuo dashboardo gali RROD gaut. Bet iš MS gali visko tikėtis DOH..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man šiaip irgi kažkaip pieviškai atrodo, kad nuo dashboardo gali RROD gaut. Bet iš MS gali visko tikėtis DOH..

Mažiau tikėk fanboy'iškais paistalais, nes jei taip ir toliau, tai greitai bijosi ir įsijungti X360 :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Jokiu budu nesinaujink! Nes is kart banas+rrod,tiems kas pavelavo i NXE 19-ta diena atsinaujint.

Ne į temą

Kokias čia nesąmones išvis kalbat. Tipo vakar kas naujinosi - viskas ore, o jau šiandien, tai visi ban gaus., Nereikia čia kažkokių erezijų skleisti išvis.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Kokias čia nesąmones išvis kalbat. Tipo vakar kas naujinosi - viskas ore, o jau šiandien, tai visi ban gaus., Nereikia čia kažkokių erezijų skleisti išvis.
Ne į temą

Manau jis juokavo :D ...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Seip jo , galvoju naujintis , ar kiek luktelti , seip niekur neskubu :D

Redagavo mikr0bas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Bet man tai juokas ima. Vakar rimtai visi naujinos viskas ok niekas nieko nesake del jokiu laginimu del rrod. Siandien kazkoks durnelis parase nesamone. Jau noone raso kad jam freezina kitas kad banas+rrod :D Nu as netikiu ir man visiskai p... Sedziu ir losiu su ramia galva.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Bet man tai juokas ima. Vakar rimtai visi naujinos viskas ok niekas nieko nesake del jokiu laginimu del rrod. Siandien kazkoks durnelis parase nesamone. Jau noone raso kad jam freezina kitas kad banas+rrod ;) Nu as netikiu ir man visiskai p... Sedziu ir losiu su ramia galva.
Ne į temą

Tai tu skirk kur žmogus ironiškai pasakė, kur tikrai...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na rimtai man vakar kazkaip uzsifreezindavo is oro boxas, o vat jau siandien viskas gerai, nei kart nepakibo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

gal kas duosit linka kur is xbox.com atsisiusti , nes jau pranarsiau xbox.com puslapi ir nieko neradau.O tingiu kurtis live acaunta..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Bet man tai juokas ima. Vakar rimtai visi naujinos viskas ok niekas nieko nesake del jokiu laginimu del rrod. Siandien kazkoks durnelis parase nesamone. Jau noone raso kad jam freezina kitas kad banas+rrod ;) Nu as netikiu ir man visiskai p... Sedziu ir losiu su ramia galva.
Ne į temą

Cia mane minejai ar ta asmeni kuris ta naujiena sukure? ;)

dar pasiskaitykit kai sitam saite ps3 fanboyjus sita naujiena parase ;)

http://www.games.lt/g/clubnews.full/14598

Redagavo pihx2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Man ir pora kart uzfreezino nors visai naujas boxas ir jis jasperis.
Redagavo dorklei

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.