OutSider

Fall 2008 Dashboard

Rekomenduojami pranešimai

pajungi i USB rakta per x'a ir paleidi filma, tau parpasys parsisiusti kodekus, tu sutinki ir siunties

 

As va katik parsisiunciau NXE ir dar kodekus tai dabar ma nisvis nebereik i live jungtis , na , nebent vel kai koki updeita paleis :D

viskas aisku :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na va pagiau isbandziau galutiny rezultata (:

Pliusai:

Pirmiausiai , isvaizda 12/10 netik grazi bet ir sparti kas labai svarbu, yra ir naujos theme ir beto tinka ir senos kas labai malonu (:

Ispradziu dar pries iseinant sitam update i avatarus zejau siek tiek skeptiskai, bet visdelto nenuvyle labai idomu susikurti save o dar idomiau su draugais per party sistema snekant atsiriaugeti :D Avatarai nestoves tiesiog nedarydami nieko , jei kratysi galva avataras susiraugs arba malonei nusisypsos jei linguosi (: aisku jei vien sukinesi galva jam apsisuks galva :D avatarus galima susikurti belekaip ir kaip nori nes pasirinkimas texturu tiesiog begalinis (bent jau man tai tikrai uzteko)

Patogumas tai pat svarbus dalykas ir MS tikrai nenuvyle, dashboard'as lengvai valdomas ir maloniai pateiktas , o tai kad dar ir grazus isvis sukelia malonuma.. Zodziu patys pamatysit kaip viskas atnaujinta nes visko isvardinti tiesiog neimanoma...

Turbut labiausiai laukiamas atnaujinimas buvo zaidimu paleidimas is HDD, apie tai daug nekomentuosiu nes ir taip jau apsneketas devynis kartus (:

Kas dar mane nustebino tai Video steaming , ant senojo dashboard bent jau man netgi neilgi traileriai striginejo kas pora sekundziu kas labai nervino , dabar uztenka 5-10sec buffo uzkrauti video be jokiu nesamoniu. Nezinau ar jie cia padare kad pagal interneto greity kokybe apkarpytu ar cia jie papildomos smarves i servus ileido zodziu dabar labai patogu (:

Minusai:

Nu nesijuokit bet kolkas as jokiu minusu neradau, dashboard yra tiesiog must have ir abejojiu ar kasnors pasiges senojo dashboard (:

Tiek sendien :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na atsinaujinau ir aš, na tas avataras tikrai fainas, bet norėtųsi, kad tarkim kai įjungi XBOX jis šone kur nors ir būtų, o jis matosi tik būtent kai nueini prie profilio... Šitas truputi nuvylė... :|

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As pabandziau isirasyt zaidima i HDD, na bent jau ant Mirror's edge nepamaciau kazkokio loading time difference. Gal tik biski, bet didelio greicio jis neduoda levelio loadinimui, nebent zaidimo metu texturas greiciau krauna.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Isirasiau ir as update.:D Tai lygtais viskas gerai tik negalima i party eiti raso Can't connect to party. There might be connection ar network problems. Gal zinot del ko? :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Isirasiau ir as update.:D Tai lygtais viskas gerai tik negalima i party eiti raso Can't connect to party. There might be connection ar network problems. Gal zinot del ko? :D

Tai o prie interneto prisijungęs?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai o prie interneto prisijungęs?

Tai jo. Kaip kitaip buciau parsisiuntes ta update.:D Pas mane per routeri prijunkta tai gal del to? :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O kas su nulaužta sėdi ir atsinaujinęs yra? :D Nenoriu ban'o gauti...

Aš toks :-) Viskas tvarkoje.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nesupratau viskas pries pusvalandy veike o db i live kazko nebeprisijungia darai test raso your DNS can't resolve the names of the xbox LIVE servers or Xbox.com ,ka daryt gal zinot?

Redagavo lietuvis212

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.