SudraSkytaS

Kokį dviratį vairuojate? :)

Rekomenduojami pranešimai

Nuotrauka

haha niekas dar nera manes mates sitam forume aplamai..MUHAHAHA...dviraciai viena pirkau uz 30 svaru kita uz 25.

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, Mano dviratis štai mano dviratis, vežinėjuosi, žvyrkeliais, miškeliais, parkais prie juros ir t.t

labai juo rūpinuosi tačiau iškilo viena problema ir nesugebu jos išspresti, taigi gal padėsite, problema kažkas pedalinei, grynai per viena vieta kai minu kazkas sutraska isardau o ten nieko nera kas galeu trakstelt, vistiek sutepu viska su salidolium taspats, kokiu butu patarimu?

ir šeip kokių detaliu patobulint galėčiau ir pns, dekoju.

firma: specialized dviratis lengviausias toje firmoje.

Nuotrauka

 

prasau tie kurie gerai ismano apie dviracius, kokia klaida padariau pirkdamas sita dvirati?

Redagavo Jamolt

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

SCOTT GENIUS40 :D

post-19744-1287499941_thumb.jpg

Redagavo Kid

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, pamačiau įdomią temą... :grt: Taigi aš vairuoju Everest Renegade kalnų dviratį. Šis dviratis labai geras, nes turi Deore XT bėgių permetimo sistemą, kuri yra labai patvari ir brangi...

Daugiau info apie dviratuką čia (nors jos ir neperdaugiausia... internete apie tokį dviratį beveik nėra info, nes šių dviračių nėra labai jau daug): Everest Renegade

Savo foto jo neturiu. Vasara po sedinę prisitaisau MD8 kolonelę ir MP3 grotuvą. ;)

 

Ne į temą

O čia ne į temą, bet parašysiu. Parduodu naudota COYOTE Montana kalnų dviratį. Foto: čia (mano foto ir mano skelbimas)

Dviratis randasi Kėdainiuose. Plačiau PM.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, pamačiau įdomią temą... :P Taigi aš vairuoju Everest Renegade kalnų dviratį. Šis dviratis labai geras, nes turi Deore XT bėgių permetimo sistemą, kuri yra labai patvari ir brangi...

Daugiau info apie dviratuką čia (nors jos ir neperdaugiausia... internete apie tokį dviratį beveik nėra info, nes šių dviračių nėra labai jau daug): Everest Renegade

Savo foto jo neturiu. Vasara po sedinę prisitaisau MD8 kolonelę ir MP3 grotuvą. :P

 

Ne į temą

O čia ne į temą, bet parašysiu. Parduodu naudota COYOTE Montana kalnų dviratį. Foto: čia (mano foto ir mano skelbimas)

Dviratis randasi Kėdainiuose. Plačiau PM.

Gal ir patvari. Gal it brangi. Siaip ji vertinama ne del patvarumo ir brangumo, o del tikslumo. Tai Shimano kompanijo gaminys. Laikomas prie brangesniu. Bet ne tik jis apsprendzia dviracio "krutuma". Zmonai pirkau comfort klases dvirati, pasirinkome Shimano Nexus astuoniu pavaru.

Prietelius trecius metus mina dvirati su Shimano Altus. Ir ne karto nereguliavo galinio perjungejo. Nors teoriskai po 250-300 km turejo issireguliuoti.

 

Placiau apie Shimano gaminiu klases:

http://en.wikipedia.org/wiki/Shimano

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal ir patvari. Gal it brangi. Siaip ji vertinama ne del patvarumo ir brangumo, o del tikslumo. Tai Shimano kompanijo gaminys. Laikomas prie brangesniu. Bet ne tik jis apsprendzia dviracio "krutuma". Zmonai pirkau comfort klases dvirati, pasirinkome Shimano Nexus astuoniu pavaru.

Prietelius trecius metus mina dvirati su Shimano Altus. Ir ne karto nereguliavo galinio perjungejo. Nors teoriskai po 250-300 km turejo issireguliuoti.

 

Placiau apie Shimano gaminiu klases:

http://en.wikipedia.org/wiki/Shimano

Aš žinau, kad ji tiksli, nes dar prieš tai esu turėjęs dviratį su Deore, bet ten buvo senesnis to permetėjo modelis.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal ir patvari. Gal it brangi. Siaip ji vertinama ne del patvarumo ir brangumo, o del tikslumo. Tai Shimano kompanijo gaminys. Laikomas prie brangesniu. Bet ne tik jis apsprendzia dviracio "krutuma". Zmonai pirkau comfort klases dvirati, pasirinkome Shimano Nexus astuoniu pavaru.

Prietelius trecius metus mina dvirati su Shimano Altus. Ir ne karto nereguliavo galinio perjungejo. Nors teoriskai po 250-300 km turejo issireguliuoti.

 

Placiau apie Shimano gaminiu klases:

http://en.wikipedia.org/wiki/Shimano

tikrai krutumas ir ne vien vardu zinojime pasireiskia.dviratis tikrai neturi buti brangus, o del shimano tai jo sustrai,pas mane irgi ta sistema buvo ,ir kas cia tokio uz dvirati visa mokejau 25 svarus.laksciau belekur ir belenkiek apie 2 metus,ne kart nebuvo jokiu problemu,apart kad padangas keiciau.

man labai juokinga kai zmones uz dviracius moka daugiau nei uz masina.ir ka jei isvaziuotume pasivazinet kartu su tokiu "sustru" dviratininku ,kame skirtumas butu? ..man tai jokio,as zinau kam perku ir zinau kad negailiu jo ,na naudoju tam kam skirtas buvo,tikrai ne vien per plyteles ir gatves vazinet.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tikrai krutumas ir ne vien vardu zinojime pasireiskia.dviratis tikrai neturi buti brangus, o del shimano tai jo sustrai,pas mane irgi ta sistema buvo ,ir kas cia tokio uz dvirati visa mokejau 25 svarus.laksciau belekur ir belenkiek apie 2 metus,ne kart nebuvo jokiu problemu,apart kad padangas keiciau.

man labai juokinga kai zmones uz dviracius moka daugiau nei uz masina.ir ka jei isvaziuotume pasivazinet kartu su tokiu "sustru" dviratininku ,kame skirtumas butu? ..man tai jokio,as zinau kam perku ir zinau kad negailiu jo ,na naudoju tam kam skirtas buvo,tikrai ne vien per plyteles ir gatves vazinet.

Aš tuos žmones, kurie moka už dviratį daugiau, nei už mašina suprantu... Tėvo pažystamas turi lombarda, jis vežasi dviračius iš Vokietijos po 4-20 tūkstančių ir sėkmingai parduoda už dar brangiau. Tai ne akių dūmimas aš pats iš jo pirkau savo Everest'ą. Tu atsisėsk ant to už 25 svarus ir kur už 15 tūkstančių litų, tai skirtumas bus didelis... Aš pamenu turėjau iš Senukų dviratį galvojau koks geras nėra geresnių, bet kai gavau pirmą dviratį iš to draugo už 800 LT (nedidelė suma, bet...) tai ir supratau ką reiškia dviratis.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš tuos žmones, kurie moka už dviratį daugiau, nei už mašina suprantu... Tėvo pažystamas turi lombarda, jis vežasi dviračius iš Vokietijos po 4-20 tūkstančių ir sėkmingai parduoda už dar brangiau. Tai ne akių dūmimas aš pats iš jo pirkau savo Everest'ą. Tu atsisėsk ant to už 25 svarus ir kur už 15 tūkstančių litų, tai skirtumas bus didelis... Aš pamenu turėjau iš Senukų dviratį galvojau koks geras nėra geresnių, bet kai gavau pirmą dviratį iš to draugo už 800 LT (nedidelė suma, bet...) tai ir supratau ką reiškia dviratis.

apie lietuvos fufliakus net nekalbu cia.25 svarus uzmeciau ,nereiskia kad cia shh nusiperki uz tai. su shimano sistemom ri pan,ok jis panaudotas,ok yra laisvumo kai kur ir pan. ar man del to moket $$ kad pasijaust siek tiek geriau. :P as suprantu visus zmones, kodel gi ne.jei galiu sau tai lesiti tai galiu tureti ir prabangu daikta,tik dazniausiai tada jam neskiri jokios vertes isvis.tiesiog nuobodus daiktas kuri retkarciais pasimi pasivazinet.

lietuvoj su vienu dviraciu isvazinejau 10 metu ,nuo 6 metu kai nupirko taip ir turejau.daiktas turi savo verte kai jam ja suteiki pats,o ne kai sumoki didelius pinigus.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

apie lietuvos fufliakus net nekalbu cia.25 svarus uzmeciau ,nereiskia kad cia shh nusiperki uz tai. su shimano sistemom ri pan,ok jis panaudotas,ok yra laisvumo kai kur ir pan. ar man del to moket $$ kad pasijaust siek tiek geriau. :D as suprantu visus zmones, kodel gi ne.jei galiu sau tai lesiti tai galiu tureti ir prabangu daikta,tik dazniausiai tada jam neskiri jokios vertes isvis.tiesiog nuobodus daiktas kuri retkarciais pasimi pasivazinet.

lietuvoj su vienu dviraciu isvazinejau 10 metu ,nuo 6 metu kai nupirko taip ir turejau.daiktas turi savo verte kai jam ja suteiki pats,o ne kai sumoki didelius pinigus.

Is tiesu "jei nejauti skirtumo - kam moketi brangiau"

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Yeahhh mano atsinaujines kazkiek. ;)

 

Nuotrauka

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nuotrauka

 

 

InterBike. Bulgariškas, aliuminis rėmas, shimano altus bėgiai, shimano perjungėjai, priekį diskiniai, gale V stabdžiai. Reti stipinai. Šiuo metu su plentinėm padangom, sena foto :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tas brangesnis dviratis kiekvienam skirtingai suprantamas. Turėjau dviratį iš senukų už 600 lt (kai tik pasirodė pardavimuose tie "šiuolaikiški" užsienietiški su daug bėgių:) )). Atvažinėjau nepamenu kiek, bet 6 metus mažiausiai. Per vasarą mažiausiai 1000 km nuvažiuodavau. Atlaikė neblogai. Atidaviau šeimos nariui ir nusprendžiau naują įsigyti. Ieškojau ieškojau, ir taip gavosi, kad buvau nusipirkęs Cube LTD RACE naujausią modelį. Pilna shimano XT komplektacija, priekinė Reba šakė. Ir tik tada supratau, ką reiškia geras MTB stiliaus dviratis. Atsirado poreikis ir į miškus lysti, maratono trasas važiuoti kartu su mėgėjais ir ne tik. Taigi pagal dviračio kokybę ir galimybės ir norai didėja. O jei Jums reikalingas dviratis tik į darbą šiaip taip nusigauti ar su draugu 15min pavažinėti, tai žinoma, kam pirkti dviratį kainuojantį daugiau nei 1500 lt.

+ prie gero MTB dviračio jau ir apranga eina atitinkama, jei stengiamasi išnaudoti gero dviračio potencialą, t.y. spec. batai, geresnis šalmas, kai kam - alkūnės, kelių ir stuburo apsaugos.

Šiuo metu vėl laisvesnė vasara nusimato, vėl žvalgausi kažko su mažiausiai XT komplektacija (paturėjus gerą dviratį net nesinori galvoti bei prisiminti maksiminio dviračio) ir priekine šake FOX arba SiD.

Redagavo nobelis

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.