SudraSkytaS

Kokį dviratį vairuojate? :)

Rekomenduojami pranešimai

Yup, vien brangus dviratis nereiskia kad cia jau rimtai raidini.. :huh: Kaip tau su savuoju NS sekasi? :yes:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nuotrauka

mano neaiskios kilmes dviratis, kainavo 180lt. Pirkau vien del to, kad ratlankiai buvo kaiptik nauji uzdeti, kurie kainavo ~100lt buvusiam seimininkui. Dabar reikia miniklio kasete keisti arba paverzti, kad neklibetu i sonus, priekini sinfleksa pasikesiti, nes neuzmeta ant auksciausios zvaigdes, kad ir kaip reguliavau. Dviratis rieda smagiai nieks nekliba, nebarska neskaitant miniklio kasetes, kuriai jau irankiu pats neturiu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jai vilnietis, tai atvaziuok pas mane i dviraciu parduotuve viska sutvarkysim :huh:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jai vilnietis, tai atvaziuok pas mane i dviraciu parduotuve viska sutvarkysim :huh:

100km vaziuoti :yes:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Koki dvirati patartumete vazinejant dazniausiai neasfaltuotu keliu, kartais miskeliu bei asfaltuotu keliu? Kaina iki 1200lt :huh:

Kiek minimaliai reikia i dvirati investuoti, kad butu geras aliuminis remas, tepaline amortizuojanti sake, bei diskininiai hidrauliniai stabdziai? Tuomet gal teks daugiau pinigeliu pakrapstyti :yes:

Redagavo eQuity

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Koki dvirati patartumete vazinejant dazniausiai neasfaltuotu keliu, kartais miskeliu bei asfaltuotu keliu? Kaina iki 1200lt ;)

Kiek minimaliai reikia i dvirati investuoti, kad butu geras aliuminis remas, tepaline amortizuojanti sake, bei diskininiai hidrauliniai stabdziai? Tuomet gal teks daugiau pinigeliu pakrapstyti :D

1200 LT tokiu reikalavimu niekaip neatitiks. ;) Reiktu MTB, arba koki street'a jei jau aktyviau lakstai ;) Kazin ar i 4k sutilptum

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

2400 lt.hidraulika, discai bet sake paprasta, aliuminis deore komplektacija. pigiau naujo neisigysi na gal +- 200

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

naujai atsidariusioi, jai norejai suzinot ar hawaii ir umarai, ta zinok ne jos :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

neblogas, ziurint uzkiek ji ketini pirkt, jai kaina apie 3 tai truputi perdaug, mano shope uz 3k panasios komplektacijos su hidrauliniais gali gaut

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Turiu paprasta dvirati,bet man uztenka :thumbsup4:

Redagavo nipitz

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano dviratis Trekk 8100 su Stream rėmu(aliuminis) .Ratai 28 coliu.Originalūs shimano permėtinėtojai.Priekiniai amortikai.Šiaip idealus važiavimui lygiais takais.Į kalnus nelabai.Pavyko tokį susirinkt už kažkur 700 Lt.

 

 

Šiaip planuoju susirinkt dviratį su Nabenschaltung Shimano (integruotų bėgių) sistema.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kur gaut kaladeliu Shimano deore diskiniam hidrauliniam? Nes cypia :thumbsup4:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.