Chuck Norriss

mouse and keyboard

Rekomenduojami pranešimai

Maciau kad unreal tournament III bus galima zaisti visiems viename tinkel tai ira ps3 zaidejai gales zaisti kartu su pc zaidejais. Bet visi zinom kad su pc( pele ir klavetura) yra zymiai patogiau zaisti FPS. Tad UT3 palaiko klavetura ir pele. As manau tai tikrai saunu. Na ar atsiras tvirtinanciu: konsole yra skirta zaisti su pultu! noreciau su klavetura zaisciau su PC

 

kokios jusu nuomones?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

paprastai net nebandau ant konsoliu zaist FPS zaidimu - manau kad jei geimas toks kad vercia tave jungtis klava ir mausa tai jau geriau zaist PC versija. konkreciai apie tavo pamineta zaidima tai ant PS3 ji zaisciau tik jei netureciau pavezancio PC.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as tai senei neturiu vezancio pc tai man tarkim aktuoalu butu zaist FPS, ir seip man pc tai internetas ir darbas, gal dar kartais filmai. zaidimai ira skirti konsolems, o klavetura tam kad as dziaugciausi zaisdamas ;) jai visa laika zaidziau aFPS ant peles ir klaveturos tai kodelgi nezaist taip dabar jai galimybes tai leidzia. Jauciu kad greitu laiku pasirodis fw atnaujinimas kuris palaikys mouse & keyboard

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As manau, kad cia yra super geras dalykas. O del to kaip tu sakai, manau kad kas oka su pultu gerai losti ir tuos su klavetura ir pele "patarsys" :) Cia reikia papratimo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man tai kaip tik dar smagiau losti fps ant konsoles, atsimenu kai losiau call of duty 4 tai is pradziu perejau ant normal level tai dar nemokejau normaliai taikytis, o kai perejau dabar einu ant veteran tai dabar liko paskutine misija kur rusy reikia saudytis, tai visai normaliai man su pultu eina zaist, cia tik reikia ypratimo.o jungtis pele ir klava prie konsoles man butu ne taip ydomu zaist nei vibracijos nei jokiu efektu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai single player zaidziant gali ir su pultu pasibovit bet kai eisi zaist multiplayer online tai tada tie prie klaveturu isles visus, kadangi megau zaist cs :) tai zaidziant online tikrai nerealu su klavetura butu :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na bet turi paprast. Gali ir su pultu geriau lost nei su klava ir pele.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

su pultu neatliksiu tokiu staigiu ir kordinuotu judesiu, o kaip 180 apsisukimus isvis jauciu neimanoma, sensitivity uzsikelsi tada nebesuvaldysi visai. youtube jau prideta kaip kaskokiu sudu deka psijungia peles ir klaveturas ant resitance ir pan, kaskur paskaiciau jai pele judintum ratais tai labai kampuotai visakas veiktu. zodziu reikia fw keitimu laukt

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pradroziau resistance,COD4 ir UT3 visus su joystiku.Nematau jokiu problemu.Kashkaip jungtis klava mausa tingiu biski.Taip kad cia ypratimo reikalas.

P.S. Killzone2 nebus ant PC taip kad melskites kad palaikytu klava ir mouse kitaip teks su kontroleriu mokytis zaisti :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

kaiptik cia ir paklausiu , nenoriu kurt atskiros temos , norejau paklaust ar nusipirkes is maximos betkoki pulta su usb ikises i ps3 jis man veiks normaliai ?
Redagavo Shliuzas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Na tu čia tikrai biškį ne į temą paklausei, bet atsakysiu - taip, veiks. Aš nusipirkęs 2 Apollo džoistikus po 29,99Lt - veikia puikiai (na aišku tik nėra sixaxis funkcijos ;( )
Redagavo Shliuzas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Na tu čia tikrai biškį ne į temą paklausei, bet atsakysiu - taip, veiks. Aš nusipirkęs 2 Apollo džoistikus po 29,99Lt - veikia puikiai (na aišku tik nėra sixaxis funkcijos ;( )

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Na tu čia tikrai biškį ne į temą paklausei, bet atsakysiu - taip, veiks. Aš nusipirkęs 2 Apollo džoistikus po 29,99Lt - veikia puikiai (na aišku tik nėra sixaxis funkcijos ;( )

Ne į temą

o nebuvo taip, jog puletlio valdymas buvo neteisingas? enter kaip turetu buti yra back ir panasai... jei buvo ir imanoma istaisyt butu idomu suzinot kaip :P
Redagavo joniss

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Jo, mygtukai kažkaip supainioti vietom, bet jokios problemos tame nematau - priprasti per 5 min. galima :P
Redagavo SudraSkytaS

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.