ikilas

Xbox 360 Gedimai (RROD, E74 ir tt)

Rekomenduojami pranešimai

Uz 250lt manau neapsimoka taisyt,gal ir laikytu kuri laika bet nera garantijos.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Uz 250lt manau neapsimoka taisyt,gal ir laikytu kuri laika bet nera garantijos.

Mėnesiui tik garantiją duoda. Tai tikrai manęs nežavi. :(

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jai taisimas 250 LT tai atlikim paprasta matematini veiksmą 250 + 250 naujas jesper garantija 1 metai + 150 pultelis ir labai blokas = 650 Naujas patikimas fleshintas

tai ar apsimoka taisyti ?

Redagavo Lukrin

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

esu kazkur mates kaip "meistrai" kebulo geometrija atstatineja pririse trosa prie medzio ir ilenktos kebulo dalies,duodi gazo ir atsistato i vieta,tada daug spakliaus,dazu,tik isdziuna ir deda skelbima: "skubiai pigiai parduodu gera masina nes isvykstu i uzsieni dirbt".cia matau naudoja ka po ranka turi...

Redagavo ps2servisas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na cia pasiulymas paciam darytis, vistiek crap turi ;) negi meistram nesi kurie duoda menesi GAL garantijos ir suplosi babkiu? ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal galėtum man nurodyti iš kur galėčiau jį nusipirkti už 500 Lt?

susirask koki drauga ar pazystama kuris sedi UK ir parsius arcade modeli uz 550lt kazkur. pats taip jau dariau net du kart. tikrai neapsimoka taisyt uz 250,pinigu ismetimas i bala ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na cia pasiulymas paciam darytis, vistiek crap turi ;) negi meistram nesi kurie duoda menesi GAL garantijos ir suplosi babkiu? ;)

garantija arba yra arba nera,jei zmones supranta ka daro garantija visada yra,del panasiu bandymu taisyti finale vistiek kompas papuola arba i siukslyna arba ant normalaus stalo ir tada remonto kaina kur kas didesne.taisykle sykstus moka dukart cia labai pasiteisina.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki,taigi gavau e74 ir taisysiu ispradziu pakeisdamas termopasta,gal kas bandet ar igai atlaiko?ir kaip manot jei pakeisciau ausintuvus i tokius http://www.talismoon.com/cgi-bin/version2/...whisperfan-blue ar geriau ausintu ar pajausciau koki skirtuma?ir jei vis delto perlituotu man gpu ar ilgai laikytu?

Vis tiek, jeigu noresi pakeist termo pasta, reikes varztu tau nauju. Tai ar taip ar taip turesi daryt ta leviausia x-clamp. Man taip laike savaite, dvi.

 

Ir uz kiek tu galvoji tuos coolerius pirkt? Tikslios kainos nezinau, bet speju padoriai, kaip tokiem sudukam, + dar siuntimas. Sakyciau neapsimoka. Nestandartiniai visiskai cooler'iai, ir daugiau niekur kitur, kaip tik XBOX'se nepanaudosi. Bet tau sprest. Tie cooler'iai labai daug itakos po E74 manau jau nebeturi.

 

Paciam aprasyme tu cooler'iu parasyta kad turetu geriau ausint. Koks dar klausimas? Ar angliskai nemoki?

 

Na, perlitavimas teoriskai turetu panaikint E74. Bet praktiskai... Nors aisku ziurint dar kaip lituoja.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jei kam reikes ultimate hybrid x-clamp fix kito rasykit, ties mano parasu linkas i daugiau infos, o jei ka man PM

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Vis tiek, jeigu noresi pakeist termo pasta, reikes varztu tau nauju. Tai ar taip ar taip turesi daryt ta leviausia x-clamp. Man taip laike savaite, dvi.

 

Ir uz kiek tu galvoji tuos coolerius pirkt? Tikslios kainos nezinau, bet speju padoriai, kaip tokiem sudukam, + dar siuntimas. Sakyciau neapsimoka. Nestandartiniai visiskai cooler'iai, ir daugiau niekur kitur, kaip tik XBOX'se nepanaudosi. Bet tau sprest. Tie cooler'iai labai daug itakos po E74 manau jau nebeturi.

 

Paciam aprasyme tu cooler'iu parasyta kad turetu geriau ausint. Koks dar klausimas? Ar angliskai nemoki?

 

Na, perlitavimas teoriskai turetu panaikint E74. Bet praktiskai... Nors aisku ziurint dar kaip lituoja.

tie cooleriai kainuoja 50 lt su siuntimu ir as tiesiog norekau paklaust ar kas nors buvo juos naudoje nes maciau kad jie ganetinai populiarus.o e74 reikia taisyt lygiai taip pat kaip rrod ar ira skirtumas?ir ar tas towelt trick pakenkia dar labiau xbox ? Redagavo osmosas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jei kam reikes ultimate hybrid x-clamp fix kito rasykit, ties mano parasu linkas i daugiau infos, o jei ka man PM

Matyt cia sitas budas ir visa kita labai geri ir patikimi todel kad parduot reikia :) ? negi pirks kas nors jei sakysi kad veiks tik kelias dienas arba pasitaiso taip 1 is 4? :) Nemaza konkurencija manau yra Senuku prekybos centras,ten manau nuejes i varstu ir verzliu skyriu nieko negausi pasakes "man duokit x-clamp viena komplekta xbox360 rrod remontui",bet pasakysi man reikia verzliu tokio ir tokio diametro tau tikrai ras viska ko reikia ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tie cooleriai kainuoja 50 lt su siuntimu ir as tiesiog norekau paklaust ar kas nors buvo juos naudoje nes maciau kad jie ganetinai populiarus.o e74 reikia taisyt lygiai taip pat kaip rrod ar ira skirtumas?ir ar tas towelt trick pakenkia dar labiau xbox ?

Uz 15LT 120x120x25 mm cooleri pasiimt gali, dar su LED'ais, + dar CoolerMaster (kas bent man tai patikimina firma ir vardas. PC korpusas po stalu CoolerMaster stovi). Tik kad pazaist reiktu montuojant toki cooler'i i XBOX, bet efektas vistiek geresnis tada butu.

 

Bet tu grybas. Tingi 2 puslapius atgal atsiverst, ane? Tavo bedos, neaiskinsiu pernaujo.

 

Kai XBOX'as sugenda del perdideles temperaturos, kaip manai, ji laikant ir konservuojant dar didesnej temperaturoj nepakenks?

Redagavo CraWleR

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.