ikilas

Xbox 360 Gedimai (RROD, E74 ir tt)

Rekomenduojami pranešimai

o nieko jai jis atristas

 

KRC DEJAU AS ANTU XBOXU ;) VISUS PINIGUS SUKISAU IR š**** GAVOS

 

nu garantiniam greiciausiai netikrins, o supportas pamatys jei ten siusi.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o kurio geriau siust ?

nu kai jis tikrai suges, ir ijungus is kart rodys 3 lempas. tada siusk i garantini geriau parduotuves. aisq jei dar turi garanti lapa ar cheki koki.

O i microsoft supporta siusk tik grazins originalia FW dvdromui (atflashines).

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu kai jis tikrai suges, ir ijungus is kart rodys 3 lempas. tada siusk i garantini geriau parduotuves. aisq jei dar turi garanti lapa ar cheki koki.

O i microsoft supporta siusk tik grazins originalia FW dvdromui (atflashines).

Ne į temą

bet kai man atrisinejo man jis nieko nekeite tik yrase kasaka sake kad naujas ir nieko keist nereikia?
Redagavo Shock
offtopic nenaudojimas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

bet kai man atrisinejo man jis nieko nekeite tik yrase kasaka sake kad naujas ir nieko keist nereikia?

 

Ne į temą

na nelabai tu gaudaisi matau, nepradesiuas nuo 0 tau pasakot ka ten daro, cia jau butu per ziaurus offtopicas.

paskambink tam meistrui ir paklausk ka daryt. arba jei noti tai i pm man parasyk, pabandysiu padet.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

na nelabai tu gaudaisi matau, nepradesiuas nuo 0 tau pasakot ka ten daro, cia jau butu per ziaurus offtopicas.

paskambink tam meistrui ir paklausk ka daryt. arba jei noti tai i pm man parasyk, pabandysiu padet.

o gali but ne gedimas o pvz kai pima kart uzsidege nelabai gerai laikiau ir jis kaito o dabar gal laidai buvo sukisti blogai tai perdejau xboxa ir dabar kolkas viskas gerai tai galetu but taip?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o gali but ne gedimas o pvz kai pima kart uzsidege nelabai gerai laikiau ir jis kaito o dabar gal laidai buvo sukisti blogai tai perdejau xboxa ir dabar kolkas viskas gerai tai galetu but taip?

 

galetu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

gal kas galetu pamatuot to x'o storuma kuris laiko ausintuvus originaliai xbox'e? darausi hybrid fix, bet per remonta man iseme x'us o ziuriu, kad ten tam fix'e jie uzsideda ant varztu tai reiskia, kad jie taip pat itakoja tuos aukscius. jei kas turit kur besimetancius pamatuokit koks ju storis. teks det poverzles kokias.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu wa susirinkau x'a. 3RROD nebera. bet dabar kita beda. pazaidus 2 min uzsidega 2RROD. palietus ausintuvus pajutau, kad CPU ausintuvas buna lb karstas, o VGA vos siltas. kur gali but beda? kodel taip greit perkaista? zaidziau be korpuse. ta prasme be tu baltu remu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sweiki noriu kad sioje temoje parasitumete kada gavote RROD su savo Xbox 360 falcon noreciau kad ir data parasitumet pagaminimo aciu labai :D nepykit jei ne itema bet idomu ar daug falconu luzta .

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ateis laikas ir nuluš, o dabar mėgaukis nesisnervindamas :thumbsup4:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ai noriu dar paklausti man lb keistai kad falconas ispucia lb silpna srauta oro bet oras buna siltas kai pazaidu 5h.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ai noriu dar paklausti man lb keistai kad falconas ispucia lb silpna srauta oro bet oras buna siltas kai pazaidu 5h.

pas mane irgi falcon, silta ora jis pucia net ne po 5h. bet labai pegyvent manau ner ko, nes cia nieko nekenkia jam tas siltas oras, kaip tik gerai, ausina gerai gpu. man vienintelis niuansas buvo su falcon'u tai jei ikisi i uzdaresne erdve gali pradet truputi freezint, istraukiau toliau nuo sienos ir dingo tie simptomai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.