ikilas

Xbox 360 Gedimai (RROD, E74 ir tt)

Rekomenduojami pranešimai

Na maciau jog tuos "microsoft" lipdukus ebay galima nusipirkt, o pats dvd lipdukas nepazeistas, nes ten benq- nereikejo ardyt. O jei flashinta konsole tai ar isvis imanomas garantinis ar microsoftas tikrina?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai va, apturejau E74 , bandysiu x-clampus det ir ausintuva koki (ebay cuju pasizvalgyt) :) braliukas pora kartu dare ranksluosciu tricka, taiu veike ir dabar veikia, bet itariu kad taip jei ir toliau, tai visai perkepinsim smegenius

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai va, apturejau E74 , bandysiu x-clampus det ir ausintuva koki (ebay cuju pasizvalgyt) :) braliukas pora kartu dare ranksluosciu tricka, taiu veike ir dabar veikia, bet itariu kad taip jei ir toliau, tai visai perkepinsim smegenius

Pasiziurek secondary error code. Jeigu nezinai kaip, tai laikai adapter mygtuka (ta kai pirma karta prijungineji nauja joysticka) ir eject mygtuka spaudi. Tada pagal lempuciu skaiciu error code'as eina (code'as susideda is 4 skaiciu, siaip visada tiek lempuciu kiek uzsidega, toks ir skaicius, isskyrus 4 lemputes kode = 0). Placiau apie secondary code http://xbox-experts.com/tutorial/secondary-error-code/

 

O po to as bent cia ziurejau:

http://xbox-experts.com/index.php

(desiniam virsutiniam kampe Repair Guide)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Garantijos manau gali nesitiket nes tas tavo boxas flashinant buvo ardytas ir pazeisti tie lipdukai kuriuos pazeidus garantija neteikiama.Ir bms su garantiniais nekas :)

Pas mane flashintas bet abudu lipdukai vietoje, ir tas sidabrinis ant cd romo ir ms lipdukas.

Ir tu paziurek gal viskas bus tvarkoi su jais.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pasiziurek secondary error code. Jeigu nezinai kaip, tai laikai adapter mygtuka (ta kai pirma karta prijungineji nauja joysticka) ir eject mygtuka spaudi. Tada pagal lempuciu skaiciu error code'as eina (code'as susideda is 4 skaiciu, siaip visada tiek lempuciu kiek uzsidega, toks ir skaicius, isskyrus 4 lemputes kode = 0). Placiau apie secondary code http://xbox-experts.com/tutorial/secondary-error-code/

 

O po to as bent cia ziurejau:

http://xbox-experts.com/index.php

(desiniam virsutiniam kampe Repair Guide)

dekui, paziuresiu kai busiu namie, bet anyway jau metas ciuju nauja konsole igyt. tiesa e74 prasidejo, kai emem lost fifa 2010

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

dekui, paziuresiu kai busiu namie, bet anyway jau metas ciuju nauja konsole igyt. tiesa e74 prasidejo, kai emem lost fifa 2010

Cha :) :) :)

Kaip tik po to pacio velnio man irgi E74 buvo :)

 

O siaip jeigu tiksliau, tai man sitas buvo:

http://xbox-experts.com/errorcode/E74/1022/

 

Pirma nuemes x-clampus buvau ir M5x10 varztus prisukes + termopasta pakeites. Padejo 4 dienom.

 

Po to padariau sita:

http://xbox-experts.com/tutorial/team-hybr...p-fix-released/

Ir kolkas laikos jau 21 diena ;)

 

Siaip jau galima pradet taupyt, bet kolkas manau dar gali laikyt box'as ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kur pirkai viska ko reikia tam hybrid fixui? :) nes pas mane nedidelis miestas abejoju ar senukuose viska rasiu..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kur pirkai viska ko reikia tam hybrid fixui? :rolleyes: nes pas mane nedidelis miestas abejoju ar senukuose viska rasiu..

Na, visus irankius (grazta, iranki metalo svitrinimui ir pjovimui (x-clampu)) tai pasiskolinau.

Termo pastos ir "thermal compound remover (arcticlean)" bratkis turejo.

 

Siaip vieninteliai dalykai, kuriu nedariau, tai:

- kreditines gabaliuku dejimas aplink CPU ir GPU chip'us. Pasirode nereikalingas ir perdaug pisliavos reikalaujantis darbas (neaisku kiek jas ten svitrint reiktu, jog termo pasta susiliestu su heatsink'u).

- poverzliu dejimas ant RAM'u. Problema juk ne RAM'uose.

 

"craft foam" tai paemiau cooler'io filtra ir susikarpiau kiek reikia (lemonoj nusipirkau tuos filtrus). Ji prie korpuso priklijavau izoliacine juosta. Ant filtro, kaip ten parodyta, irgi vienkartine nosine panaudojau.

 

Varztus ir poverzles senukuose pirkau:

- varztai M5x20 (siaip reikia M5x16, bet buvo tik M5x10 arba M5x20)

- poverzles nepamenu kokias, tik kad D5 (diametras 5)

 

Buvau per savo tvarkyma ir "RROD" toki biski gaves. GPU heatsink'as buvo nesusilietes su chip'u, su termo pasta. Kitaip tariant temperatura nebuvo perduodama i heatsink'a. Visa problema buvo kad varztai 4mm perilgi buvo. Dabar ka kitaip buciau dares, tai dejes 4 paprastas poverzles korpuso isorej, tam kad kompensuot ta 4mm varzto perilguma. Tada nenorejau det, nes bijojau kad po to neuzsides ta XBOX'o plastmase.

 

Tai is esmes iseina kad pirkt man reikejo tik varztus, poverzles ir filtra.

 

P.S. jeigu padarius iskarto neveiks, ar po kokios dienos kitos sugalvos kartotis beda, tai nedarykit balagono iskarto ir nepanikuokit. Atsidarykit korpusa ir tuos varztus jusu idetus biski atverzkit arba privezkit labiau. Ten tas slegis irgi kazkaip itakoja. Perdaug nesigilinau.

Redagavo CraWleR

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na kadangi aš turiu tik gražtą, o to irankio metalui švitrint nežinau ar kas tūrėtų paskolint, turbut geriau pirksiu tą rinkinį už 11 eurų :grt:

 

O kaip tau box'as laiko, kiek kaista, kiek laiko žaidi vienu prisėdimu? ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na kadangi aš turiu tik gražtą, o to irankio metalui švitrint nežinau ar kas tūrėtų paskolint, turbut geriau pirksiu tą rinkinį už 11 eurų :thumbup:

 

O kaip tau box'as laiko, kiek kaista, kiek laiko žaidi vienu prisėdimu? :unsure:

Nu ziurek del irankiu pats :D

 

Zinau, kad diena pries lapkricio 1 padariau ta hybrid x-clamp'a (aka spalio 31), tai jau kaip ir 22-a diena eina.

Kaitimo tai kaip ir nera. Na, aisku cooleri prisukes prie XBOX'o dabar:

Nuotrauka

Ir galiniai cooleriai gerai uzia, bet cia zinau kad pats kaltas del to esu :D Cia del to kad varztai perilgi buvo ir blogai padariau, chip'as su termo pasta labai gerai nesusilieke, del to aukstesne temperatura laikosi chip'e ir del to tie cooleriai standartiniai uzia garsiai.

Cooler'i dejau specialiai, kad ipustu ora, nes laikausi tokios nuomones, jog visada geriau ipusti salta ora. Karstas oras ir taip kyla i virsu (kitaip tariant salinasi is xbox'o), o dar jeigu iputi daugiau salto oro, tai jis dar greiciau stumia silta ora lauk (na, cia mano pamastymai).

O siaip pats E74 tai sakyciau is lempos atsirado. Tikrai gerokai uzdaresnese vietose buvo laikomas tas XBOX'as ir tvarkingai viskas buvo. Uzplauke kazkas ir sugalvojo puliuot... Svarbu db veikia ;)

Del zaidimo vienu prisedimu, tai pvz vakar ir siandien tikrai neblogai pakankinau :P Vakar kokias 5 valandas papliekiau. Siandien irgi panasiai ir dabar brolis sedi toliau kankina :) Kitaip tariant be gailescio :) Jeigu ka, tai visada galima dar su pramoniniu fenu pakaitint :)

Redagavo CraWleR

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, o gal žinote už kiek verta parduot tik juodą falcon'ą (tik patį X) pagavusį RROD? Manau neapsimoka taisyt... Už kiek paimtumėt?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ar playmanijoje yra zmoniu sugebejusiu ant jasper pasigauti rrod?

jasper pasitaike tik su E74 gedimu,rrod dar ne karto neteko matyt.

 

Sveiki, o gal žinote už kiek verta parduot tik juodą falcon'ą (tik patį X) pagavusį RROD? Manau neapsimoka taisyt... Už kiek paimtumėt?

Galiu tau falcona pakeist i nauja jasper,del salygu rasyt emailu ps2servisas@gmail.com,skype: vytauto30 arba i pm.nauja arcade jasper vertinu 699lt.beja keiciam ir plokstes kompams kurie pasigavo BAN,naujas kompas bus su Lietuviska 12men garantija.

Redagavo ps2servisas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki visi , istiko mano xbox 360 red ring of death. Viska zinau kaip daryt teliko pasikeist varztus ir priverzti x-clamp. KOKIU TIKSLIAI VARZTU REIKIA IR VERZLIU ? jaigu kas nors zinote prasau parasykite niekur info nerandu. Aciu is anksto.

nusprendei galutinai spribaigt savo xbox360 plokste ir gpu,ne geresne iseitis yra duoti kazkam kad perlituotu procesorius su garantija? jei kompas pardavimui tada viskas aisku,kitas zmogus susimokes dvigubai uz remonta o tave kada nors sutikes mieste padekos uz gera pirkini :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nusprendei galutinai spribaigt savo xbox360 plokste ir gpu,ne geresne iseitis yra duoti kazkam kad perlituotu procesorius su garantija? jei kompas pardavimui tada viskas aisku,kitas zmogus susimokes dvigubai uz remonta o tave kada nors sutikes mieste padekos uz gera pirkini :D

O tai kaip kitaip tu jam siulai taisyt ? :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.