ikilas

Xbox 360 Gedimai (RROD, E74 ir tt)

Rekomenduojami pranešimai

Na dar yra ymanoma ir paciam nusifleshinti, persifleshinti ir panashiai, bet jeigu nelabai nusimanai tuose dalykuose, tai sakau nesk preke atgal, be jokiu kalbu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

aisku,bandysiu nest atgal o jai ne ziuresiu :DD

 

nu va dabar pasiaskinom sake isai patvarkys gal man sake turbut beda kazkokia tokia,kad buvo kazkada senesne versija dabar nuflashino i xtreme 2 versija ir ten kazkokie seni duomenys ar kazkas tokio nespejo atsinaujint? tipo reik kazkoki board gal atnaujint ar kazka tokio

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kas cia tau toks pardave toki aparata?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nenoriu dar sakyt,nes gal viskas ok bus tai nesinori smeizt zmogaus,nes siaip normalus pasirode,suauges,paziuresim ka ten padarys su tuo xbox gal patvarkys

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki visi,realiai cia uzsiregistravau tik del to... Labai tikiuosi kad kasnors ismano ir man pades... Taigi turiu xboxa 360,ir vakar su draugu zaidziant UFC kazkaip pradejo lietis vaizdas melynom visokiom linijom per ekrana,tiesa man jau taip buvo anksciau ir tiesiog isjungiau ir ijjungiau xboxa galvojau gal kazkas su kompaktu nes losiant kitus zaidimus taip nebudavo,arba bent jau nesutapdavo... tai vat,po to kai man tos linijos atsirado as ji isjungiau ir vel jungiau,tada gavau error e 74 ... Nezinau ka daryt? Konsoles metu nzn... bet joje yra hdmi jungtis... nezinau,gal pabandyt gaut hdmi laida ir per ji pabandyt prijungt? ar ka daryt? pas meistrus vezt? Prasau,labai reik jusu pagalbos.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki visi,realiai cia uzsiregistravau tik del to... Labai tikiuosi kad kasnors ismano ir man pades... Taigi turiu xboxa 360,ir vakar su draugu zaidziant UFC kazkaip pradejo lietis vaizdas melynom visokiom linijom per ekrana,tiesa man jau taip buvo anksciau ir tiesiog isjungiau ir ijjungiau xboxa galvojau gal kazkas su kompaktu nes losiant kitus zaidimus taip nebudavo,arba bent jau nesutapdavo... tai vat,po to kai man tos linijos atsirado as ji isjungiau ir vel jungiau,tada gavau error e 74 ... Nezinau ka daryt? Konsoles metu nzn... bet joje yra hdmi jungtis... nezinau,gal pabandyt gaut hdmi laida ir per ji pabandyt prijungt? ar ka daryt? pas meistrus vezt? Prasau,labai reik jusu pagalbos.

 

Geriausias patarimas butu mest lauk, nes be reballing (kas yra brangu) kitu praktiskai budu sutvarkyt nera. Siulau sita parduot ir plika jasperi pasiimt :ph34r:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Geriausias patarimas butu mest lauk, nes be reballing (kas yra brangu) kitu praktiskai budu sutvarkyt nera. Siulau sita parduot ir plika jasperi pasiimt :ph34r:

 

o su taisymu jo ir pardavimu kaip? kokie vaariantai? ir kiek tas reballing kainuoja?

 

beje suzinojau consoles metus: 2007-11-05

Redagavo p0fker

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o su taisymu jo ir pardavimu kaip? kokie vaariantai? ir kiek tas reballing kainuoja?

 

beje suzinojau consoles metus: 2007-11-05

 

falconas... reballing - perlitavimas manau 100-200lt ir tai vel toks pat sansas, kad gali sugest

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Falconu taisymas tik pinigu metimas i bala, tikrai neverta. Sumokesi nemazai, o kad eilini karta suges sansai labai dideli.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kuris geriau (mažesnė tikimybė pasigauti rrod'ą Jasper ar Falcon) ?

 

Ne mažesnė galimybė pasigauti rrod, o išvis jo nepasigauti, nes jasper negauna rrod'u.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki visi,realiai cia uzsiregistravau tik del to... Labai tikiuosi kad kasnors ismano ir man pades... Taigi turiu xboxa 360,ir vakar su draugu zaidziant UFC kazkaip pradejo lietis vaizdas melynom visokiom linijom per ekrana,tiesa man jau taip buvo anksciau ir tiesiog isjungiau ir ijjungiau xboxa galvojau gal kazkas su kompaktu nes losiant kitus zaidimus taip nebudavo,arba bent jau nesutapdavo... tai vat,po to kai man tos linijos atsirado as ji isjungiau ir vel jungiau,tada gavau error e 74 ... Nezinau ka daryt? Konsoles metu nzn... bet joje yra hdmi jungtis... nezinau,gal pabandyt gaut hdmi laida ir per ji pabandyt prijungt? ar ka daryt? pas meistrus vezt? Prasau,labai reik jusu pagalbos.

 

konsoliuremontas.lt 180lt duoda 2 men garantija, tai nunest gali, tuos du men atzaist ir poto parduoti

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki taigi nusipirkau xbox 360, buvau visiškas žalias, todėl ikišo falcona. Jis yra 2008-07-23 175w. , skaiciau, kad jie maziau brokuoti, nei pvz 2006. Verta baimintys, parduoti ar tiesiog zaisti toliau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei dar nebuvo taisytas tai tikimybe kas suges 50 / 50

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.