ikilas

Xbox 360 Gedimai (RROD, E74 ir tt)

Rekomenduojami pranešimai

Norėjau paklaust ar yra kam nors tekę susidurt ar girdėt, kad būtų jasperis rrodą gavęs? jei taip tai kokios aplinkybės tą rrodą paskatino?:)

 

RRoD nebent, kai maitinimas blogai pajungtas (ikisus gerai laidus problema pasalinama) arba, kai draugas sudegino su el. srove savo x'a :)

Redagavo Prototype

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

p.s. jei durni klausimai - nepykit, man su fizika nekas. Dar norėjau paklaust, pas mane barake dažnai išmušinėja elektros skaitliukus. Jei žaidžiant x'u vis išmušinės. Pasekmės skaudžios gali būt? ar tiesiog išsijungs x'as ir nebus ten jokios rizikos rrodą gaut?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

p.s. jei durni klausimai - nepykit, man su fizika nekas. Dar norėjau paklaust, pas mane barake dažnai išmušinėja elektros skaitliukus. Jei žaidžiant x'u vis išmušinės. Pasekmės skaudžios gali būt? ar tiesiog išsijungs x'as ir nebus ten jokios rizikos rrodą gaut?

 

rrodas nesusijes su elektros dingimu, o su ikaitimu ir atvesimu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

RROD susijes su simtais skirtingu gedimu. Apskritai, RROD yra tik indikatorius, nurodantis, kad kazkas yra negerai. Panasiai kaip checkengine lempute masinoje.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pirma skaitkliuku neismusineja ismusineja saugiklius ir cia jau biski geda nezinot univeran istojus.

Antra teoriskai visi el.preitaisai gali sugest nuo el.sroves ir itampos suoliu bet praktiskai neturetu, o jei taip labai rupi nusipirk ups'a koki nebrangu ir pajunk xbox'a per ups'a.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pirma skaitkliuku neismusineja ismusineja saugiklius ir cia jau biski geda nezinot univeran istojus.

Antra teoriskai visi el.preitaisai gali sugest nuo el.sroves ir itampos suoliu bet praktiskai neturetu, o jei taip labai rupi nusipirk ups'a koki nebrangu ir pajunk xbox'a per ups'a.

 

na jeigu saugikli ismusa tai tas itampos suolis iki xboxo ir nedaeina.

tik idomu suzinot kiek datas "daznai ismusa"? 5 kartus per diena?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

A tai kaip suprantu nelabai didelė tikimybė, nes jei išmuša tai el. šuoliai kaip sakė iki x'o nedaeina? Plius pas mane amerikoniška tai stovi dar toks agregatas http://1.bp.blogspot.com/_A_PXCCJfrv0/STqShDDU07I/AAAAAAAAAIM/9b489qmgWZk/s320/konverteris.jpg . Tai jei išmuš tai gal išmuš pirma tą konverterį o x'as tiesiog išsijungs?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Konverteris turi apsauga, maitblokis turi apsauga. neturetu konsole nusprogti nuo itampos shuolio. Nors is kitos puses dazniausiai garantijos elektros prekems netaikomos del itampos shuoliu ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pasmane yra taip kaip isjungiu xbox jis dar birba kokias 10s is mirksi xbox ijungimo mygtukas ekranas issijungia o xbox visdar diba suka ausintuvus kas ca gali buti taip anksciau man nebuvo nebuvo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pasmane yra taip kaip isjungiu xbox jis dar birba kokias 10s is mirksi xbox ijungimo mygtukas ekranas issijungia o xbox visdar diba suka ausintuvus kas ca gali buti taip anksciau man nebuvo nebuvo.

 

Čia visiems po to update taspats, taip yra lyg tais dėl tų cloud save. Redagavo DoZyMaY

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.