ikilas

Xbox 360 Gedimai (RROD, E74 ir tt)

Rekomenduojami pranešimai

na kai psako tavo kodas gali but maiteko blokas pazek ar jis sviecia zalia sviesa kai ijungi ar geltona,ar raudona. po to aisku gali buti tiesiog Xclamp reikia jau det, jei pats tikrai nezinai ka daryt tai vargu ar pasidarysi ta. nors pagal video sekdamas galetum. reiks tik pirkt kai ka is ebay, tuos xclamp,termo pastos.atviortkiu isardyt xbox. bet pirma patikrint maiteka siaip. del itampos pergyvenk, nereik jokio kito konverterio, tik to kistuko perejimo uztenka.

 

O gal gali pasakyt ka reikia pirkt ir ka isidet? kokia kaina kad orientuociaus, seip tai as nagingas tikrai pasikeisciau ka reikia. maitbloki kazin kur gaut man 175w, seip dega raudona lempuke kai injungtas xboxas.

 

http://img560.imageshack.us/i/imag0026h.jpg/ cia kai buna isjungtas xboxas arba istrauktas, arba kai buna ijungtas xboxas visalaika dega raudona kai isjungi vistiek dega raudona kai istrauki ir vel ikisi i rozete td buna orandziniai. http://img856.imageshack.us/i/imag0023u.jpg/ cia kaip buna injungtas xboxas. http://img691.imageshack.us/i/imag0025gf.jpg/ kai ijungi xboxa ir isjungi vat taip bunas vistiek pasilieka degt raudona lempute. http://img849.imageshack.us/i/imag0027r.jpg/ o cia mano adapteris :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O gal gali pasakyt ka reikia pirkt ir ka isidet? kokia kaina kad orientuociaus, seip tai as nagingas tikrai pasikeisciau ka reikia. maitbloki kazin kur gaut man 175w, seip dega raudona lempuke kai injungtas xboxas.

 

http://img560.imageshack.us/i/imag0026h.jpg/ cia kai buna isjungtas xboxas arba istrauktas, arba kai buna ijungtas xboxas visalaika dega raudona kai isjungi vistiek dega raudona kai istrauki ir vel ikisi i rozete td buna orandziniai. http://img856.imageshack.us/i/imag0023u.jpg/ cia kaip buna injungtas xboxas. http://img691.imageshack.us/i/imag0025gf.jpg/ kai ijungi xboxa ir isjungi vat taip bunas vistiek pasilieka degt raudona lempute. http://img849.imageshack.us/i/imag0027r.jpg/ o cia mano adapteris :)

 

raudona niekad turi nedegt. tai viskas ir aisku tada. kita maiteka kisk. nes siaip rrod kai buna del perkaitimo,tai vintikai sukasi irgi ,na xbox isijungia. o pas tave is maiteko niekas neiseina.arba ne tas kas reikia. gali megint issiardyt ji jei nori. o siaip buna pirkt atskirai maiteku. tik velgi ebay kokiam ar amazon butu. LT tai nzn.gal kiti zino tai pasiulys.

tik nemegink daugiau tokiu adapteriu naudotis..FTW..yra pirkt normaliu juk parduotuvese visur yra.

Nuotrauka

siaip maitekas viduj turi saugikli is tikro, tik kad ji isardyt reikia gan nemazai lauzyt.bet viduj isardes gal pamatytum kazka ,ir saugiklis toks butu visai prie pat laido lizdo sone.gal tik tas nusprogo ir galetum susitaisyt. nzn nieko neprarasi siaip. pasiziurek siaip video tube daug turi visokiu.

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Patarkit dar kas nors, as anksciau ten atsiunciau puslapi kur aprasyta ka daryt, bet nelabai ikertu, gal vis del to ne maitekas, o pas jus kai isjungiat xboxa dega orandzine lempute?

 

raudona niekad turi nedegt. tai viskas ir aisku tada. kita maiteka kisk. nes siaip rrod kai buna del perkaitimo,tai vintikai sukasi irgi ,na xbox isijungia. o pas tave is maiteko niekas neiseina.arba ne tas kas reikia. gali megint issiardyt ji jei nori. o siaip buna pirkt atskirai maiteku. tik velgi ebay kokiam ar amazon butu. LT tai nzn.gal kiti zino tai pasiulys.

tik nemegink daugiau tokiu adapteriu naudotis..FTW..yra pirkt normaliu juk parduotuvese visur yra.

Nuotrauka

siaip maitekas viduj turi saugikli is tikro, tik kad ji isardyt reikia gan nemazai lauzyt.bet viduj isardes gal pamatytum kazka ,ir saugiklis toks butu visai prie pat laido lizdo sone.gal tik tas nusprogo ir galetum susitaisyt. nzn nieko neprarasi siaip. pasiziurek siaip video tube daug turi visokiu.

 

Bet jai saugiklis butu man atrodo kad is vis jokiu gyvybes zenklu nebutu, jai prie kistuko tas saugiklis tai manau tikrai srove neateitu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane kai xbox ijungtas dega žalia lemputė, o kai yra išjungtas xbox, bet maitekas ikištas į rozetę tai deaga oranžinė. Jei reike maitblokio parašyk man į pm žinau žmogų kuris parduoda maitblokius 150w, 175w, 203w po 60lt.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Patarkit dar kas nors, as anksciau ten atsiunciau puslapi kur aprasyta ka daryt, bet nelabai ikertu, gal vis del to ne maitekas, o pas jus kai isjungiat xboxa dega orandzine lempute?

 

 

Bet jai saugiklis butu man atrodo kad is vis jokiu gyvybes zenklu nebutu, jai prie kistuko tas saugiklis tai manau tikrai srove neateitu.

 

 

na bet ne vien saugiklis gali but . na bet kuria prasme tavo gedimas sako kad kazkas trumpina. tai jei tu konsoles net nelietei ,tai kas ten gali trumpint. bet rimtai tu jos nebuvai ardes ? aisku testeri turetum tai pamatuotum itampa kuri ateina ijungus atskirai maiteka be konsoles. nes pirmas fixas sitam gedimui tai maitekas,tik reikia isitikint kad jis faulty. kitu atveju jei maitekas geras reiskia kazkas uztrumpino konsolej pacioj ir pajunges nauja maiteka prie jos supleskinsi ir ta.

kitas fixas tam jeigu maitekas geras ir tu nesi ardes xbox ir pats nieko negalejai uztrumpint.tada paciam xbox nusprogo mosfet'ai. gali pasiziuret sitam linke

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As xclampa dariau, taigi esu ardes, o gal man tesiog nauja motinine labiau apsimoketu pirkt ir viskas?

o motinines buna su cpu ir gpu ir visais chipais ar atskirai viskas? nezinau gal bandysiu imt nauja maiteka uz 60lt ir viskas, jai neveiks tai busiu taip nusikeles nuo pinigu kad p***iec, tada pardavinesiu viska. O jai as dar karta isardyciau ir viska pazeciau tai jai su tokiu kodu e01 tai kokios problemos ieskot? gal man nauja xa pirkt ir vsio? gal as kanors padariau ir viskas pagrindinei plokstei? tai jai issiardau tai ko man ieskot?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As xclampa dariau, taigi esu ardes, o gal man tesiog nauja motinine labiau apsimoketu pirkt ir viskas?

o motinines buna su cpu ir gpu ir visais chipais ar atskirai viskas? nezinau gal bandysiu imt nauja maiteka uz 60lt ir viskas, jai neveiks tai busiu taip nusikeles nuo pinigu kad p***iec, tada pardavinesiu viska. O jai as dar karta isardyciau ir viska pazeciau tai jai su tokiu kodu e01 tai kokios problemos ieskot? gal man nauja xa pirkt ir vsio? gal as kanors padariau ir viskas pagrindinei plokstei? tai jai issiardau tai ko man ieskot?

 

issiardyk tada viska ir ziurek gal xclampas ka nors trumpina ten ar kas nors siaip uzsitrumpino del to kaltes. kazkas krc trumpa duoda. tai gali but gana lengvas pataisymo budas, nes tai ne perkaitimas cipu. na logiskai pamastyk ir praskambink tas vietas kurios gali duot trumpa ir pire kuriu kisai nagus. megink ijungt issiardes ji ir isemas motina is vietos.pazek kas gaunas.paieskok galimo trumpinimo priezasties, gali ir xclamp leisvai jei ne tokias saibas padejai arba pats ko nors prikisai ko nereikia ten.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Trumpai ir drutai ;D As pirkau ji su rrod uzdejau tos termo pastos, bet kad ten tokia hirnja padaryta kad patikekit. o tai jai pas mane prisukta nuo metalinio kebulo tiesiai tie heatsinkai? tai gal del to neveikia? Gal viska ten is naujo perdaryt idet normaliai? Nes as paemiau viska ir taip pat surinkau, ir dar, kai isardziau nieko nedariau nedariau to xclamp tai vintiletoriai sukosi puse sek. o dabar net nereaguoja ;/ tai gal jau jam is viso atsiprasan p**da?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Trumpai ir drutai ;D As pirkau ji su rrod uzdejau tos termo pastos, bet kad ten tokia hirnja padaryta kad patikekit. o tai jai pas mane prisukta nuo metalinio kebulo tiesiai tie heatsinkai? tai gal del to neveikia? Gal viska ten is naujo perdaryt idet normaliai? Nes as paemiau viska ir taip pat surinkau, ir dar, kai isardziau nieko nedariau nedariau to xclamp tai vintiletoriai sukosi puse sek. o dabar net nereaguoja ;/ tai gal jau jam is viso atsiprasan p**da?

 

 

nu isardyl isvayl viska pazek ar su varztais motina nepazeista ir pan. tada pazek ar yra plastmasines saibos ne tik melato tos. na pasiziurek viska issiardyk viska ir matysi. ka cia klaust tai pasidaryk jei eina. o motina negalejo pareit nebent tie nusprogt sudukai. realia su testeriu galetu mir surast trumpa jei jis ten yra. tiesiog praskambintum ir matytum ar trumpina. aisku jei nera visad gali isigyt testeri china pigiausia nesvarbu labai jau ten koki.na kaip nori ar nori daryt ka nors arba stumk kaip sugedusi toliau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pasikeite reikalai nezinau ar i gera ar i bloga puse, bet dabar kai ijungtas xboxas dega vistiek orandzine and maiteko, tai atsaukiau siuntima, vistiek rrod, bet error code 0031, tai ka dabar daryt? :) kaip minejau pas mane heatsinkai kazkokio deb*** atsiprasant prisukti, tai ar cia kas nors yra? ir ar butina su saibikem normaliai prisukt?

 

E13 kazkas su heatsinkais tipo ;/ OMG, tai jau pzda? :) P.S vintiletoriai jau sukasi vel puse sekundes.

 

http://xbox-experts.com/errorcode/E13/0031/ i lietuviu kalba galit kas nors? nu paaiskint zaliam. ;D buciau labai dekingas

Redagavo diniux

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pasikeite reikalai nezinau ar i gera ar i bloga puse, bet dabar kai ijungtas xboxas dega vistiek orandzine and maiteko, tai atsaukiau siuntima, vistiek rrod, bet error code 0031, tai ka dabar daryt? :) kaip minejau pas mane heatsinkai kazkokio deb*** atsiprasant prisukti, tai ar cia kas nors yra? ir ar butina su saibikem normaliai prisukt?

 

E13 kazkas su heatsinkais tipo ;/ OMG, tai jau pzda? :) P.S vintiletoriai jau sukasi vel puse sekundes.

 

http://xbox-experts.com/errorcode/E13/0031/ i lietuviu kalba galit kas nors? nu paaiskint zaliam. ;D buciau labai dekingas

 

kaip ir sakiau issiardyk viska nuimk tuos radikus nu gal pagerinti ideti ten jie kad geriau ausintu.nebutinai blogi,pazek ar jie gerai zusideda ar i nieka nesiremia ir pan nu viska apziruek nes dabar meta error tau apie kzkoki trumpa vel. butent kad radikas trumpina kazka gal pats na pazek kaip jie ten , kad netrumpintu nieko.

dar error foxas sito tipo gali but del dvd laido, bet tai ta ucia jau matosi kad trumpina kzkas ,matyt jsujudinai tai pasikeite kazkas bet vistiek blogai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

E02: possibly a Network Interface problem (might be fixed by loosening the x-clamps) Vat kokia padetis pas mane ;/ ka daryt? xClampai uzdeti, o kaip ten tos verzles turi but? ar saibikes? tai jos turi kazkokius kontaktus perduot? nes pas mane kaip ir minejau baisi hirnia padaryta ten viskas be verzliu ir saibu prisukta tiesiei prisukta per metalii korpusa per plokste ir isisuka i radiatoriu, ir taip padaryta su varztu pliku be nieko. tai kaip daryt?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

E02: possibly a Network Interface problem (might be fixed by loosening the x-clamps) Vat kokia padetis pas mane ;/ ka daryt? xClampai uzdeti, o kaip ten tos verzles turi but? ar saibikes? tai jos turi kazkokius kontaktus perduot? nes pas mane kaip ir minejau baisi hirnia padaryta ten viskas be verzliu ir saibu prisukta tiesiei prisukta per metalii korpusa per plokste ir isisuka i radiatoriu, ir taip padaryta su varztu pliku be nieko. tai kaip daryt?

 

na realiai xclamp buna tokie varztai su saibom

Nuotrauka

na nueik i youtube paziurek video kaip deda tuos ir kaip turetu but.tai vel man atrodo kad tavo radikai kazka prispaudzia po savim supranti ir uzsitrumpina. siaip dedasi viena plastmasine saiba pirma ant motinos tada tik metaline,ir dar ant jos spyruokline eina.krc nieko sunkaus nera. kai susuki viska pasivartyk juos ir paziurek ka gali liest ka gali prispaust ko neturetu tie radikai ar pan. labai daug kad buvo gave ta uztrumpinima nuo radiku i resistoriu koki.google images persiziurek dar .nu krc megink.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na realiai xclamp buna tokie varztai su saibom

Nuotrauka

na nueik i youtube paziurek video kaip deda tuos ir kaip turetu but.tai vel man atrodo kad tavo radikai kazka prispaudzia po savim supranti ir uzsitrumpina. siaip dedasi viena plastmasine saiba pirma ant motinos tada tik metaline,ir dar ant jos spyruokline eina.krc nieko sunkaus nera. kai susuki viska pasivartyk juos ir paziurek ka gali liest ka gali prispaust ko neturetu tie radikai ar pan. labai daug kad buvo gave ta uztrumpinima nuo radiku i resistoriu koki.google images persiziurek dar .nu krc megink.

 

kur gaut tokiu varztu spec xboxui? Bus paprastoj kompiuteriu dalu pardej? Ar pirkt viska atskirai saibas varztus?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kur gaut tokiu varztu spec xboxui? Bus paprastoj kompiuteriu dalu pardej? Ar pirkt viska atskirai saibas varztus?

 

komp daliu parduotuvej tai nebus. nebent radio detaliu ir varzteliu parduotuvej kur nors. as bent jau neradau atskirai tai emiau is ebay kai reikejo. jei jau turi ten viska tai gal tau tik padet kokias saibas plastmasines ir tiek. aisku nieks nezino kas pas tave ten dedasi tik tu pats tai ziurek ka turi aisku.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Naujausios temos

  • Naujausi pranešimai

    • @Javelin  tikiu,kad ras Ps5 pro pirkeju daug ir Lietuvoje Nemanau,kad labai dideli skirtuma jausciau grafikoje. Va jei 60 stabilus fps visuose zaidimuose,tada neblogai butu. Siaip ipratau ir prie 30fps dar nuo Ps4 ar x360 laikų svarbu tie 30 butu stabilus,"nesokinejantys" tai daugiau tai maziau- tas tai tragedija budavo.. Visuose zaidimuose su Ps5 renkuosi "performance" rezima,ir jauciu kad 60fps eina, stqbiliai (tikiuos ne placebo efektas įsijungia :D. )
    • Taip čia Sony gerai padirbėjo. Mano vaniline sukasi (ir tikios toliau suksis🤞) kaip bitutė. Prasiplėčiau SSD 1TB ir ramu. Šiaip manau nauji visų laukiami žaidimai gali būti tas Pro (kaip ir beveik visų konsolių)  pardavimo varyklis. Tokie kaip TLOU3 ar visų laukimas GTA6. Aišku eis ir ant Slim, bet kai tu gali gauti mėgstamo žaidimo Max grafika, tai veikia.
    • Sutinku. Mokant pinigus už galutinį produktą, norėtųsi, kad ir veiktų kaip tai deklaruojama.
    • @tymbarkFM Kai anonsavo PS Portal išvadinau ji visišku š, nes nepalaiko native žaidimų. Vėliau pagalvojau, kad gal man jo reikėtų ir man pavyktu su juo greičiau išvalyti backlogą. Deja, mano remote play testai su PSPlay ir Playstation Remote Play parodė, kad mano Telia duotas Wifi-4 routeris net su 5ghz kanalu + ethernet kabelis pajungtas prie konsolės yra per silpni. Internetas Telia 500Mbps, o routerio pats atsinaujinti nenoriu, nes bus problemos su televizija, o Telia siūlo visišką šlamštą keitimui. Aišku galima atidarynėti portus, daryti statinį ip, bet man kaip paprastam vartotojui per daug vargo, nes Telia užrakino routerį nežinomu slaptažodžiu (defaultinis neveikia).
    • Neseniai įsigyjau PS Portal. Galiu pasakyti, kad kai veikia, tai puikiai atlieka savo funkciją. Namuose su lokaliu Wi-Fi veikia tobulai, bandžiau TPS action-žaidimus (Assassin's Creed, Outlaws) - galima nors ir visą žaidimą pereiti, jokio diskomforto, pultelis kaip originalus DualSense, ekranas geras, ryškus, nors ir LCD. Bandžiau darbe su Wi-Fi - veikia beveik tobulai, atiranda retkarčiais kokybės kritimas, bet žaisti galima. Kas nepavyko, tai pasijungti per Hotspot iš telefono, bandžiau dukart - nepavyko net pasijungti. Va čia yra didžiausias trūkumas. Iki Portal pirkimo bandžiau per Remote Play žaisti iš planšetės, pririšant pultelį - tai galiu pasakyti, kad ekspirjensas geresnis nei su Portal ir vietos net mažiau užima nešiojantis. Tai realiai nelabai dar turiu kuo pagrįsti tokį pirkinį. 😅
  • 32 Dizainas

    1. 1. Ar patinka naujasis PlayManija.lt dizainas?


      • Taip
      • Ne
    2. 2. Kurį dizainą nuo šiol naudosite?


      • PlayManija.lt 4.0
      • PlayManija.lt 3.5 Reboot
      • RetroManija
      • Laukiu PlayManija.lt 4.0 „dark mode“

  • Naujausios viktorinos