ikilas

Xbox 360 Gedimai (RROD, E74 ir tt)

Rekomenduojami pranešimai

Ko gero vienintelė vieta Panevėžy būtų Sirenitas,pabandyk ten nueit http://www.sirenitas.lt/main/pages/2/lt/kontaktai

Termopasta pakeičiau kruopščiai ir tvarkingai, kaista vistiek, prijubgiau ventiliatoriu, pučia i cpu aušintuva, vistiek kaista ir rrod, kame čia bėda? Nėra galimybiu kad ne pati dėžė kalta o kažkas kito. PVZ maitblokis?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nuo maitbokio nekaista gi X'as. :thumbsup4: Megink dar pertept, kadangi čia RROD, ne visą laiką lengvai ir greitai išeina sutaisyt. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Termopasta pakeičiau kruopščiai ir tvarkingai, kaista vistiek, prijubgiau ventiliatoriu, pučia i cpu aušintuva, vistiek kaista ir rrod, kame čia bėda? Nėra galimybiu kad ne pati dėžė kalta o kažkas kito. PVZ maitblokis?

siaip vien pasta pertept cia tau ne pataisymas juk.pasta jei prastesne tai cia tik po kiek laiko kad greiciau atsorastu vel ,bet iskart turetu veikt vistiek kad ir kazkiek laiko.taigi ne pastoj esme tikriausiai. pamegink surinkta viska perkaitint CPU. nzn man cia buvo geriaus fixas jeu po xclamp ir pastos.net neverta buvo ardyt nieko. overheat ir vel losi sau pora menesiu. :thumbsup4: nzn siaip ka ten darei boxui konkreciai. tikriausia overheatinai pakeistes pasta ane.na cia vietoj reflow toks silpnas reflow buna.nuo ko gali dazniausiai pasitaisyt RROD.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na tai RROD mano ziniom yra kai kojelės gpu atsilituoja nuo motkos.

 

Tai su pasta kad pakeisi tai nieko tu nepadarysi

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

butent RROD (3led) buna del ivairiu priezasciu...

 

beto juk ne apie rrod kalba...kalba apie 2 red light, o juk tai perkaitimas, na tai (mano nuomone) beda tik termo pastoi/radijatoriui... blogai siluma persiduoda. o po kiek laiko tu gauni 2rl ar iskart ijungus?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei kas seks šita mano gedima tai pasitaise šituos du pažymėtus (http://img12.imageshack.us/i/motherboardk.jpg/) sutepus termopasta. Nežinau ar tai gerai, ar tai nesukels gedimo kito, bet xbox veikia. Nebemeta 2 rrod. Parašykit kas nusimanot kas tai per detalės ir ar saugu taip žaist toliau.

 

Ne, visgi nepadejo. Sudėjus ventiliatoriu originalu i vieta, vėl rrod.

 

Žodžiu kaista gpu, išemus dvd-rom ir padejus ant gpu radiatoriaus papildomai prijungta cooleri, veikia xboxas be bėdų. Tai dabar nesugalvoju ka galima padaryt kad eitu žaist sudejus xbox o nepapiltu dalim, be korpuso ir išimtu dvd-romu. Šitas papildomas cooleris pritvirtintas kampe korpuso, kur yra laisvos vietos bet to neužtenka kad aušint gpu. Kas turi minčiu kaip ji sudėt ir tuo pačiu pakankamai aušint gpu??

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei kas seks šita mano gedima tai pasitaise šituos du pažymėtus (http://img12.imageshack.us/i/motherboardk.jpg/) sutepus termopasta. Nežinau ar tai gerai, ar tai nesukels gedimo kito, bet xbox veikia. Nebemeta 2 rrod. Parašykit kas nusimanot kas tai per detalės ir ar saugu taip žaist toliau.

 

Ne, visgi nepadejo. Sudėjus ventiliatoriu originalu i vieta, vėl rrod.

 

Žodžiu kaista gpu, išemus dvd-rom ir padejus ant gpu radiatoriaus papildomai prijungta cooleri, veikia xboxas be bėdų. Tai dabar nesugalvoju ka galima padaryt kad eitu žaist sudejus xbox o nepapiltu dalim, be korpuso ir išimtu dvd-romu. Šitas papildomas cooleris pritvirtintas kampe korpuso, kur yra laisvos vietos bet to neužtenka kad aušint gpu. Kas turi minčiu kaip ji sudėt ir tuo pačiu pakankamai aušint gpu??

juos ir taip pakankamai ausina jei teisingai surenki,reiskia radika uzdejai netolygei ,vienas kampas daugiau prisispaudes ,kitas maziau ir visas,niekas nesiausina aisku.tipo veikia isardytas bet su uzdetais radikais? o surenki ir neveikia jau? ar po kiek laiko tik ? ir tu cia gauni 2 RROD. ? krc blogai surenki,ar blogai radikus uzdedi,ar vaztais juos suki ar kaip ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Visa xboxa gražiai sudėjus, jis meta 2 red light po 10 min gameplay, o jei išimu dvd-rom ir and gpu radiatoriaus padedu cooleri papildomai prijungta(originalus dvigubas vietoj) tada jokio rrod ir galiu žaist. Nemanau kad radiatorius kreivas, jis su originaliais laikikliais x formos ir poto varžtais prie b*ėkos prispaustas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Visa xboxa gražiai sudėjus, jis meta 2 red light po 10 min gameplay, o jei išimu dvd-rom ir and gpu radiatoriaus padedu cooleri papildomai prijungta(originalus dvigubas vietoj) tada jokio rrod ir galiu žaist. Nemanau kad radiatorius kreivas, jis su originaliais laikikliais x formos ir poto varžtais prie b*ėkos prispaustas.

blekas palenkt meginai ,kad geriau prisispaustu? arba tiesiog suk varztus vietoj bleku ,na daryk xclampa.tada tikrai gerai prisispaus.dar gal pasta lieva naudoji,nes daugiau nieko cia negali but.manau uzdetum vaztus ir viskas pasitaisytu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na jei po kelių min radiatoriai karšti tai reiškia kad viskas prisipaudę, nes jie surenką karšti, tik reik kad ventiletorius jį ištrauktų

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na aš turiu 2006 viduriu x'a, gavau rrod'a. Padariau xclampa ( sugedo ~2008m) tai dar dabar veikia, buvau nuneses konsultuot tai sake nieko bloga jam dar ner.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Meginu dar karta klaust, nes meistrai kaip ir prarade vilti ;) Po nesekmingo bandant *flashint* savo console namu salygomis (be nuzeminimo) mielasis jasper uzmigo, po keliu minuciu atsibunda su deganciu rrod ir ekrane E76 po keliolikos minuciu rrod pabega, E76 pasilieka. Nunesiau meistrui isdesciau problema, pasirodo zmogus turi gebejimu lituot, bei taiklia ranka. Padare, sutvarke, atejau prie akiu buvo ijungtas parsinesu namo vel rrod bet jokio E76(tuo momentu galima sakyt x'as net nebando isijungt tiesiai sviesiai 3 lemputes ir 0020 system kodas. Grazinu ji atgal meistrui zmogus bando dar karta perlituot ICS chipa, po sekancio chipo tai pat neveikia... Meistras perlitavo visa south bridge(ics, ramus(atrodo), vaizdo paskutinis variantas HANA chipas, pasak zmogaus tas variantas turbut mazai pades, nes buna tokiu, bet retai. Dabar ar kam nors lietuvoje, tarp pazystamu ar aplamai mate, kad kas nors po E76 susitvarke ? Idomiausia tai jog x'as tikrai veike pas meistra ijungts buvo dashboardas viskas apskritai veike. Bande perlituot nebepadejo tada gal kas numano, kur problema slipi ar vis del to uzmigdziau savaji drauguzi? :thumbsup4:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o tu pagalvok ar verta tau ji isvis taisyt... manau zinai kiek kainuoja pvz SB chipa perlituot...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki turiu x`a su rrod dega trys raudonos lemputes, error code yra 0001 E01, gal galit kaip ja man taisyt? ka daryt? http://xbox-experts.com/errorcode/E01/0001/ Cia radau truputi info, bet nesigaudau su tais pavadinimais PSU ir tt, zinau tik kur cpu ir gpu. Ausintuvai net nesisuka, kai ijungiu net puse sekunde is viso nesureguoja, mano x`as is anglijo tai as neturiu to converterio o pats su laidais pasidare ir uzdejes rozetes kistuka pats gali ica tas but? nes lyg kai skaiciau tai power suply cia kakzas yra. O as neturiu galimybes patikrinti ar viskas tvarkoj mano maitblokiui, nes neturiu antro, konsole yra falcon.

Redagavo diniux

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki turiu x`a su rrod dega trys raudonos lemputes, error code yra 0001 E01, gal galit kaip ja man taisyt? ka daryt? http://xbox-experts.com/errorcode/E01/0001/ Cia radau truputi info, bet nesigaudau su tais pavadinimais PSU ir tt, zinau tik kur cpu ir gpu. Ausintuvai net nesisuka, kai ijungiu net puse sekunde is viso nesureguoja, mano x`as is anglijo tai as neturiu to converterio o pats su laidais pasidare ir uzdejes rozetes kistuka pats gali ica tas but? nes lyg kai skaiciau tai power suply cia kakzas yra. O as neturiu galimybes patikrinti ar viskas tvarkoj mano maitblokiui, nes neturiu antro, konsole yra falcon.

 

na kai psako tavo kodas gali but maiteko blokas pazek ar jis sviecia zalia sviesa kai ijungi ar geltona,ar raudona. po to aisku gali buti tiesiog Xclamp reikia jau det, jei pats tikrai nezinai ka daryt tai vargu ar pasidarysi ta. nors pagal video sekdamas galetum. reiks tik pirkt kai ka is ebay, tuos xclamp,termo pastos.atviortkiu isardyt xbox. bet pirma patikrint maiteka siaip. del itampos pergyvenk, nereik jokio kito konverterio, tik to kistuko perejimo uztenka.

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Naujausios temos

  • Naujausi pranešimai

    • @Javelin  tikiu,kad ras Ps5 pro pirkeju daug ir Lietuvoje Nemanau,kad labai dideli skirtuma jausciau grafikoje. Va jei 60 stabilus fps visuose zaidimuose,tada neblogai butu. Siaip ipratau ir prie 30fps dar nuo Ps4 ar x360 laikų svarbu tie 30 butu stabilus,"nesokinejantys" tai daugiau tai maziau- tas tai tragedija budavo.. Visuose zaidimuose su Ps5 renkuosi "performance" rezima,ir jauciu kad 60fps eina, stqbiliai (tikiuos ne placebo efektas įsijungia :D. )
    • Taip čia Sony gerai padirbėjo. Mano vaniline sukasi (ir tikios toliau suksis🤞) kaip bitutė. Prasiplėčiau SSD 1TB ir ramu. Šiaip manau nauji visų laukiami žaidimai gali būti tas Pro (kaip ir beveik visų konsolių)  pardavimo varyklis. Tokie kaip TLOU3 ar visų laukimas GTA6. Aišku eis ir ant Slim, bet kai tu gali gauti mėgstamo žaidimo Max grafika, tai veikia.
    • Sutinku. Mokant pinigus už galutinį produktą, norėtųsi, kad ir veiktų kaip tai deklaruojama.
    • @tymbarkFM Kai anonsavo PS Portal išvadinau ji visišku š, nes nepalaiko native žaidimų. Vėliau pagalvojau, kad gal man jo reikėtų ir man pavyktu su juo greičiau išvalyti backlogą. Deja, mano remote play testai su PSPlay ir Playstation Remote Play parodė, kad mano Telia duotas Wifi-4 routeris net su 5ghz kanalu + ethernet kabelis pajungtas prie konsolės yra per silpni. Internetas Telia 500Mbps, o routerio pats atsinaujinti nenoriu, nes bus problemos su televizija, o Telia siūlo visišką šlamštą keitimui. Aišku galima atidarynėti portus, daryti statinį ip, bet man kaip paprastam vartotojui per daug vargo, nes Telia užrakino routerį nežinomu slaptažodžiu (defaultinis neveikia).
    • Neseniai įsigyjau PS Portal. Galiu pasakyti, kad kai veikia, tai puikiai atlieka savo funkciją. Namuose su lokaliu Wi-Fi veikia tobulai, bandžiau TPS action-žaidimus (Assassin's Creed, Outlaws) - galima nors ir visą žaidimą pereiti, jokio diskomforto, pultelis kaip originalus DualSense, ekranas geras, ryškus, nors ir LCD. Bandžiau darbe su Wi-Fi - veikia beveik tobulai, atiranda retkarčiais kokybės kritimas, bet žaisti galima. Kas nepavyko, tai pasijungti per Hotspot iš telefono, bandžiau dukart - nepavyko net pasijungti. Va čia yra didžiausias trūkumas. Iki Portal pirkimo bandžiau per Remote Play žaisti iš planšetės, pririšant pultelį - tai galiu pasakyti, kad ekspirjensas geresnis nei su Portal ir vietos net mažiau užima nešiojantis. Tai realiai nelabai dar turiu kuo pagrįsti tokį pirkinį. 😅
  • 32 Dizainas

    1. 1. Ar patinka naujasis PlayManija.lt dizainas?


      • Taip
      • Ne
    2. 2. Kurį dizainą nuo šiol naudosite?


      • PlayManija.lt 4.0
      • PlayManija.lt 3.5 Reboot
      • RetroManija
      • Laukiu PlayManija.lt 4.0 „dark mode“

  • Naujausios viktorinos