ikilas

Xbox 360 Gedimai (RROD, E74 ir tt)

Rekomenduojami pranešimai

Pirmos klausimo dalies nesupratau, o laiko jis labai ivairiai. Kitiem laiko po 3 menesius, o man pavyzdziui telaike 0.5h dar priklauso ar tu ji kaipnors modinsi, ar pridesi ausintuvus ar ne... :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, norejau paklausti kiek laiko siustu x-clampa? ir kiek laiko laikos sitas daiktas?

bandyk geriau hibrid xclamp fixa daryti jis daug geresnis,man paprasta xclamp fixas laike 10 minuciu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man tas pats jau kelis kartus buvo. manau normalu. rrod'as vistik :)

Pvz pas mane beveik naujas xbox'as bet irgi gal buvo 2kartus, kad neisijunge per pulteli :) tj cia ne nuo rrod man atrodo priklauso :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

atgaivinau XBOX po RROD. 0) pries taisyma, netgi pasileido XBOX, bet perjungus vel ismete RROD 1) atrodo, dariau viska pagal manualus, pora kartu perkaitinau GPU, bet nesuveike, tikriausia per daug priverziau ir deformavau motinine :? 2) viska isardziau, isemiau gumines saibas, palikau tik metalines, tam, kad galeciau vienodai prisukt, svelniai prisukau ir XBOX veikia ;)

 

Dabar planuoju, deti 9CM kuleri ant GPU radiatoriaus ir ant procesoriaus 8cm, o DVD su ilgesniu sata kabeliu iskelsiu lauk.

 

Kaip manot ar tokio ausinimo uzteks, kad islaikyti GPU vesu, pas mane Falcon (80nm GPU). Pagal mane turetu tai uzkirsti galimybe RROD pasirodyti vel, nes karscio nebeliks.

Antras klausimas: per galybe bandymu XBOX karta ijungiau be DVD, uz tai galiu gauti bana? Pats XBOX yra neflashintas, net jokio profilio nesu sukures.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

visktieks jis kais nesverbu kad uzdesi ausintuva ant gpu.jie dar kaista ir is apacios kur ira xclampai.kiek zinau tai jei netgi blogai ijungtas dvd prisijungus prie live gausi bana.nes jis detektina kad modifikuotas dvd

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nelabai logiska tada, juk cipas savo virsumi perduoda didziaja dali silumos, todel ir dedami radiatoriai, bei ventiliatoriai. As ant pacio radiatoriaus prisuksiu 9cm kuleri, kuris pucia tikrai daug, prijungta prie 12V, tai niekaip nespes ikaisti radiatorius iki tokiu temperaturu, kaip su standartiniu ausinimu.

 

Aisku del DVD, galvojau, gal XBOX uzfiksuoja, kad buvo atjungtas DVD ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

supranti pas mane irgi is virsaus uzdeti kuleriai ir kiek paziuriu apacia vistiek kaista

labai kaista? uzdeciau tada kuleri ir is apacios, kad nupustu ora. Redagavo zirnis

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu ant tiek kaista kad net plasmases isyla .tai kai pagalvoji kas viduje dedasi :nunchuks: edit- nu va katik po 2 savaiciu vel buvo xboxas pradejes freezinti,tai pasukiojau varstus ir kaip normalei viskas :mml: .bet pastebejau toki labai kesita dalyka man xboxas nefryzina o tik kai ira juodas fonas per ji aina tokie kaip dryziai.kai halo odst zaisdavau galvojau kad cia viskas normalei nes atrode kaip lietus.Nuotrauka[/img] va cia dar ventiliatoriu idejau tai kiek paziuriu heastinkas visiskai saltas buna :) .bet va dabar nuemiau plasmases is apcios tai karstis toksai pazaidus buna kad vos rankos nedegina :) .nekereip ki demesio i netvarka

Redagavo osmosas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prasau padekit!!!

Vakar zaidziau guitar hero.

Ir kartais zaidimas tesiog uztrigdavo(tevas sake kad del buvau uzkroves per daug kompaktu ant jo ir sonu),sutrikineja ekrano vaizdas ir tada reikia perkrauti.

taip buvo apie 8 kartus.

Sendien gryzias namo pabandziau ijungti xbox 360.

Is pradziu buvo buvo zalias mygtukas ir ekranas nieko nerode, paskui kazkiek palaukes isijunge 3 raudonos lemputes :thumbsup4:

Nejiaugi mano xbox pasigavo rrod?

Dabar bijau ijungti dar karta!

Ar galima tai istaisyt?

Prasau labai padeti!

;O

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip tu gavai RROD, taisyti galima, bet ar apsimoka.. O ijungti ji dar karta nėra ko bijoti, jau niekas nepasikeis

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.