ikilas

Xbox 360 Gedimai (RROD, E74 ir tt)

Rekomenduojami pranešimai

bet tas kur turi elita su dideliu vintiliatoriu ar jam uztenka smarveskuri iseina is xboxo usb :mellow:? man tai per usb nevelka mano vintiliatoriaus tik su 12v beto kiek iseina is usb 5 voltage ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

bet tas kur turi elita su dideliu vintiliatoriu ar jam uztenka smarveskuri iseina is xboxo usb :) ? man tai per usb nevelka mano vintiliatoriaus tik su 12v beto kiek iseina is usb 5 voltage ?

na tai daryk ne is usb, atsidaryk pati xboxa ir is ten 12v pasiimk, arba naudok mazesni ventiliatoriu kuriam pakaktu 5v.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

bet tas kur turi elita su dideliu vintiliatoriu ar jam uztenka smarveskuri iseina is xboxo usb :)? man tai per usb nevelka mano vintiliatoriaus tik su 12v beto kiek iseina is usb 5 voltage ?

Uztenka. Sukasi ne ant maximum'o, bet ir gerai. Suktusi ant max, tai kaip reikiant zystu. Dabar tvarkingai.

+ didesnis ventiliatorius geriau, kad ir atrodo leciau sukasi. Jie ir tyliau dirba ir daugiau CFM (cubic feet per minute) turi. Ant PC, jeigu imanoma rinktis, tai geriau 1 dideli, negu 2 mazus.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

aciu uz atsakymus :) beto kiek mokejai uz ta dideli ventiliatoriu mani pm aciu :)

Redagavo fizis20

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na cia dar kai ka galima pamineti: galingesnis ventiliatorius yra savaime aisku gerai, ir reikalingas. po ilgesnio zaidimo galbut ir po isjungimo ji biski palaikyti o sviecia xboxui tai nevienodai. nes skiriasi xboxo buvimo laiaks toje aukstoje temperaturoje. panasiai kaip ir su zvake ir pirstais: visi galim pirstu perbraukti liepsna ir nieko neatsitiks, bet tik ilgiau palaikyk ji ten ir jis nudegs. taip ir su xboxu - kuo ilgiau buna aukstoje temperaturoje tuoj didesne rizika kad kazkas jam atsitiks. o didesnis/galingesnis ventiliatorius didina oro srauta del ko pro heatsinka praeina daugiau oro kuris su savimi nusinesa daugiau karscio. as simple as that.

 

seip gal ir smagu toki tureti ventiliatoriu... na ne toki, mazesni gal :)

Pala pala. O tai koks skirumas jei tavo xbox prabuvo sakykim temperaturoje 50C apie 3 val. tai kad jis pabus 3 val ir 1 min. kazkas pasikesi ??? :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pala pala. O tai koks skirumas jei tavo xbox prabuvo sakykim temperaturoje 50C apie 3 val. tai kad jis pabus 3 val ir 1 min. kazkas pasikesi ??? :)

visi bijom rrod,tai ir darom nesamones,as pats nyko ex intercooleriui padariau nepriklausima nuo x maitinama-skaiciau kad vagia jis ten kazka nuo x,ir galvajat nuo to ramiau,viena syky jau pamirsau as ji ijungt,tai po geros valandos grajaus,kai apsiziurejau,x dar niekad pas mane nebuvo toks karstas-neveikiantis intercool... maise iseit orui-tai kai daba pagalvoju kai zais dukra ar zmona 100 proc. manau,kad inercool...,bus neyjungtas ir rrod jau beveik kiseneje-pats pasistengiau,vatepos

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

neverta ju taisyt nes jie visi iki 2008 metu yra svylantys, geriau patvarkyt kad laikinai veiktu ir dastumt tik deze, o harda ir pulta pasilikt, 120 svaru ir naujas elitas iseina JASPER nesvylantys nes kitokis ausinimas eina juose ir blokas 150w taip kad jie apsugoti verta pirkt. tiek galiu pasiulyt xbox turetojams. <_<

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

"geriau patvarkyt kad laikinai veiktu ir dastumt tik deze" savo labui geriau nebandyk sugedusio parduoti kaip 'puikiai veikencio' nes tai yra apgavyste ir cia manau tai nera toliaruojama .
Redagavo butas007

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

dedalius atsakau i tavo 50C klausima visu pirma xboxas su vedinimu ira 50c temperaturoje db pamastyk kas buna kai isjungi ir ira nutraukiamas ausinimas kai nekas 50C nebevesina jis kila dideliu greiciau gpu ir cpu nekas neusina ir po kek laiko atsoka ir rrod

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, youtube maciau, kad taisant rrod tiesiog pakeicia termo pasta ir sudeda viska atgal, nededa jokiu nauju varztu, saibu ir t.t. ar apsimoka taip daryti?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sveikas, pats gavau rrod, tai pasiziurek error code cia parasyta, pasiskaityk gan geras ir issamus psl:

http://xbox-experts.com/repairguide.php?n=3

 

ir sita paskaityk kaip err code gaut ;)

http://xbox-experts.com/tutorial/secondary-error-code/

 

as pats uzsisakiau hybrid x-clamp fix apie kuri irgi parasyta tame saite ir su schemom parodyta ka jis keicia, nors dar neatkeliavo zadu bandyt fixint :)

Redagavo MasterSUN

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, youtube maciau, kad taisant rrod tiesiog pakeicia termo pasta ir sudeda viska atgal, nededa jokiu nauju varztu, saibu ir t.t. ar apsimoka taip daryti?

Gal ir apsimoka, bet ten varztai tokie levoki standartiniai. Jeigu nuimsi karta, tai atgal nebelabai uzdesi.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu as tai nerizikuociau, paziurejus architektura kuri graziai isaiskinta tam psl, esme yra kad MS padare konsole islankstydami motinine...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu as tai nerizikuociau, paziurejus architektura kuri graziai isaiskinta tam psl, esme yra kad MS padare konsole islankstydami motinine...

Nu taip, ir mano pasiulytas Hybrid Fix butent tai ir stengiasi sutvarkyt. Jeigu uzsisakei visa ta pack'a, tai darysi "Advanced version", o ne "Homemade", kaip as (ir zinau kad sitam forume jau nebe as vienas ir ne man vienam padejo) dariau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.