ikilas

Xbox 360 Gedimai (RROD, E74 ir tt)

Rekomenduojami pranešimai

sync + eject mygtukai ant konsoles, koda atseksi pagal lemputes

P.S. sync tai tas mazas prie memory unitu slotu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Žiūriu, nemažai jūsų džiaugiasi, kad turit Xbox, su kurio net pažaidus belekiek valandų vis tiek pučia vos šiltą orą. Tai yra LABAI BLOGAI Kodėl? Ogi todėl, kad tai reiškia, jog jūsų aušinimo sistema nefunkcionuoja - ypač senesni Xbox'ai kaista kaip velniai, o jei tas karštis neišeina laukan - vadinasi jis lieka viduje konsolės ir čirškina jūsų čipus. Neturėkit iliuzijų, kad jei XBOX nekaista, tai negausit RROD. Greičiau sakyčiau atvirkščiai - anksčiau ar vėliau tokiems X'ams RROD garantuotas. Jau kiek esu tvarkęs tokių konsolių, kur žmonės ateina ir verkia "Oi kiek esu žaidęs niekada nekaisdavo, o čia nei iš šio nei iš to ėmė ir numirė"

Nio teisingai pastebėjo, kad pradėti reikia nuo termopastos pakeitimo, nes tas M$ tepamas "plastilinas" yra niekam tinkamas š.... Bet čia tik pradžia. Ir kaip ne kartą buvo pastebėta - X-Clamp yra tik laikinas sprendimas. Visiems (gal išskyrus Jasper) BŪTINA tobulinti aušinimo sistemą, jei norit kad Xbox ilgiau tarnautų. Ir tai reikia daryti PRIEŠ atsitinkant RROD. Čia kaip ir medicinoje - pigiausias ir efektyviausias gydymas - tai savalaikė profilaktika :thumbsup4:

Redagavo vashkaz

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

O gal kas zinot Xbox 360 Jasper - RROD failure rate? Kiek sansu su Jasperiu gaut rrod ? Nes uzsienio forumuose radau kad vistiek dideli sansai, kitur radau kad visai nera sansu..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taigi buvau padares X-clamp ir ausinimo modifikacija, x'as man laike ganetinai ilgai, kol vel pasigavo RROD. Dabar zibsi 3 lemputes ir vintiliatoriai nesisuka, bandziau perkaitinti x'a, nes anksciau padedavo, dabar jau nebepadeda. Tai gal jau mano x boxas numiro?

P.S. viskas susitvarke

Redagavo Broneslowas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taigi buvau padares X-clamp ir ausinimo modifikacija, x'as man laike ganetinai ilgai, kol vel pasigavo RROD. Dabar zibsi 3 lemputes ir vintiliatoriai nesisuka, bandziau perkaitinti x'a, nes anksciau padedavo, dabar jau nebepadeda. Tai gal jau mano x boxas numiro?

Speju kad pz jei net ventikai nesisuka meginai paziureti gal tu ten ardydamas kaskoki laida isrovei?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Labas vakaras, na o aš turiu va tokias lemputes ir nerandu kas, tai per erroras

Nuotrauka

Redagavo amigosas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Labas vakaras, na o aš turiu va tokias lemputes ir nerandu kas, tai per erroras

Nuotrauka

Sections 1, and 3 are flashing red

- Overheating

/ \

\ /

Alternativly Overheating can be cause by the console locking up or "freezing" after a set amount of time. Lockups that occur at a specific point in a game are generally problems with the game itself and not caused by overheating.

 

THINGS TO TRY

Let the Xbox 360 console cool.

Note You may have to wait several hours for the console to cool enough. Do not turn on the console when the console is hot.

Verify that the console has sufficient ventilation and that the fan is operating. For more information about ventilation, see the "More Information" section.

PREVENTION SUGGESTIONS

To try to prevent this problem, use the following precautions:

Do not block any ventilation openings on the Xbox 360 console.

Do not put the Xbox 360 console on a bed, on a sofa, or on any other soft surface that may block ventilation openings.

Do not put the Xbox 360 console in a confined space, such as a bookcase, a rack, or a stereo cabinet, unless the space is well-ventilated.

Do not put the Xbox 360 console near any heat source, such as a radiator, a heat register, a stove, or an amplifier.

DO NOT EVER PUT YOUR CONSOLE IN THE FREEZER OR OUT IN COLD WEATHER

Some people think that doing this might help "fix" an overheating console, in fact doing so could cause even bigger problems. Electronic devices like your console are made to function at and around room temperature, extreme cold temperatures can often cause just as many problems as extreme warm temperatures (such as overheating). Also if the console is located in a dramatically cold area while running, the difference in temperature between the hot console and cold air can create condensation which in turn will short out your console making the situation far worse. Condensation will happen more quickly if your console is overheating due to the greater difference in temperature. In short... DON'T DO IT.

 

A more agressive Solution to overheating is to improve the cooling system of the console. The best solution is to replace the thermal compound. If you attempt this you do so at your own risk. If you're console is still underwaranty it is recomended that you contact MS for a replacement before attempting to fix it yourself.

Beveik tas pats kaip Rrod

Redagavo Shock

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sweiki noreciau paklaust, del GPU kaitinimo po atvira liepsna(orkaitei), taj ta GPU reikia nuimti nuo plokstes ar su visa plokste kisti i orkaite?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

reikia su radiatoriumi kaitinti ir xclamp varstais kad butu gerai suversta bei apdek folija aplinkines dalis

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

reikia su radiatoriumi kaitinti ir xclamp varstais kad butu gerai suversta bei apdek folija aplinkines dalis

taj cia oro putikliu ? ar tuo peciuku elektriniu?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

oru pūtikliu tai be radiatoriaus o šituo būdu gali virs ugnies gpu radiatorių palaikyk

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kazkokie jus ziaurus man :thumbsup4: cia jau vos ne degint xus ruosiates. kiek skaitinejau tai is esmes isardai viska, pakeiti termo pasta priverzi viska su naujais varztais atgal tada TINKAMAI perkaitini ir happy face. dar galima tada ant 12v ventiliatoriu pajungti ir is apacios coin fix'a

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.