ikilas

Xbox 360 Gedimai (RROD, E74 ir tt)

Rekomenduojami pranešimai

Nebuvo tarkim nukrite ant jo jos metalinis daigciukas? ant jokio mosfito? galejo kazka sudegint.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki, nu ka, rasau kaip ir visi i sia tema... pasigaves Rrod.. ;}

 

uzstrigo jis man kelis kartus zaidziant viena zaidima, o ant galo visai nebeisijunge, trys ziedai..

po pertraukeles vel veike, geras pora val palosiau, bet jau su kitu zaidimu.. vel idejau ta zaida, kur strigo, ir vel iskart pastrigo.. vel 3 ziedai...

 

 

Error Code 0102 - UNKNOWN ka daryt? meistrai patvarkytu si gedima? ar verta taisyt, ar geriau i srota parduot?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Cia su gpu beda sitas erroras, tvarkyt gali tik nezinia kiek laikys. Aisku kuo daugiau sumokesi ir ilgiau laikys.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nebuvo tarkim nukrite ant jo jos metalinis daigciukas? ant jokio mosfito? galejo kazka sudegint.

Nezinau ne as dariau ta x-clap o kai gavau taip jau nuo pradziu buvo

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

taigi su gpu yra E74 error

 

o cia E18

 

vistiek jam shakes, jei jau pradejo knist prota nuo perkaitimo tai jau viskas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nevien e74 yra su gpu, dazniausiai visi rrod ir e74 buna del gpu/cpu/hana/ram cipu kaltes.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki,pas mane xbox360 pasigavo RROD, bet tv ekranas aplamai nieko nerodo ,nei kokio error code kodel,gal zinote?

Redagavo arnas911

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki,pas mane xbox360 pasigavo RROD, bet tv ekranas aplamai nieko nerodo ,nei kokio error code kodel,gal zinote?

 

jeigu senesnis modelis tai nieko ir nerodis, bus raudonos lempos ant xboxo ir viskas.

o error koda gali suzinoti sapusdamas sync mygtuka ant xboxo. lempu kombinacija skirsis ir taio suzinosi.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na pas mane falconas 2007-11-04 su HDMI,tai skaitosi jau kaip ir senas?

 

na skaitosi kuo toliau tuo senesnis :blink:, buvo kelios kartos falconu, taip kad tavo senesnes man atrodo, but i'm not quite sure.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jeigu senesnis modelis tai nieko ir nerodis, bus raudonos lempos ant xboxo ir viskas.

o error koda gali suzinoti sapusdamas sync mygtuka ant xboxo. lempu kombinacija skirsis ir taio suzinosi.

ehmmm turejai omeny sync + eject mygtukus taip :blink:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

yep, seniai teko daryt buvau primirses :rolleyes:

Ne į temą

np :D , nors tiesa pasakius geriau jau niekados jos nepanaudoti

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

buvau gaves 0020 ant xenono ,patepiau pastos, paveike- vel rrod... nenorejo ishvis jungtis 0020... paskiau 2 kartus kaitinau be ventiliatoriaus iki 2red ringu.... ir po to baige kvailiot, ir dabar isijungia ish pirmo karto , zaidziau dirt2 su senu firmware apie 3 valandas be problemu ish eiles.....pradekit nuo tuo kad - pertepkit pasta!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.