ikilas

Xbox 360 Gedimai (RROD, E74 ir tt)

Rekomenduojami pranešimai

Ne į temą

pas mane tai zephyras 2006-09-30 :D ir negavo RROD bet softas susipiso kai daschboard updeita dariau ir vsio rase cannot update this update ir vsio pize boxui bet raudau buda kaip su juo palpost : idedu dvd compakta ir paspaudzioji A raide ir paledzia zaidimai jei paleidi paprastai tai baoxas patringa kiek supratau pas mane nea puse programos :D nes kai paspauziu vidurini pultelio mygtuka tai nieko ir neismeta o kiek paklausinejau is kitu psl tai perrasyti programos neimanoma ir norejau paklausti kiek as uz ji galeciau gauti uz ji nes noriu parduoti ir nezinau kiek prasyti
?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Nu daug tikrai nepaprasysi, bet jei dar sakai galima losti su juo kazinau. Manu zmogui kuriam svarbu tik geiminti gal dar ir sudomintu tavo x'as, arba tiesiog dalim pardavinet du varinatai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sweiki gavau xboxa su RROD darytas X-clamp Fix jam bet neina niekaip man jo net ijukti vintiliatoriai tik isijungia ir vel isijungia ir rodo 3 lempas raudonas ir neiseina nei perkaitinti ir panasiai kas jam gali buti kaip pataisyti gal kas zinot?

Redagavo RsXs

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sweiki gavau xboxa su RROD darytas X-clamp Fix jam bet neina niekaip man jo net ijukti vintiliatoriai tik isijungia ir vel isijungia ir rodo 3 lempas raudonas ir neiseina nei owerheatinti ir panasiai kas jam gali buti kaip pataisyti gal kas zinot?

pabandyk refolowint.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Paziurek error koda manau bus 0001, ir paziurek i power brick lempute jungent manau pasidarys raudona? Jei taip tai su maitblokiu beda arba kazkur trumpina korpusas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Paziurek error koda manau bus 0001, ir paziurek i power brick lempute jungent manau pasidarys raudona? Jei taip tai su maitblokiu beda arba kazkur trumpina korpusas

Na ne kai ijungi buna zalia poto issijungia ir buna geltona

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jei supranti angliskai.

 

When the Xbox 360 power supply light is orange or yellow this means there is no problem with your console but the power supply can't supply it with power.

To remedy this problem, first try unplugging the Xbox 360 power supply from the console and unplug the power cord from the wall outlet. You'll also want to uplug the Xbox 360 power supply from the power cord.

Wait for about five minutes and then reconnect everything. You might also want to try plugging it into another wall outlet without an extension cord.

If you are still getting an orange or yellow indicator light, then something is at fault with the Xbox 360 power supply. If this is the case, contact the Xbox 360 customer support to get a new one.

 

trumpai:

problema ne su xbox 360 branduoliu, o su jo maitinimu.

sprendimas atjunk visus maitinimo kabelius, istrauk is x'so ir is rozetes. palauk 5min, ir vel viska pajunk.

 

pats pasidariau x-clamp po RROD. antra diena dar laika:)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na ne kai ijungi buna zalia poto issijungia ir buna geltona

 

Zinok ne buna geltona ir jungiant pasidaro raudona ir dega raudona isjungi, tada vel geltona. Bet pas mane buvo beda ne su maitblokiu, as nuemiau xbox korpuse virsutine dali ir viskas veikia. Paaiskejo kad kazkuris varztas kazkur trumpino ir tiek.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as buvau visa motinine isiemes cd ruma palikes tiktai motinine ir vistiek taspats kai ijungi tik pradeda suktis vintiliatoriai ant maitblokio buna zalia lempute ir staigiai isijungia ant maitblokio buna geltona lempute o boxas rodo RROD

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai tada gal pas tave buvo su maitblokiu beda, bet buna ir taip kad kurpusas kazkur trumpina. Gali buti visokiu variantu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kai x-clamp darei tik su "metalinem" poverzlem darei? jei nedejai izoliacijos jokios, gal i motina trumpina kaip Vytautasxp sake

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as buvau visa motinine isiemes cd ruma palikes tiktai motinine ir vistiek taspats kai ijungi tik pradeda suktis vintiliatoriai ant maitblokio buna zalia lempute ir staigiai isijungia ant maitblokio buna geltona lempute o boxas rodo RROD

Su vienu mano X'u (taip pat darytas X-Clamp) yra lygiai tas pats, prasikankinau gal savaitę bandydamas kaip nors atgaivinti, bet niekaip nepavyko. Kartais nuo RROD peršoka ant E74, kitą kartą pajungi vėl RROD.

Gavo porą žuvų ir dabar guli kampe :D

Bandžiau ir maitblokį keist, ir X-Clamp įvairias poveržles, termopastas, tarpines, be tarpinių, visaip.... kai jau mirė, tai mirė... falcon'as.

Redagavo neilazz

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kai x-clamp darei tik su "metalinem" poverzlem darei? jei nedejai izoliacijos jokios, gal i motina trumpina kaip Vytautasxp sake

na pasidejas ant stalo tik motinine pajungiau nuemiau isvis rasijatorius ijungiau ir tas pats siaip turetu tada vintiliatoriai isisukt kaip pasele pagal mane ir boxas turetu isijungti ir rodyt 2 lemputes bet nieko rodo RROD o procesoriai ne truputeli neikaite

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tada pas tave beda su maitblokiu gali buti zinok

kad ant kito boxo viskas normaliai ir srove tam su RROD atitinka ne permaza net neisivaizduoju kas jam gali but nutike....

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.