ikilas

Xbox 360 Gedimai (RROD, E74 ir tt)

Rekomenduojami pranešimai

Aš geriau jau parduočiau sugedusį, ir bandyčiau taupyti ir pirkti naują, nes kai sutaisys tą RROD, drebėsi kad vėl bet kada gali sugesti, nors ir tie garantiniai bbz ką padaro, gali tas pats būt, na bet garantinis lieka garantiniu, jis nemokamas, o rrod taisymas pas meistrelius mokamas, tad net nežinau, aš žinau vilniuje, kad lyg Mikaz iš LM forumo supirkinėja, gali jį susirasti, paklausti kokia kaina paiimtu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš tai pat siųlau parduoti ir pirktis arcade jasper (vien tik konsolę), jei turi HDD, įkiši ir kompas naujas ir viskas išlikę.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano X'as yra jasperis 2009-02 gamybos ar nieko blogo jeigu monitoriu laikau ant X'o ir ar negausiu RROD nuo to.

 

Nuotrauka

va kaip atrodo iš viršaus:

Nuotrauka

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na nemanau kad turi itakos tas monitorius, nes jis ausinimo skyliu kaip ir neuzstoja.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tavo klausimas nuskambejo daugiau nei juokingai, o dabar uzduok ta klausima sau paciam ir paziurek kaip skamba. Aisku ne....

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano X'as yra jasperis 2009-02 gamybos ar nieko blogo jeigu monitoriu laikau ant X'o ir ar negausiu RROD nuo to.

 

Nuotrauka

va kaip atrodo iš viršaus:

Nuotrauka

o forumus skaitynejai nors karta? jasper kolkas negauna RROD. laikyk tu ta monitoriu ant virsaus jei tau taip patogu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O tai jog žaidžiu kokias 2-3 valandas ir pusvalandi ar valanda duodu ataušt irgi neturėtu turėt įtakot?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O tai jog žaidžiu kokias 2-3 valandas ir pusvalandi ar valanda duodu ataušt irgi neturėtu turėt įtakot?

Tu nors kiauras dienas lošk su savo jasperiu ir nesūk sau galvos... Redagavo narkase

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tu nors kiauras dienas lošk su savo jasperiu ir nesūk sau galvos...

kam tada perkat ta xbox jei poto atsisede cia dejuojat?

pirkit tada ps3 ir zaiskit atsipute.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

siandien tik ijungus xboxa uzsidege trys raudonos lemputes. isjungiau, patikrinau laidus, ijungiau, vel veikia lyg niekur nieko. cia rrod uzuomazga ar kokios kitos priezastys?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

siandien tik ijungus xboxa uzsidege trys raudonos lemputes. isjungiau, patikrinau laidus, ijungiau, vel veikia lyg niekur nieko. cia rrod uzuomazga ar kokios kitos priezastys?

Tai laidai gal buvo nedakisti :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai laidai gal buvo nedakisti :D

na kai patikrinau lyg ir normaliai laikesi tie laidai visi. bet pries tai kai ijungiau konsole jis nepradejo krautis, nemete jokio erroro, dirbo visiskai be garso, lyg isjungtas butu, tik trys lempos raudonos. vis delto tikiuosi kad laidai, nes pries tai atjungias buvau...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei nebuvo jokio garso ir ausinintuvai nesisuko, tada beda yra su laidais. Gauna pats xbox arba maitinimo bloka nepastove srove.

Redagavo Vytautasxp

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.