ikilas

Xbox 360 Gedimai (RROD, E74 ir tt)

Rekomenduojami pranešimai

nu prisijungsiu ir as p3tro, neatlaike mano boxas nei savaites su nauja fw ir

vakar uzlinko :D vienu zodziu ir vel tas pats š****

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu prisijungsiu ir as p3tro, neatlaike mano boxas nei savaites su nauja fw ir

vakar uzlinko :D vienu zodziu ir vel tas pats š****

Kada tavo x'sas gamintas? Ziuriu vel kazkokia bangele rrod'u perejo.. :/

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kada tavo x'sas gamintas? Ziuriu vel kazkokia bangele rrod'u perejo.. :/

senukas jau 2007/08 gimimo bet jau buvo taisytas kelis kartus tai man

ne naujiena sis rrod

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu snd paskambinau microsoftui, tai sake jie nera oficialus xbox360 Lietuvoje tiekejai. Pasake skambinti ten kur pirkai. Paskambinau BMS, tai sako suteikia 1 metu garantija, o po to reikia moketi. Tai vienu zodziu su 3 metu garantija Lietuvoje tikriausiai nieko neiseis :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Paskambink i MS supporta uzsieni. registruok, dek i pakuote ir pastu siusk. O ka darysi :X

Bett ten tie ju pataisimai kiek skaiciau tai lol. paviekia 3-4 men ir vel i ora :X jauciu patys su rankslosciais ten tvarko :D

Redagavo Deadalus

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nzn tiek laukti kol kada jie pataisys ir dar paciam moketi issiuntimo islaidas tai manau yra total absurdas,

pasidomek Kaune kas taiso ir bus greiciau

Redagavo vesiolas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne o jai rimtia snekant. tai kiek zinau jie keicia pagrindine plokste ir dvd draiva. tai kaiciant motina matyt yra perlituojami cipai. gpu / cpu ?. o kas tau kaune pataissys. uzmes pastos pavers pakaitys ir turek 2 men :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne o jai rimtia snekant. tai kiek zinau jie keicia pagrindine plokste ir dvd draiva. tai kaiciant motina matyt yra perlituojami cipai. gpu / cpu ?. o kas tau kaune pataissys. uzmes pastos pavers pakaitys ir turek 2 men :(

na kodel 2 men man kai pataise ta islaike va beveik 6 men gal ir dar butu laike bet kaip tycia tik irasius nauja fw

uzlinko, cia aisku jam spresti kaip jam geriau ar siusti ir laukti ar greiciau cia taisytis

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip manot ar tai buvo kazkas panasasu y RRoD ar taip koks erroras ir neturi su RRoD nieko bendro ? ar gal nuo to prasideda ir vis daznaiu taip atsitinka ? jei kam taip yra buve pakomentuokit. dekui uz atsakymus.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip manot ar tai buvo kazkas panasasu y RRoD ar taip koks erroras ir neturi su RRoD nieko bendro ? ar gal nuo to prasideda ir vis daznaiu taip atsitinka ? jei kam taip yra buve pakomentuokit. dekui uz atsakymus.

buvo ir man taip. laida maitinimo perkaisiojau ir nieko, vaziuoja normaliai toliau. xbox360 kazkox jautrus apskritai. kas biski, tuoj raudonuoja lempom visom. o siaip jei bent falkonas, manau rrod gaut nelabai tiketina, va tie senieji 2006 gamybos gali ir perkaist... as siaip nenormuoju savo zaidimo, buna per savaite neijungiu, buna palosiu kokias 7 val. be pertraukos, jei cia pradesi dar su ta konsole kaip mazu vaiku cackintis, tai kam isvis pirkt :grt:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai as irgi kaip ir tu sakai nesicaskinu o jis pas mane iki nuo 6 iki 12h per para pajungas nes su kambariokais gywenu tai pakaitom kartasi iseina kad losiam :thumbup: bet siap tai ranka pridedu kad ir po 10h jis wos silta ora tepucia. as ji pirkau padeveta tai nzn kelintu gamybos bet sake kad apie 2007 pabaigoj pirko ji tai jauciu, kad dar nera falconas. Na tikios nesuges dar greitai ;) Nes kas pardave sake kad nenaudotas beweik ir tikiu nes controleris kaip naujas visikai ausines kiti laidai dar net supakuoti ir nebuvo isimti :thumbsup4:

 

Ir dar klausimas gal zinot kaip nustatyti pagaminimo data ant xbox, arba kaip nustatyti ar jis falcon.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.