padlavader

Trofejai PSN

Rekomenduojami pranešimai

Na nzn, BF4 perejau gan greit, jokiu bugu nemaciau ( vienoj vietoj tik kai su masina vaziuoji po miesta, per zmogu pravaziuoji ir net jo nenumusi ;D ) 
Patiko grafika, ir pats gameplay, tik kad trumpokas, pradejau rinkt trofejus, taik kaikurie sunkoki gan :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ten gal Kai lėktuvas bandė pakilt ir atisaudyt reikėjo?:D

Pala dar bus kad ir save dings :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ten gal Kai lėktuvas bandė pakilt ir atisaudyt reikėjo? :D

Pala dar bus kad ir save dings :D

Jo, kai VIP į choperį įsodini ir pult tave pradeda. Jeigu nušauna, tada basta būna, per naujo reikia, jaučiu reikia pereit ir bandyt nežūt. O kurioj ten vietoj save dingsta? :|

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jo, kai VIP į choperį įsodini ir pult tave pradeda. Jeigu nušauna, tada basta būna, per naujo reikia, jaučiu reikia pereit ir bandyt nežūt. O kurioj ten vietoj save dingsta? :|

Betkurioi vietoi gali save dingt du kartus dingę buvo man jau,o su tuo bugu kur prie lėktuvo tai man viena kart buvo tik pirmą kart pakibo antra kart jau nebe

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gėdos? Nejuokauk čia man taip kraupiai. Nuo PS2 laikų išlikę mėgiami ir geri žaidimai. Visi mano pelnyti trofėjai yra svarbūs ir patiko. Nereikia menkinti kito pomėgių ir įdėto darbo. Už ačiū nieko negavau, kad bereikšmiai būtų.

 

Su klaida parašei tai ir bandžiau pajuokauti, o čia kardus rodo. Atsipalaiduok. :D

 

Šiaip aš juoko formoje parašiau :badass:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Šiaip aš juoko formoje parašiau :badass:

Kad kažkaip nejuokingai skamba,kiek kartų skaičiau atrodo kad uzstumi :D nebent čia labai gilus ir juodas humoras :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Šiaip aš juoko formoje parašiau :badass:

Negalėjau tylėti, kai mano jaunystės žaidimus išniekinai. :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Betkurioi vietoi gali save dingt du kartus dingę buvo man jau,o su tuo bugu kur prie lėktuvo tai man viena kart buvo tik pirmą kart pakibo antra kart jau nebe

O su mp tokių čiūdų nebūna? Nes tada prie MP iškart šokčiau turbūt, gal pataisytų ką nors :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O su mp tokių čiūdų nebūna? Nes tada prie MP iškart šokčiau turbūt, gal pataisytų ką nors :D

Mp ne,bet gali but ruber banding ar kaip ten ir šiaip užknisa priešas žiūriu į priešingą pusę ir nušauna tave...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal kas galit pasidalint kaip gavot Metro Last Light trofėją Shadow ranger, kur nė vieno žmogaus per visą žaidimą negalima užmušti? Atrodo taip ir padariau, bet trofėjaus vis tiek negavau :(

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

 

Vieną karį privaloma nužudyti, pačiame gale žaidimo.

 

 

Iš pirmo karto gautas trofėjas. be jokių youtube's walkthrough pagalbų perėjau. Panašu būsi ką nors užmušes.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai tą žinau. Jaučiu reikės dar tą paskutinį lygį pabandyt pereit, nes nežinau, kur galėjau failint. Nebent ten kur gaisras buvo, sako, kad jai alarmą paskelbia ir netyčia vienas kitą nustumia į ugnį skaitosi, kad tu nužudei :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Teks iš naujo peržaisti. Peržaidžiant lygius neužskaitomas shadow ranger.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.