padlavader

Trofejai PSN

Rekomenduojami pranešimai

@Martynas007 iš mano patirties GoW Challenges tai vieni sunkiausių trofėjų aplamai. Jei ne trofėjai, tai išvis nebūčiau žaidęs tos arenos, jau taip nervus patampo... :poker:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@tymbarkFM ore užmušti 10 priešų, turi 22 kills ir tada tave random Medūza paverčia akmeniu ir nukritęs sutrupi likus 8sec iki completed challenge :D tada vėl pusvalandį grindini,nes pariniesi ir keikiesi :D

 

Žinau, siaubas. Aš jį žaidžiu nes.... na turiu, ir reikia brolį ant trofėjų gaudyt, o rinktis nelabai yra iš ko :D


O dabar rimtai, kaip čia su tais collectibles yra? Man atrodo, kad jų yra būtent tiek, kiek reikia, o ne kaip ankstesnėse GOW dalyse daugiau. Tai yra, jeigu praleidi kokią, tai vėliau žaidime gali gauti?

 

Bandžiau žaisti pagal gidą, bet paskiau žiūriu, kad man lyg ir viską darant pagal jį, aš atsilieku ant vieno Minotaur horn.

 

Kodėl aš taip galvoju? Skaitydamas trophy gidus ankstesniems GOW visada būdavo parašyta, kad jeigu praleidai vieną, tai paskiau rasi. O GOW3 nope, tokio dalyko parašyto neradau. Negi žaidžiant ant HARD reikės ir collectibles ieškot? :poker:

Redagavo Martynas007

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As irgi neuzilgo sito imsiuosi. Drauge buvo jau perejusi, reikia ir paciam dabar, o ir Platinum tuo paciu nepakenks. Tik skaiciau, kad tas hard ir yra toks gan hard. Tai malonumo, isvertus pautus ant sofkutes po darbo dienos bus maza. :D

GoW 3 hard ir buvo hard. Hack'n'slash man nera labai artimi, bet ir nesu "pradinukas", tai pradzia baisoka atrode. Bet kaip tik pradzia yra LABAI sunki, o toliau tik lengvejo man. GoW:Asc irgi hard sunkus, bet po GoW 3 lengvai (palyginus) suejo :)

 

@Martynas007 Man rodos yra keletas papildomu, bet nedaug ;)

Redagavo Tii

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

GoW 3 hard ir buvo hard. Hack'n'slash man nera labai artimi, bet ir nesu "pradinukas", tai pradzia baisoka atrode. Bet kaip tik pradzia yra LABAI sunki, o toliau tik lengvejo man. GoW:Asc irgi hard sunkus, bet po GoW 3 lengvai (palyginus) suejo :)

 

@Martynas007 Man rodos yra keletas papildomu, bet nedaug ;)

 

Tikrai taip, yra papildomų dėžių, aš kažkaip vieną minotauro ragą praleidau. Anyway, kątik gavau trophie už visus ragus, o ir kiti itemai jau surinkti. Dabar ramu.

 

Man dėl perėjimo ant hard teko skaityt, kad glitchas yra, kad gali pradėti žaidimą su visais ištobulintais ginklais. Ar gali būti, kad tas glitchas jau ištaisytas ar vėl pavyks kaip su collectibles? :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na ką, po truputį, po truputį, bet kaupiam Platinum trofėjus, Guacamelee jau nukeliavo į kolekciją. :)

1L63d8bb.png

 

Dabar imsiuosi Journey, nors žaidimas ir neturi Plat, bet susirinksiu viską kas yra, pirmą kartą pereisiu be spoilų, antrą kart susirinksiu kas liko, žaidimas to vertas. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ir aš GoW III pradėjau - pradžioj collectibles susirinkt, o po to titan mode ir challengai. Kažkaip po pirmų dviejų dalių šitas GoW atrodo per daug gražus, net žaisti keista, antra dalis geriau lipo kažkaip

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na ką, po truputį, po truputį, bet kaupiam Platinum trofėjus, Guacamelee jau nukeliavo į kolekciją. :)

[img=http://psnprofiles.com/lib/img/games/33b84e/trophies/1L63d8bb.png

 

Dabar imsiuosi Journey, nors žaidimas ir neturi Plat, bet susirinksiu viską kas yra, pirmą kartą pereisiu be spoilų, antrą kart susirinksiu kas liko, žaidimas to vertas. :)

Kaip sekėsi šokinėti per platformas siekiant orbs? Kol pripratau prie jų... :D

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Teko pasikankinti. Nezinau kuris sunkesnis, sis ar dar viena orb kur vis aukstyn per kliutis kopti reikia. Bet tobulai sugalvoti dauguma challenge. Net jei nukrenti ar ne ten nusoksti viskas greit, o ir valdymas tight tad tik kantrybes ir skillo reikia, na ir truputi sekmes. Bet paziurejus video kaip ten is pirmo kart taip sukrato visa tai naciort. :D siaip dar nepasiekiau tokio lygio, kad ramiai zen busenoje sunkius zaidimus zaisciau, kas padetu greiciau pereiti. Nes kol kas tenka ir parekauti ir paburnoti kai sekme atkisa ne ta gala. :)

Redagavo Thetruth

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na o aš galvojau prismeigsiu God Of War3, beeeeeeeeeeeeeeeeeet su broliu GTA5 įsijungėm -

http://psnprofiles.com/trophies/2093-Grand-Theft-Auto-V/Martynas007

1Lac08c5.png

 

Kolkas pats pačiausias platinum  :halone:

 

O God of war man beliko tik pabaigti ant hard, aMAZEd ir 1000 hit combo trofėjai.

 

 

@Thetruth SVEIKINU! O kiek laiko prie jo praleidai? Aš norėčiau jį užbaigti, bet aš telošiau gal 20min, bet žiauriai patiko  :grt:

Redagavo Martynas007

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aciu. Na bent man, norint surinkti platinum prireike 11 valandu. Viska galima pasiekti per 1 playthrough, tik reikes grizti i tas pacias vietas veliau.

 

Sveikinimai ir tau, zinant gta zaidimu trofejus, ilgas kelias buvo turbut. :)

Redagavo Thetruth

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pasigirkim, savaitgalio laimikis.

 

1Lfa1b2d.png

 

Guacamelee visi surinkti trofėjai, išskyrus hard perėjimo nėra, tiesa ant PS Vitos žaidžiu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As pagalvojau, kad reikes susirinkti visu uncharted trofejus po truputi, bet atsiminiau, kad pirma perejau ant normal, tai reiketu ant hard ir tik tada crushing tai neaisku ar kankinsiuosi tiek. Treciam kazka girdejau, kad reikia online kodo, tik nezinau kam, nes mp lygtai nemokamas. Del antro nezinau, tai tik sitas realus kandidatas, nes ir hard pereita ir lobiai jau surinkti. :)

Redagavo Thetruth

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nebuvo labai sunku, tik reikėjo truputį grindint, bet kai žaidi su normaliais žmonėm tai buvo visai normaliai. O labiausiai užkniso tai tas Rally race. Reikėjo už šturmaną būti, bet kokius 30 kartų bandėm ir vis mane už vairuotoją pasodindavo. Paskiau pabandžiau įjungti PS3 earpiece ir BAM iškarto į šturmanus pasodino. Viską ką girdėjo brolis per skaipą buvo, "Nu, atsimeni kaip važiuot? aš iki tualeto" :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Teko pasikankinti. Nezinau kuris sunkesnis, sis ar dar viena orb kur vis aukstyn per kliutis kopti reikia. Bet tobulai sugalvoti dauguma challenge. Net jei nukrenti ar ne ten nusoksti viskas greit, o ir valdymas tight tad tik kantrybes ir skillo reikia, na ir truputi sekmes. Bet paziurejus video kaip ten is pirmo kart taip sukrato visa tai naciort. :D siaip dar nepasiekiau tokio lygio, kad ramiai zen busenoje sunkius zaidimus zaisciau, kas padetu greiciau pereiti. Nes kol kas tenka ir parekauti ir paburnoti kai sekme atkisa ne ta gala. :)

Ne vieną kartą mokėsi, kol taip sugebėjo. Aš virš dviejų valandų bandžiau ir pagaliau šokinėjau tarsi gimęs ant jų būčiau. :lol:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.