padlavader

Trofejai PSN

Rekomenduojami pranešimai

Oho 47 val?Ka ten su zombiais tiek darei? :D dauguma irgi giria ji, reikes kada imt :)

Kapojau nesustodamas :D 5500+ Sukniazintu galvu, nukapotu galuniu. Zaidimas tikrai smagus, itraukiantis. Istorija 9 balai(Po The Last of Us daugiau negaliu duoti :D) Grafika 10 balai. Side questai idomus, nepasikartojantis. Tikrai labai rekomenduoju. Co-op'as irgi labai geras.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kapojau nesustodamas :D 5500+ Sukniazintu galvu, nukapotu galuniu. Zaidimas tikrai smagus, itraukiantis. Istorija 9 balai(Po The Last of Us daugiau negaliu duoti :D) Grafika 10 balai. Side questai idomus, nepasikartojantis. Tikrai labai rekomenduoju. Co-op'as irgi labai geras.

Gera reklama darai :D bet man toks zanras ir taip patinka. Kiek ziurejau geima, tikrai prigriebsiu 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kapojau nesustodamas :D 5500+ Sukniazintu galvu, nukapotu galuniu. Zaidimas tikrai smagus, itraukiantis. Istorija 9 balai(Po The Last of Us daugiau negaliu duoti :D) Grafika 10 balai. Side questai idomus, nepasikartojantis. Tikrai labai rekomenduoju. Co-op'as irgi labai geras.

Irgi grebsiu, kai tik bus galymibe, nes atrodo pats zaidimas tiesiog omg.  :chan: 

Bandysiu irgi platina rinkt, o tau sekmes su AC unity platina :D tikrai uzima laiko ja gaut :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

It was a long trip, but finally 

Borderlands_platinum.png

 

Borderlands platinum. Ilgas gan reikalas buvo, patys trofėjai nebuvo sunkus, bet reikalaujantys nemažai laiko. Visgi vienam žaidžiant buvo monotonijos, tad dlc bandyti noro kol kas tikrai nėra. Dėkui Mantui-Artorias už specifinį trofėjų kuri gali gauti tik iš kito žaidėjo kuris jį turi. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pereitas Dishonored - ka galiu pasakyti, tikrai viskas neblogai, jauciu  greitu metu reikes bandyti stealth perejima daryti. Visiems rekomenduoju!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prizes, Plunder, and Adventure!

 

1L9e41ed.png

 

Assassin's Creed IV Black Flag platina.

 

Žaidimas man labai smagus, spalvingas, tik nervino, kad herojus pastoviai nori užšokti ant tvoros, akmens, įšokti į šieną... :D MP tai nervino dar labiau.

Prie šito MP daugiau niekada neprisėsiu tikriausiai.

Redagavo ZenaLt

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš irgi vargstu su MP - kai kurių režimų neina palošt, nes nėra žaidėjų ir dar nelabai žinau, ar reikia pilnai mačą sulošt ar užtenka tik pasijungt ir iki galo sužaisti.

 

Beje, kaip su tuo savybių naudojimu? Jas būtinai reikia panaudoti sėkmingai ar užtenka tiesiog panaudoti?

Redagavo Tronox

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš irgi vargstu su MP - kai kurių režimų neina palošt, nes nėra žaidėjų ir dar nelabai žinau, ar reikia pilnai mačą sulošt ar užtenka tik pasijungt ir iki galo sužaisti.

 

Beje, kaip su tuo savybių naudojimu? Jas būtinai reikia panaudoti sėkmingai ar užtenka tiesiog panaudoti?

Mačą reikia sužaisti iki galo, nesvarbu laimėsi ar pralaimėsi.

Tas savybes pakanka tik panaudoti, bet kol pasiekiau 55 lvl spėjau pasinaudoti kiekviena savybe įvairiais būdais 153 kartus :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mačą reikia sužaisti iki galo, nesvarbu laimėsi ar pralaimėsi.

Tas savybes pakanka tik panaudoti, bet kol pasiekiau 55 lvl spėjau pasinaudoti kiekviena savybe įvairiais būdais 153 kartus :D

O gal gali pasakyti, kurioj ten vietoj paziuret, kiek ka naudojai ir pan?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu va ir man like tik MP trofejai, kazkaip neprisiverciu. Tirkiausiai bus kaip su Tomb Raider - gausiu tik po gero pusmecio.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O gal gali pasakyti, kurioj ten vietoj paziuret, kiek ka naudojai ir pan?

Na šiaip nežinau ar ten apskritai rodo ką tu naudojai, o ko nenaudojai.

Aš dariau taip: nusiperku iš eilės ABILITY ir naudojau jį kol nesurinkdavau pinigų ar ten taškų kitam ABILITY.

Taip pat  dariau ir su RANGED WEAPON.

Jeigu tu dabar neprisimeni ką naudojai, tai gali viską panaudot iš pradžių. Panaudojai pirmą ABILITY, žaidimo metu gali pakeisti kitą ABILITY, panaudojai, iš karto nustatai 3 ABIITY ir kol mačas vyksta gal spėsi panaudoti visus ABILITY ir RANGED WEAPON, aišku kai kurie leidžiami tik nuo tam tikro lvl.

Lvl kelt ir rinkti taškus rinkis WOLFPACK mode.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na šiaip nežinau ar ten apskritai rodo ką tu naudojai, o ko nenaudojai.

Aš dariau taip: nusiperku iš eilės ABILITY ir naudojau jį kol nesurinkdavau pinigų ar ten taškų kitam ABILITY.

Taip pat  dariau ir su RANGED WEAPON.

Jeigu tu dabar neprisimeni ką naudojai, tai gali viską panaudot iš pradžių. Panaudojai pirmą ABILITY, žaidimo metu gali pakeisti kitą ABILITY, panaudojai, iš karto nustatai 3 ABIITY ir kol mačas vyksta gal spėsi panaudoti visus ABILITY ir RANGED WEAPON, aišku kai kurie leidžiami tik nuo tam tikro lvl.

Lvl kelt ir rinkti taškus rinkis WOLFPACK mode.

Aš sąrašiuką turiu pasidaręs, tai išbraukiau, kai pasidarau. Plius dar Copycat perk'as yra, tai su juo daug susirinkau iš kitų žmonių - sutaupyt tų kreditų taip eina

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš sąrašiuką turiu pasidaręs, tai išbraukiau, kai pasidarau. Plius dar Copycat perk'as yra, tai su juo daug susirinkau iš kitų žmonių - sutaupyt tų kreditų taip eina

Gal ir susitaupysi, bet aš kol pasiekiau 55 lvl tų kreditų užteko viskam nusipirkti :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.