padlavader

Trofejai PSN

Rekomenduojami pranešimai

Galiu drąsiai padėt. PM arba čia arba PSN.

Dekui. As sia savaite pabaigsiu binary domain, per savaitgali pasiskaitysiu apie trofejus, kad nelakstyciau zalias ir nuo kitos kai tau patogu gelesim pradet. Paaikviesiu tave psn. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

uch, visi tik platinų pririnko. O aš pastaruosius du mėn smulkinausi tik dėl vieno trofėjaus :trl:

 

Jetpack Joyride Deluxe

12L20effb.png

 

Strong Arm Tactics
Complete the 5th day of the Daily S.A.M. Challenge 10 times.

 

 

Trumpai - kasdien Jetpack Joyride pažaisti po 10min. 50 dienų iš eilės. :yao:

 

Smagiausia žaidimo dalis buvo tas orgazmiškas jausmas jį ištrinant :spiderp:

 

Keista, bet už PSVita versiją jau reiktų mokėti pinigus. Ne ačiū, daugiau šito nežaisiu :nth:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na va ir aš pralaužiau ledus. Sunkiai sekasi paskutiniu metu platinas rinkti, bet kaip nebūtų keista, antroji iš eilės RPG žaidimo platina, kuriam skiriau apie 100h.

 

1S8e54fe.png

Dragon Age: Origins list_1.png

Puikus žaidimas! Dar kartą tuo įsitikinau. Trofėjų dėka teko išbandyti visus prologus, tai galiu pasakyti, kad yra labai gerų, net nesitikėjau. Ypač patiko Dwarf Noble. Labai užknisantis ir užsiglitchinęs trofėjus "Blight-Queller" (Killed 1000 darkspawn), o visi kiti nieko ypatingo, tik reikalaujantys laiko. Beliko tik visus DLC pabaigti ir galima imtis antrosios dalies!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip smagu gauti dar vieną platiną :)

 

inFamous Second Son

 

plata.jpg

 

Ir lengvu rankos mostelėjimu pereiname prie inFamous First Light :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pabaigiau siandien uzkariauti pasauli su plants vs zombies :)

1Lf8b33e.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pabaigiau siandien uzkariauti pasauli su plants vs zombies :)

1Lf8b33e.png

Matau liko tik DLC trofejei, man ten irgi vienas liko

sitas, reikes kada gaut :D

 Heave Ho

Vanquish 500 Pirate Zombies

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Matau liko tik DLC trofejei, man ten irgi vienas liko

sitas, reikes kada gaut :D

 Heave Ho

Vanquish 500 Pirate Zombies

aha yra keli, tas 500 pirates tai kiek ziuriu ant easy tiesiog kelis mapus sulosti kazkiek kartu ir turetu eiti :) man tik tas durnai ziurisi trofejus, kur reikia isminuoti bomba likus ten maziau nei 3s. toks skamba visiskai fuksas, kur gali ir negauti belenkiek kartu :D

beje dekui uz pasisiulyma padeti :) pavyko ir randomu, normali komanda papuole kuri zinojo ka daryti tai su vejeliu iveikem ta crazyy :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

aha yra keli, tas 500 pirates tai kiek ziuriu ant easy tiesiog kelis mapus sulosti kazkiek kartu ir turetu eiti :) man tik tas durnai ziurisi trofejus, kur reikia isminuoti bomba likus ten maziau nei 3s. toks skamba visiskai fuksas, kur gali ir negauti belenkiek kartu :D

beje dekui uz pasisiulyma padeti :) pavyko ir randomu, normali komanda papuole kuri zinojo ka daryti tai su vejeliu iveikem ta crazyy :)

nu tas kuir 500, tai youtube ziurejau, tai pora kart ant easy garnden ops, ir wsio :)

reikes kada surinkt :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Skubu pasigirti jau 5 platina  :)

 

inFAMOUS First Light

 

Infamous1stLight_Platinum_Blackangel8874

 

Žaidimas smagus ir spalvotas.

Tik nelabai patiko challenge rinkimas arenoje.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@ZenaLt jo biškį stringu aš su tais challenge. Vistiek damušiu kada, baisiai blaško daug turimų kitų žaidimų :)

Jei ant normal zaidi, pasidaryk Easy. Tai neitakoja leaderbordu o surinksi zymiai daugiau tasku. As ir nesuprasdavau kaip kiti po 2 milijonus prisaudo, pakeiciau i easy tasku paketurgubejo, nors tas easy vos jauciamas

Redagavo Jeisonas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei ant normal zaidi, pasidaryk Easy. Tai neitakoja leaderbordu o surinksi zymiai daugiau tasku. As ir nesuprasdavau kaip kiti po 2 milijonus prisaudo, pakeiciau i easy tasku paketurgubejo, nors tas easy vos jauciamas

man rodos easy tik story galioja,kiek bandziau prie challenge neina keist sudetingumo? nes tuos virs milijono tikrai kad sunku atrodo surinkt :D nu bandysiu, thanx!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.