padlavader

Trofejai PSN

Rekomenduojami pranešimai

Dabar mušu NFS:MW2012 ant PS3, žiūriu visiem čia pagalbos su VITA versija reikia, bet gal dar atsiras turinčių/žaidžiančių tą PS3 senieną? :D

Brolio niekaip neįkalbu PS+ nusipirkt :poker:

 

 

Galiu pagelbėti. Mielai pasidraskysiu su savo Audi R8 GT Spyder.  :trl:

Redagavo Mantinijo

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@Mantinijo woohoo, kada? Gal ryt? :D Kad ir ką bedarydavau, visur matydavau tavo rezultatą :D

Parašysiu ar pats tu, kai sutiksi online. Nervindavo? :trl:

Redagavo Mantinijo

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Parašysiu ar pats tu, kai sutiksi online. Nervindavo? :D

 

Kartais už ūsų patampydavo, kai po lieki po tavęs antras per 0,1km/h ar sekundę :D

Ir kai pas tave beveik 2m Heat Points :poker: , o aš su 1m sėdžiu.

Pereinu story - esu "most wanted driver", vistiek antras, po tavęs :fuuu:

 

Bet kuo daugiau chebros, tuo smagiau :grt:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą
Ziuriu paskutiniu metu daug playmanu uzsikabino ant MW 2012. Seip is pradziu galvojau, kad nesamone, bet kai pradejau lost tikrai geras zaidimas, priskirciau prie geresniu daliu. Nors laiko ta dvasia MW, bet truksta to tiuningo bsk, bet ir be jo labai gerai losiasi randi masina nauja pasiemi ir drozi :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ir aš spėjau grįžęs vieną platiną paimt - Battlefield 4. Visumoj jeigu ne bug'ai, tai tikrai dar žaisčiau ir DLC, bet dabar vien dėl klaidų netraukia

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

1S7c581f.png

 

Surinkau Lego Movie Videogame ant ps4; galiu pasakyti, kad platina lengvesne, nei ant Vita. Zaidimas tikrai puikus, kaip ir visi lego - niekad per daug man ju nebuna! :D

Sekantis TWD/Wolf Among Us/Lego Hobbit  :dribble:

 

EDIT: Isbandziau Yakuza: Ishin, kablys:| Panasu, kad platinos atidetos bus :D

Redagavo Tii

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@tomashex, ne-a, tikrai nepanasu :D 2015 portins Yakuza 5 i Anglu kalba, nors ir perejes beveik visa japoniskai, bet cia tikrai didziulis (ir puikus) dalykas, nes zaidimas tikrai vertas demesio :D siurint, kad tik dabar portins Yakuza 5, Yakuza Ishin tikrai artimiausiu metu nebus :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Far Cry 4 platina

 

 

farcry4_2015010222452bauxi.jpg

 

Puikus zaidimas, bet cia turetume labiau dekoti Far Cry 3 uz tai, nes ketvirtoji dalis pastatyta ant jo. Zaidimas to net neslepia, kartais net atrodo jog zaidziu FC 3 su mod'ais. Daug tu paciu animaciju, ginklu, misiju, side misiju ir t.t. Gameplay'us visiskai toks pats. Vel uzimti outpost'us, uzlipti i bokstus ... Net ir protagonistai atrodo kaip paimti is FC 3 ir perenkti kitaip. Taip pat ir kruva misiju kur tu apsvaiginamas narkotikais (deja vu). Zaisdamas tikrai jauciau, kad cia buvau, dariau tai ir t.t.

Nemeluoju, kad megavausi zaidimu, bet cia tik del to jog tikrai norejau daugiau Far Cry 3 ir, kad Himalaju tema man patinka. Su kitu FC tikiuosi kurejai ides daugiau pastangu bei zinoma noriu, kad FC griztu i Afrika, FC2 net ir su visais negatyvais (atsinaujinantys outpost'ai ...) vistiek geriausia serijos dalis man.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

1L8ff6a5.png

 

None More Wanted

 

Dėkui Mantinijo už pagalbą su šita balta varna tarp mano trofėjų :lol:

 

Aš šiaip mėgstu žaidimų collectibles, bet čia jie tiesiog varė iš proto, nėra žemėlapio prizoominimo, c'monnn :help:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Lietus lijo, vėjas pūtė- bet Driveclub platinos paimt tai nesutrukdė. Reikėjo kelių kilometrų driftinimo iki jos, ta proga susukau video klipuką :D kas juokingiausia, pavyko atitaikyt saulės piešimo ir Bon Jovi priedainio kulminaciją paskutiniam rate važiuojant :D 

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@tomashex pagaliau :) rinksim 100% dabar :)

kažin ar pavyks mano nervams atlaikyt 100proc driveclub. Tie nauji dlc varo iš proto sudėtingumu :D džiaugiuos platina, ji nesunki, tik laiko reikėjo su "max out one of each accolade".

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Naujausios temos

  • Naujausi pranešimai

    • @Javelin  tikiu,kad ras Ps5 pro pirkeju daug ir Lietuvoje Nemanau,kad labai dideli skirtuma jausciau grafikoje. Va jei 60 stabilus fps visuose zaidimuose,tada neblogai butu. Siaip ipratau ir prie 30fps dar nuo Ps4 ar x360 laikų svarbu tie 30 butu stabilus,"nesokinejantys" tai daugiau tai maziau- tas tai tragedija budavo.. Visuose zaidimuose su Ps5 renkuosi "performance" rezima,ir jauciu kad 60fps eina, stqbiliai (tikiuos ne placebo efektas įsijungia :D. )
    • Taip čia Sony gerai padirbėjo. Mano vaniline sukasi (ir tikios toliau suksis🤞) kaip bitutė. Prasiplėčiau SSD 1TB ir ramu. Šiaip manau nauji visų laukiami žaidimai gali būti tas Pro (kaip ir beveik visų konsolių)  pardavimo varyklis. Tokie kaip TLOU3 ar visų laukimas GTA6. Aišku eis ir ant Slim, bet kai tu gali gauti mėgstamo žaidimo Max grafika, tai veikia.
    • Sutinku. Mokant pinigus už galutinį produktą, norėtųsi, kad ir veiktų kaip tai deklaruojama.
    • @tymbarkFM Kai anonsavo PS Portal išvadinau ji visišku š, nes nepalaiko native žaidimų. Vėliau pagalvojau, kad gal man jo reikėtų ir man pavyktu su juo greičiau išvalyti backlogą. Deja, mano remote play testai su PSPlay ir Playstation Remote Play parodė, kad mano Telia duotas Wifi-4 routeris net su 5ghz kanalu + ethernet kabelis pajungtas prie konsolės yra per silpni. Internetas Telia 500Mbps, o routerio pats atsinaujinti nenoriu, nes bus problemos su televizija, o Telia siūlo visišką šlamštą keitimui. Aišku galima atidarynėti portus, daryti statinį ip, bet man kaip paprastam vartotojui per daug vargo, nes Telia užrakino routerį nežinomu slaptažodžiu (defaultinis neveikia).
    • Neseniai įsigyjau PS Portal. Galiu pasakyti, kad kai veikia, tai puikiai atlieka savo funkciją. Namuose su lokaliu Wi-Fi veikia tobulai, bandžiau TPS action-žaidimus (Assassin's Creed, Outlaws) - galima nors ir visą žaidimą pereiti, jokio diskomforto, pultelis kaip originalus DualSense, ekranas geras, ryškus, nors ir LCD. Bandžiau darbe su Wi-Fi - veikia beveik tobulai, atiranda retkarčiais kokybės kritimas, bet žaisti galima. Kas nepavyko, tai pasijungti per Hotspot iš telefono, bandžiau dukart - nepavyko net pasijungti. Va čia yra didžiausias trūkumas. Iki Portal pirkimo bandžiau per Remote Play žaisti iš planšetės, pririšant pultelį - tai galiu pasakyti, kad ekspirjensas geresnis nei su Portal ir vietos net mažiau užima nešiojantis. Tai realiai nelabai dar turiu kuo pagrįsti tokį pirkinį. 😅
  • 32 Dizainas

    1. 1. Ar patinka naujasis PlayManija.lt dizainas?


      • Taip
      • Ne
    2. 2. Kurį dizainą nuo šiol naudosite?


      • PlayManija.lt 4.0
      • PlayManija.lt 3.5 Reboot
      • RetroManija
      • Laukiu PlayManija.lt 4.0 „dark mode“

  • Naujausios viktorinos