padlavader

Trofejai PSN

Rekomenduojami pranešimai

As pagalvojau, kad reikes susirinkti visu uncharted trofejus po truputi, bet atsiminiau, kad pirma perejau ant normal, tai reiketu ant hard ir tik tada crushing tai neaisku ar kankinsiuosi tiek. Treciam kazka girdejau, kad reikia online kodo, tik nezinau kam, nes mp lygtai nemokamas. Del antro nezinau, tai tik sitas realus kandidatas, nes ir hard pereita ir lobiai jau surinkti. :)

Užtenka ant normal pereit berods ir tada crushing atsirakina.

 

Nebuvo labai sunku, tik reikėjo truputį grindint, bet kai žaidi su normaliais žmonėm tai buvo visai normaliai. O labiausiai užkniso tai tas Rally race. Reikėjo už šturmaną būti, bet kokius 30 kartų bandėm ir vis mane už vairuotoją pasodindavo. Paskiau pabandžiau įjungti PS3 earpiece ir BAM iškarto į šturmanus pasodino. Viską ką girdėjo brolis per skaipą buvo, "Nu, atsimeni kaip važiuot? aš iki tualeto" :D

Tai reikia imti tą trasą kur aplink kalėjimą ratą apvažiuot, nieko daug galvot nereikia ten, su random žmonėm gavau tą trofėjų :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Užtenka ant normal pereit berods ir tada crushing atsirakina.

 

Tai reikia imti tą trasą kur aplink kalėjimą ratą apvažiuot, nieko daug galvot nereikia ten, su random žmonėm gavau tą trofėjų :)

 

Žinau aš tą, bet dėl to ir neėmėm trasos kurią visi mintinai žino, nes mano brolis vairuot nemoka :D o ir paskiau sedėt lobbyje, laukt 3minute žmonių :( ėmėm normalią trasą, kad turėtumėm bent šiokį tokį pranašumą, juk laimėt visgi reikėjo :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taigi, darbinga savaitė, trečias platinum per 4 dienas

 

1L6f9e0a.png

 

Ir pagerinau savo greičiausio platinum rekordą vos ve visa diena :lol:

 

Tai čia kažkam reikėjo GOW3, ar visdar reikia? :innocent:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As ji zaisiu kai baigsiu journey, kadangi savaitgali trauksiu i festa, tai pradesiu tik pirmadieni. Sunkus hard buvo? Lengvai hard ejosi? Reikes isanksto pasiziureti kaip amazed pereiti, nes ant hard turbut sunki ta vieta ir kur combo 1k surinkti. Beje, kaip challenges, tokie pat skanuoliai? :D

 

Ps paziurejau tavo psnprofile, kodel tu uncharted neuzbaigi, ar ten tas ir yra kur reikia tureti pass? Bet tai idomiai, nes competative duoda, o co up jau pirkti papildomai reikia? Tai speju ir antram tas pats sh?

Redagavo Thetruth

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As ji zaisiu kai baigsiu journey, kadangi savaitgali trauksiu i festa, tai pradesiu tik pirmadieni. Sunkus hard buvo? Lengvai hard ejosi? Reikes isanksto pasiziureti kaip amazed pereiti, nes ant hard turbut sunki ta vieta ir kur combo 1k surinkti. Beje, kaip challenges, tokie pat skanuoliai? :D

 

Ps paziurejau tavo psnprofile, kodel tu uncharted neuzbaigi, ar ten tas ir yra kur reikia tureti pass? Bet tai idomiai, nes competative duoda, o co up jau pirkti papildomai reikia? Tai speju ir antram tas pats sh?

1k combo tikrai lengvas trofėjus, pasižiūrėk tą vietą su Skorpionu :) pora min ir turi

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@Thetruth Su Uncharted tai ten jo, nesąmonė, kažko man jame trūko. Bandžiau ir savo tuo metu turimą CD versiją, ir siūstis tą kur PS+ siūlo, bet taip ir kažko nesuveikdavo. 

 

O su GoW, nebuvo taip sunku kaip tikėjausi, aš čiuju neišlaikiau matiekos tai šiandien po egzo grįžęs iš pykčio išprievartavau žaidimą.

 

aMAZEd trophy ant hard buvo.... annoying. Bet susieškojau tokį būdą, kaip gali mirti kiek nori ir visvien gauti tą trophy.

 

O ir 1000hit combo kaip Tronox sakė, prie skorpiono labai lengvai pasidarė. Tiesiog muši jo užpakalines kojas su tais elektriniais nagais, jis tiesiog stovi suparalyžiuotas ir renka tavo smūgius.

 

Na o tie challenges.... KELI buvo uber-knisantys, bet kaikurie labai lengvai pasidare. Juos dariau pagal gamesradar gidą, ir per kokią pusantros valandos pabaigiau. Thank God nebuvo tokių kaip pirmame, užmušti visus ant skirtingų platformų ar žudyti ir kilti platforma  :wacko:

Redagavo Martynas007

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@Martynas007 nu tau mokslai į naudą išėjo trofėjų atžvilgiu :D na o į temą, galiu pasigirti 100% trophy iš Warframe, per 3 mėnesius ir 3 savaites surinkau, žaidžiau beveik kasdien po 2-3 valandas. Gaila platinos nėra jame,  gal papildys su update naujų trofėjų :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@tomashex Wow, tai kas yra su tuo žaidimu, jeigu toks sunkus/ilgas ir net nėra plat?  :dwn:

 

Nors nesiginčiju, pagalvojus - juk ant PS2 nebūdavo jokių trofėjų, tiesiog lošdavai, nes geras žaidimas :D

 

Bet visvien sveikinu su tokiu retu pasiekimu! :sir:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@Martynas007 žaidimas yra free online co op. Praktiškai kas mėnesį atnaujina jį su misijom,ginkluote ir t.t.,kas tikrai smagu iš Sony pusės kad tokio žaidimo neapleidžia,ne vien pc turėtojai gali juo mėgautis. Sunkumo jame nelabai daug, kantrybės tik,nes daugiau nei pusė trofėjų yra pakelti  įvairių ginklų lvl iki 30, va ir varai :D ginklų rūšių virš 40 drasiai, yra kitos rasės ant kurių keturios spec galios irgi skiriasi,ginklai ir šaltieji ir šaudomieji , customize rojus vienžo :D  Kiek žiūrėjau iš 50 psn draugų, gal 3 tik teturi 100proc. trophy Warframe'o. Dauguma draugų ėmiau žiūrėdamas kad ir Warframe loštų :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

net nebandžiau Warframe nes man isai toks ne koks žaidimas ir visai nesudomino ir net nėra noro ji bandyti, iš tu ps4 f2p žaidimu tik War Thunder vertas man

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ai war thunder tai tikrai netiko man, iš f2p tik the Warframe man, ir keletui plm bendraminčių  :cheers:  Tau narkata žinau kad sunku įtikti,ir iš ps plius tu net nesitiki gerų žaidimų,o tik nuolaidų pagrinde. Kadangi sakei kad norimą žaidimą tu iškart nusiperki,galima pavydėt tavo finansų :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@tomashex  Oho, tai jeigu čia dar ir MP su tiek content, tai visai sunkūs 100% :god: 

Na jeigu F2P ir dar geras, tai geriau, bent smagu žaisti

 

Aš paskutinį F2P lošiau tai tą "Back to Future" kur PSN už dyką yra. Žiauriai fainas pasirodė, ir trofėjai lengvai rinkosi. Bet kai pamačiau, kad visa ta serija kainuoja 15 ar kiek svarainių, no thank you  :yao:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@Martynas007 Back to Future visus sezonus dalino nemokamai labai senai, tiksliai nepasakysiu bet man atrodo kai tik atsirado ps+
Aš ji tada parsisiunčiau bet tik prieš keletą savaičių tik perėjau 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@narkata aha, kažkada mačiau, kad parašei, kad perėjai. Pavydžiu :)

 

O paieškot sugalvojau kai kažkas nesenai temą sukūrė apie žaidimus su nemokamais trofėjais. Perskaičiau Tronox komentarą ir atsisiunčiau. 

 

Na šaunuoliai čia žmonės, per juos daug gėrybių suradau  :innocent:

 

O šiaip daug visko iš PS+ aš praleidęs, už 2mėn bus tik pirmi metai kaip turiu PS3  :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.