padlavader

Trofejai PSN

Rekomenduojami pranešimai

Just Cause 2 platina. Uztrukau 'tik' pusantru metu  :yao:  Nerealus zaidimas, nekantrauju pamatyti ka Avalanche parodis su Mad Max ir Just Cause 3.

drewblazer.png

Redagavo v1ncelis

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Just Cause 2 platina. Uztrukau 'tik' pusantru metu  :yao:  Nerealus zaidimas, nekantrauju pamatyti ka Avalanche parodis su Mad Max ir Just Cause 3.

drewblazer.png

Kas kaltas, jog tiek užtrukai?

 

Galvoju, kada nors reikės pasiimti ir man šį žaidimą. Pirmos dalies neužbaigiau, pasirodė kreivokai sukurtas, bet, kai patinka tokio tipo žaidimai, verta pasidomėti. Šis gal jau rimtesnis visame kame?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Zaidziau po truputi, tarpuose tarp kitu zaidimu. Tip pastarosiomis dienomis susiemiau pabaigti. Rimtu sio zaidimo nepavadinciau, istorija buka ir pateikta nerimtai, bet ne tame esme. Zaidimas ziauriai fun, map'as milziniskas ir veiklos jame pilna. Tik vairavimas uzkliuvo, jei varuoji ne dzipa ar kokia kita sunkiasvore masina, visa kita vairuodamas jautiesi kaip karve ant ledo  :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

1L6729ce.png

 

 

Po laaabai ilgos pertraukos be platinų, inFamous platina. Žaidimas buvo awesome, gaila, kad iki žaidžiant beveik metus tiesiog pragulėjo lentynoj. Jau buvau užmiršęs tą nepakartojamą platinos jausmą, kai tave pykina nuo to žaidimo :)

 

PS. gal kas norėtų jį iš manęs priglausti pas save?

Redagavo Martynas007

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

1L6729ce.png

 

 

Po laaabai ilgos pertraukos be platinų, inFamous platina. Žaidimas buvo awesome, gaila, kad iki žaidžiant beveik metus tiesiog pragulėjo lentynoj. Jau buvau užmiršęs tą nepakartojamą platinos jausmą, kai tave pykina nuo to žaidimo :)

 

PS. gal kas norėtų jį iš manęs priglausti pas save?

Net ir po metų pertraukos pykina?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taigi šiandien pagaliau ir aš pabaigiau ilgai užsigulėjusio žaidimo platiną. TOMB RAIDER. Prakeiktas multiplayeris. Teko gerokai pagrindint. Supratau, kad radijaus ar tiesiog muzikos klausymas fone labai palengvina tą sunkią trofėjų medžiotojų naštą :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taigi šiandien pagaliau ir aš pabaigiau ilgai užsigulėjusio žaidimo platiną. TOMB RAIDER. Prakeiktas multiplayeris. Teko gerokai pagrindint. Supratau, kad radijaus ar tiesiog muzikos klausymas fone labai palengvina tą sunkią trofėjų medžiotojų naštą :D

Galima gal apšviesti, kiek to grindo ten ir kaip viskas daroma? Kad susidaryti vaizdą būtų galima. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@Mantinijo sunkiausi, o gal  turėčiau sakyti daugiausia laiko suėdantys trofėjai yra 60lvl pasiekimas ir visų upgreidų nusipirkimas. Greičiausias, mano apskaičiavimais, būdas yra susikūrus Private Match "Rescue" tipo žaidimą su tokiais nustatymais: 20 min, 20 medkits. Ir tada bėgioji po visą žemėlapį ir renki tuos lagaminėlius. Kažkur per 8 min galima pririnkti 31,000 XP. Vėlesniuose leveliuose (maždaug po 45, gal anksčiau) du tokie matchai lygūs vienam leveliui. Tai žodžiu - monotonija žudo. Po tokio matcho išeini ir vėl sukuri tą patį su tokias pat nustatymais. Ir dar, labai priverčia tuo pačiu rinkti dėžes su upgrade taškais tam kitam trofėjui.

 

Jeigu reikės pagalbos su kokiais kitais trofėjais apart šitų - sakyk, galėsiu padėt :) Aišku jei nuspręsi rinkt.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@Mantinijo sunkiausi, o gal turėčiau sakyti daugiausia laiko suėdantys trofėjai yra 60lvl pasiekimas ir visų upgreidų nusipirkimas. Greičiausias, mano apskaičiavimais, būdas yra susikūrus Private Match "Rescue" tipo žaidimą su tokiais nustatymais: 20 min, 20 medkits. Ir tada bėgioji po visą žemėlapį ir renki tuos lagaminėlius. Kažkur per 8 min galima pririnkti 31,000 XP. Vėlesniuose leveliuose (maždaug po 45, gal anksčiau) du tokie matchai lygūs vienam leveliui. Tai žodžiu - monotonija žudo. Po tokio matcho išeini ir vėl sukuri tą patį su tokias pat nustatymais. Ir dar, labai priverčia tuo pačiu rinkti dėžes su upgrade taškais tam kitam trofėjui.

 

Jeigu reikės pagalbos su kokiais kitais trofėjais apart šitų - sakyk, galėsiu padėt :) Aišku jei nuspręsi rinkt.

Pagrindinčiau, jei patiktų žaidimas, bet šitas neužkabino, deja. Buvo įdomu tiesiog, kaip veikia triukai šiame žaidime. :D Redagavo Mantinijo

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@Mantinijo nee, aš jį gavau prieš metus su PS3, bet brolis vis užpirkdavo PS+, tai žaidimų netrūko. Tiesiog padėjau į viską į lentyną. Dabar kai sėdžiu be PS+ tai žaidžiu ką turiu CD, dabar lentynoje guli God Of War1,2,3 ir su broliu vis GTAonline mušam :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pagrindinčiau, jei patiktų žaidimas, bet šitas neužkabino, deja. Buvo įdomu tiesiog, kaip veikia triukai šiame žaidime. :D

 

Juokauji ??? :spit:  Asmeniškai Uncharted perspjovė.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.