padlavader

Trofejai PSN

Rekomenduojami pranešimai

49 prisijungimas buvo 21:40 UK laiku Gegužės 4 diena
50 prisijungimas buvo 01:15 UK laiku Gegužės 5 diena ir gavau trofėja 
Tarpas buvo labai mažas nuo 49 prisijungimo, tai manau tiesiog reik prisijungti kiek viena karta po vidurnakčio 
 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Žinau, jog daug turi Crysis 2 žaidimą. Tuomet deriname online trofėjų rinkimą. Nėra sunku visiškai. Kas su manimi? :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Žinau, jog daug turi Crysis 2 žaidimą. Tuomet deriname online trofėjų rinkimą. Nėra sunku visiškai. Kas su manimi? :)

prisidedu kai atsiras netas ant ps3 galesim

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

prisidedu kai atsiras netas ant ps3 galesim

Ok, bandyk taisytis. :D

 

@tymbarkFM, prisijunk, ypač, kai jau turi tokį glitch trofėjų - Dedication. :) Toliau lengva.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ok, bandyk taisytis. :D

 

@tymbarkFM, prisijunk, ypač, kai jau turi tokį glitch trofėjų - Dedication. :) Toliau lengva.

Parsisiųsiu patį žaidimą pirmiausia :D Bet kad ten grind'as man atrodo, kaip ir visuose MP. Tomb Raiderį jau gal pusę metų kaip negaliu surinkt, nes užknisa grind'as.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Parsisiųsiu patį žaidimą pirmiausia :D Bet kad ten grind'as man atrodo, kaip ir visuose MP. Tomb Raiderį jau gal pusę metų kaip negaliu surinkt, nes užknisa grind'as.

Kad lengvas grindas. Stovėdamas gali keltis lygį. :D Reikia skubėti damušti, kol nesugalvojo servų uždaryti. O aš dar net neturiu Dedication.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

L43cfa5.png

 

1L9b10ff.png

platinum.png 

Wizardry Whiz
Awarded for becoming a master magician.
Congratulations! You truly are a whiz at wizardry!

 

Dar viena platina į kolekciją. Kokia 60% šito žaidimo trofėjų - grind'as ir luck-based.

 

Mantas-Artorias.png

Redagavo Artorias

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@Artorias kiek uztrukai valandu su ni no kuni? Nes jrpg dazniausiai grindfest buna tai net nesivarginciau turbut. :) ypac su disgaea kokiu kur laisvai kelis simtus h sumerkt galetum platinai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@Thetruth, bijau sumeluot dėl storyline trukmės, buvo tarp 30-40h. Čia darant visus sidequests, kurių nelabai gilinausi skaityt, nes pagrinde jie visi vienodi. O platiną pasiekiau ties 73h.

 

Nežinau kodėl visi taip giria šitą žaidimą, man jis didelio įspūdžio nepaliko, nežinau išvis ar kada grįšiu prie jo. Vienintelis dalykas, prie kurio nesikabinsiu tai artstyle. Cutscenes tikrai gražiai atrodė, lyg animacinį filmuką žiūrėtum. Bet ir tai, tuo buvo galima pasidžiaugt tik pradžioj žaidimo, po to jų buvo vis mažiau ir mažiau iki kol išvis neliko. Tas pats ir su voice-over - pristatė žaidimą su įgarsintais personažais, o po to visą žaidimą pats gali skaityt ką jie šneka. Galėjo bent main storyline dialogus įgarsint.

 

Žodžiu, 73h :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@Artorias Na čia priklauso mėgsti JRPG žanrą, ar ne, kaip jo pavyzdys jis tikrai gan geras, visi tavo išvardinti minusai gyvuoja galima sakyti tiek, kiek ir pats žanras. :) Aišku yra išimčių, bet šiaip imant jrpg gan sustabarėjęs žanras, kuriam verkiant reikia kažkokių naujovių.

 

Bet tu ir užsispyręs, jei žaidimas nekabina, vistiek kilbasinti iki platinum, tam reikia smarvės turėti, pagarba. :)

Beje kaip išėjo Dark Souls surinkti per 4 dienas, ar ten maratonas buvo ar yra kaip ir demons souls koks exp glitch?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@Thetruth, aš dar nežaidęs nei vienos FF dalies, reikės išbandyt ir tada nuspręsiu ar judint dar kažką iš JRPG žanro ar ne.

 

Dėl užsispyrimo tai jo, nemėgstu palikt žaidimo "neužbaigto" :)

 

O dėl Dark Souls, tai aš ilgą laiką turėjau RGH laužimo Xbox, ant kurio DkS jau buvau seniausiai perėjęs 100%. Ir va, visai neseniai pagalvojau, kad reikia "legalizuotis", + norėjau išbandyt Demon's Souls ir The Last of Us. Ir šiaip į ateitį žiūrint, nusprendžiau, kad PS4 man labiau tiks, nei XONE. Tai va, savaime aišku, kad netruko plat'int DkS, kai jau viską žinojau kas ir kaip :)

Apie Demon's Souls glitch'ą aš žinojau, bet nenaudojau iki kol švariai neperėjau žaidimo, būtų nelikę jokio smagumo žaist. O ir tas glitch'as man po to nelabai padėjo, nes kibau ant tokio trophy, kurį visam gyvenimui prisiminsiu, bet čia kita istorija.. :D

Redagavo Artorias

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal yra norinčių pasidaryti "Keep your friends close" trofėjų iš GRID 2?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.