padlavader

Trofejai PSN

Rekomenduojami pranešimai

Co-op trophies tai lygtais lengvi yra.

tikrai nevisi lengvi :D vienas trophie yra kur per 20 sec 3 priešus užmust iš praeitu daliu lygtais :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As apie UC3 :D

tai aš irgi yra ten tarp uncharted 3 co op trophie kur per 20 sec 3 priešus pagrindinius užmušt reikia :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu ka prasidėjo kelionė link platinum uncharted drake fortune . charted sunkumas tai ka aš žinau žiauriai sunkus :D hard tai lengvesnis buvo kad leido naudot gun keitimasi ir ammo užsipildima o čia to nėra :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu ka prasidėjo kelionė link platinum uncharted drake fortune . charted sunkumas tai ka aš žinau žiauriai sunkus :D hard tai lengvesnis buvo kad leido naudot gun keitimasi ir ammo užsipildima o čia to nėra :D

Uncharted palygint nėra sunkūs, vietomis tik pasėdėt reikia. Kai kalba eina apie sunkumą, man į galvą iškart ateina Cod: WaW - va ten tai sunkumas, granatų po 5-6 į tave meta iškart ir daryk ką nori :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Uncharted palygint nėra sunkūs, vietomis tik pasėdėt reikia. Kai kalba eina apie sunkumą, man į galvą iškart ateina Cod: WaW - va ten tai sunkumas, granatų po 5-6 į tave meta iškart ir daryk ką nori :D

Prisiminiau as is campaign tokiuose apkasuose kai sumesdavo gronkiu :D Tai ta vieta gal 6 kartus ejau :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Uncharted palygint nėra sunkūs, vietomis tik pasėdėt reikia. Kai kalba eina apie sunkumą, man į galvą iškart ateina Cod: WaW - va ten tai sunkumas, granatų po 5-6 į tave meta iškart ir daryk ką nori :D

gali būt bet bus toks chapter tarp uncharted pirmo kur prasidės tie sunkumai su zombiais :D net baisu kai kuriom vietom gaunasi ten :D ypač kai reikia saugyklius ijunginėt vienam roome :D galėtu eit ammo užsipildyt tai būtu idomiau o dabar išvis sunku bus :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisiminiau as is campaign tokiuose apkasuose kai sumesdavo gronkiu :D Tai ta vieta gal 6 kartus ejau :D

Tik 6 kartus? Aš kur įeit į Reichstagą 6 dienas sėdėjau gal :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na ką, įvaldytas antras Platinum trofėjus, Assasins Creed 2. Sunku nebuvo, tik time consuming rinkti plunksnas ir glyphus, be interneto su jais turbūt prasikeikęs būčiau, nes kai kurie su kodais vietomis visiškai nelogiški. Dabar pradėsiu AC: Brotherhood, bet nemanau, kad  bandysiu platinum jam rinkti dėl durno mp grind.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kovo 12d, t.y. ryt, Playstation Home gauna Trophies.

 

PlayStation Home, PS3's virtual world in which you can roam shops, go bowling, chat with people and furnish your very own room, is set to receive an update that will patch in trophy support.

 

From tomorrow, the social app will be updated to v1.86, PlayStation Europe Community Manager Chris Owen revealed over Twitter. "PlayStation Home v1.86 coming on Weds 12 March, introduces Trophies! *ping*", he writes.

 

PS Home's trophies will be awarded for a range of activities, and will even be rewarded retroactively, so if you're a regular PlayStation Home user, you may find that a few ping for you right off the bat when you next log in.

 

This is all part of continuing support for PlayStation Home, which continues to be profitable for Sony. Despite that fact, Sony has yet to announce plans to introduce the service to PS4.

 

Source: http://www.mcvuk.com/news/read/playstation-home-is-getting-trophies/0129374

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@Mantinijo

Isbandyk, nieko nekainuoja pradziai vistiek, o toliau yra microtransactions uz rubus, namus, butus ir t.t. Bet gali ir nieko nemoketi ir siaip sedeti, chattint ir zaist visokius zaidimukus su kitais zmonem pagal zaidimu tematikas. Sunku nupasakoti, pabandyk isijungt tiesiog :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu va dabar trophie hunteriai jungsis y home :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.