padlavader

Trofejai PSN

Rekomenduojami pranešimai

Ar yra dar žaidžiančių Assassin's Creed - Brotherhood ? Reikia šiek tiek pagalbos dėl trofėjų.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ar yra dar žaidžiančių Assassin's Creed - Brotherhood ? Reikia šiek tiek pagalbos dėl trofėjų.

 

Aš galėčiau padėti, bet man reikia žinoti laiką. Vakarais fūlė eina 21:45 tai manęs tada nebus, rytoj (fūlės laisva diena lyg) tai jeigu pajėgsiu sueisim. Beje koks/kokie būtent trofai? Nes aš tik SP perėjęs, MP įjungęs nebuvau. Skype arunce54 mano, neteršim forumo kas kaip.

Redagavo Agnusas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš galėčiau padėti, bet man reikia žinoti laiką. Vakarais fūlė eina 21:45 tai manęs tada nebus, rytoj (fūlės laisva diena lyg) tai jeigu pajėgsiu sueisim. Beje koks/kokie būtent trofai? Nes aš tik SP perėjęs, MP įjungęs nebuvau. Skype arunce54 mano, neteršim forumo kas kaip.

 

Ne į temą

vo maladec,fule ziuri o ne zaidimus zaidi respect :(

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Uncharted 2: Among Thieves MP trofėjus parinkti yra norinčių? Reikia 6 žaidėju. 2 yra (Aš, Paulitas).

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Uncharted 2: Among Thieves MP trofėjus parinkti yra norinčių? Reikia 6 žaidėju. 2 yra (Aš, Paulitas).

 

kas do trofejai? man paciam reiketu coopa ant crushing uzbaigt... niekaip nesugebu pribaigt sanctuary mapo

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal kas norėtų gta 4 ar max payne 3 pafarminti trophies ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Uncharted 2: Among Thieves MP trofėjus parinkti yra norinčių? Reikia 6 žaidėju. 2 yra (Aš, Paulitas).

 

Dar reikia žaidėjo? Aš už 3-4 dienų gausiu tą žaidimą. :D

 

Gal kas norėtų gta 4 ar max payne 3 pafarminti trophies ?

 

Jo, aš irgi GTA norėčiau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taigi gal kas turit Driver San Francisco? Būtų gerai online trofą pasidaryti tai būtų "Pass the torch". Liko vienas šitas, o žmonių šitą mode žaidžiančių nėra...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Wanted (GTA IV), prisipažinkite kas sugebėjote paimti ??? Kiek laiko trukote? mėnesį, metus... ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

GTA IV Online trofėjų nenorite parinkti? :acc:

 

Galim kada, tik reikia iš anksto susitart. Gal netgi šiandien. Pakviečiau tave draugaut per PSN.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Perejau visa the story per Mafia 2, bet kazkodel negavau platinum trofejaus. Kodel? :nsure:

Redagavo bajmantis

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.