padlavader

Trofejai PSN

Rekomenduojami pranešimai

Reikia 2 zmoniu RDR porai trop gauti, tai butu Triple kill ir 3 kill in showdown or stand off, viskas labai greitai ivykdoma tik zmoniu truksta... :mellow: PM arba i PSN.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man dar butu gerai kad kas GTA4 achiev padetu gaut. Kur reikia ivygdit tuos Deal Breaker, Hangman Noose ir Bomb Da Base II. Beto kas nores padet tai butinai perziurekit situos video, zymiai lengviau bus.

1.

2.

3.

seip as uz jai dar kaskas viksta arturiukas manau irgi prisidetu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Reikia pagalbos GTA IV Wanted trofėjui. Trečdalis jau padarytas. Kas gali parašykit PSN ID PAOLOwmp67

 

Paboostinč'iau Jums ir kitus šio arba kito bendro žaidimo trofėjus.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kaip del Kollzone2 1 trofeju padarit kasnors padetu

kollzone21? Nezinau tokio game. Gal Killzone2? Jei taip tai galiu padeti, parasyk per psn

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

gal kas LBP zaidziat parinktume trofiu rasykit PSN DANILA666.ps.gali but listas pilnas tai rasykit zinute

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal yra zmoniu neturinciu BC2 demolition man trofejaus? Galetume kartu draugiskai pasisprogdinti, Kaledu proga :) PSN: MaharuLT

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki losiu isnaujo Heavy Rain , nes prasikau seiva , tai dabar zaidziu su move ir pirmu dvieju trofeju man neduoda , zaidimo pradzia cia yra , kai eini i savo darbo kambari ir ten paisai , paskui reikia padeti savo zmonai sudeliot lekstes , perejau ta scena ir jokio trofo, gal delto kad su muve zaidziau, nes kai as ziurejau per youtube tai viska atlikau kaip ten tik kad ten su dziostiku dare o as su Move

Kame beda pas mane , ar man nueiti kita Heavy Rain nusipirkt kur jau idiektas Move palaikymas , nes dabar man per updeita pasidare Move versija

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na jau tikrai tas move edtion Heavy Rain'o cia niekuom detas.. Tiesiog gal nepilnai kazka padarei :) Pasakyk tiksliau kokiu tenais trofu nori isigyti ? Prologue - Complete the drawing + Set the table + Play with kids. Tu nebuvai paminejes jog zaidei su vaikais tai gal tame problema ?

Redagavo Demonium

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Happy Birthday and Interactive Drama Trophies

 

Ka as dariau zaidime , tai pradziai prabundu , einu isimaudyti , gristu i kambari apsirengiu, nusileidziu i pirma auksta ,paleidziu radia, einu i darbo kambari , viska beklaidu padariau, atlikes darba einu sulciu atsigert, Grista zmona su vaikais is pardos , apkabinu vaikus isai paskui padedi zmonai produktus nunesti i virtuve, palaukiu keleta sekundziu inai papraso kad padeciau lekstes padet ant stalo, padarau , neivienos lekstes nesudauzau, ir paskui einu su vaikais pazaisti , zmona pakviecia visus prie stalo, visi nubega as is paskos einu , zmona ir vienas vaikas sedi, o kito Shono nera , einu i 2 auskta ji pakviesti , nuejes aptinku ji klupinti prie savo mirusios papugeles, tuom ir baiges

Ir paskui uzkrauna Prekybos centra kur viena vaika ju partrenkia masina ir zusta

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.