vazonas

Fallout 3

Rekomenduojami pranešimai

taigi tu adonu galima net nesirasyt i diska ,o susikelt i harda ir zaist :( nu aisku irasyt gal paprasciau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal gali padet del Blood ties questo as dbr esu toi vietoi kur reik surast berniuka,esu tam tunely prie tu zmoniu kurie ji laiko uzrakinta bet man neduoda prie to berniuko prisikasti,tipo negalima,reik kaskaip gaut prieima ar rakta bet esme tame kad pas mane charizma 1 speech tik 21 tai ties pokalbiais nieko nesigauna u zudyti irgi nesigauna nes ju apie 6 tai 2-3 sugebu uzverst toliau jau mane uzvercia turi pasiulymu kaip pereit?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal gali padet del Blood ties questo as dbr esu toi vietoi kur reik surast berniuka,esu tam tunely prie tu zmoniu kurie ji laiko uzrakinta bet man neduoda prie to berniuko prisikasti,tipo negalima,reik kaskaip gaut prieima ar rakta bet esme tame kad pas mane charizma 1 speech tik 21 tai ties pokalbiais nieko nesigauna u zudyti irgi nesigauna nes ju apie 6 tai 2-3 sugebu uzverst toliau jau mane uzvercia turi pasiulymu kaip pereit?

gaila kad tavo zaidimas jau buvo suadintas nuo pat pradziu kai nusprendei charizmos pasiimti tik 1, sitam zaidime be gero liezuvio daug ko nepamatysi, o daugeli questu galima ispresti be jokiu zudyniu.

bet anyway, jei jau daug perejai tai ir pabaig su situ charu.

 

toliau del tavo problemos tai ja galima isspresti ir neturint uzkelto speach'o, tereikia suprast angliskai ir issiaiskint ko jie nori is taves. o jei taip neisiena tai va trumpas paasikinimas ka reik daryt.

 

Ne į temą

The easiest conversation path here is to tell the guard that you have a letter for Ian, and he'll just let you through. Otherwise you would have to pay or kill the guard. Note: If you should decide to be evil and kill people along a quest line, make sure to provoke them through dialog first, or each kill will give you bad karma, and more often than not, result in failing the quest.

 

The guard will direct you to enter into The Family's hub, which has 5 people. Ignore them and head up the escalator to find Vance. (If you want Vance's fancy sword (Shishkabob) and you don't mind being evil, then yell at him a couple times to make him mad at you and then kill everyone.) If your speech skill is awesome, you can convince him to let you talk to Ian immediately, but otherwise, ask him about The Family, and he'll tell you to talk to the other members. Each of the other members will tell you one of their "laws". Go back to Vance, and then he'll let you talk to Ian. With Ian, tell him:

 

I've come looking for you

Your parents are dead

The past doesn't matter

This place isn't the answer

Here's a letter from your sister

 

Then Ian should agree to head back to Arefu. Go talk to Vance. Remind him that he doesn't have to hunt for human blood, and then offer for Arefu to provide blood packs for protection. Vance will give you plans for Shishkabob. Head back and talk to the sheriff, and quest complete! This is also an Achievement.

 

 

tavo problemos sprendimas yra kitokiu sriftu.

Redagavo ViPeRkillz

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki,

Cia kaip tik neseniai fallout3 isigijau ir turiu klausima, man nera trofeju (net nerodo, kad zaidziau si zaidima trofeju kolekcijoje) del to, kad update'o neatisiunciau? Bet ka tada daryti, nes paleidziu zaidima is naujo ir nebepraso updatinti manes zaidimas..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na siulycuiau issitrint sio zaidimo duomenis nuejus i memory, nebutinai savegame, bet gal ten dar kitokiu yra. ir as tikrai ne 100% sure about that, reik palaukt ps3 turetoju ismones.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man taip buvo su assassins creed 2 .. as tai viska isstryniau susijusi su zaidimu (save ir pati geimo faila ) pradejau is naujo zaidima , ir trofejai pradejo egzistuot :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pastebejau kad losiant GOTY versija ir pvz pasiekus koki 9 lvl per kelis main questus bei sideqyestus ir po to iskart eini i kelis DLC, na visus isskurys Broken Steel kurio aisku negali dar lost, tai va gaovis dabar ..jau pasiekiau max 30lvl.perejas tuos dlc visus isskyrus kurio neduoda dar,o main queste mano tevas dar tik isejo is Rivet City. o as jau max lvl . velnias kaip per anksti gavos cia. vis del to hard ir very hard ne velnio nepadeda sunkiau lost,kaip tik padeda greiciau lvl gaut. na losi pirma ant easy ar normal, kai jau normaliai darai damage ir buna visis is vieno suvio,pasikeli anr hard ar very hard,tada vistiek kali is vieno suvio ,bet dar ir xp gauni belekiek. ai na ir chinese stelath armor tai limpa cia kai bite. bei dar tas specialus kardas. krc varai kaip Raiden, ir atrodai kaip jis ,ir dar su kardu. :help: bet main questai tapo booring nes nera ka daug veikt jau kovose. na jau visokiu bajerius darau begioju su peiliu ir smaigstau visus is pasalu, ir pan.dar nesu perejas sio zaidimo iki galo, bet pries tai loses be dlc buvau perejas biski toliau nei dabar esu. bet va idomiai kai issiseivini ane ir rodo ta ekrana tau kur lvlv skale,tai tavo buna 30 ir rodo ta visa skale ir desinej pusej raso 31 ,bet aisku skale neuga, bet ji yra vistiek. na teoriskai galetum kopt auksciau gal .kam rodo tada kad tu 30 lvl o desinej skales pusej lv31 . jo nerealus geimas. beveik visa zaidima jau kiek losiu pralosiau su tuo cinese armor,jokio kito nedeviu ir turiu jau senai 100 stealth,nes net nereikia to. vistiek. visalaik selinu ir darau visokius izdivonus is pasalu.jau apie 500 zmoniu nuzudes bei netoli 1000 kitu padaru.kazkur 115 lokaciju atidengtu,bet va as vis dar Rivet City :D

idomu jei losiant kai jau buni gana stiprus ir lost ant easy specialiai kad lvl leciau kitlu ar tai veiktu. na logiskai turetu nes priesu skaicius nesikeis. reiskia gausi maziau xp ir leciau kelsi lvl. as su hard kerti is vieno kart ar su easy kirsi.jo dlc reiketu lost ant galo gal..taciau is dlc gauni tokiu geru daikciuku kad butu gaila jei juos gautum tik gale zaidimo ir nebegaletum panaudot.

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pastebejau kad losiant GOTY versija ir pvz pasiekus koki 9 lvl per kelis main questus bei sideqyestus ir po to iskart eini i kelis DLC, na visus isskurys Broken Steel kurio aisku negali dar lost, tai va gaovis dabar ..jau pasiekiau max 30lvl.perejas tuos dlc visus isskyrus kurio neduoda dar,o main queste mano tevas dar tik isejo is Rivet City. o as jau max lvl . velnias kaip per anksti gavos cia. vis del to hard ir very hard ne velnio nepadeda sunkiau lost,kaip tik padeda greiciau lvl gaut. na losi pirma ant easy ar normal, kai jau normaliai darai damage ir buna visis is vieno suvio,pasikeli anr hard ar very hard,tada vistiek kali is vieno suvio ,bet dar ir xp gauni belekiek. ai na ir chinese stelath armor tai limpa cia kai bite. bei dar tas specialus kardas. krc varai kaip Raiden, ir atrodai kaip jis ,ir dar su kardu. :D bet main questai tapo booring nes nera ka daug veikt jau kovose. na jau visokiu bajerius darau begioju su peiliu ir smaigstau visus is pasalu, ir pan.dar nesu perejas sio zaidimo iki galo, bet pries tai loses be dlc buvau perejas biski toliau nei dabar esu. bet va idomiai kai issiseivini ane ir rodo ta ekrana tau kur lvlv skale,tai tavo buna 30 ir rodo ta visa skale ir desinej pusej raso 31 ,bet aisku skale neuga, bet ji yra vistiek. na teoriskai galetum kopt auksciau gal .kam rodo tada kad tu 30 lvl o desinej skales pusej lv31 . jo nerealus geimas. beveik visa zaidima jau kiek losiu pralosiau su tuo cinese armor,jokio kito nedeviu ir turiu jau senai 100 stealth,nes net nereikia to. vistiek. visalaik selinu ir darau visokius izdivonus is pasalu.jau apie 500 zmoniu nuzudes bei netoli 1000 kitu padaru.kazkur 115 lokaciju atidengtu,bet va as vis dar Rivet City ;)

idomu jei losiant kai jau buni gana stiprus ir lost ant easy specialiai kad lvl leciau kitlu ar tai veiktu. na logiskai turetu nes priesu skaicius nesikeis. reiskia gausi maziau xp ir leciau kelsi lvl. as su hard kerti is vieno kart ar su easy kirsi.jo dlc reiketu lost ant galo gal..taciau is dlc gauni tokiu geru daikciuku kad butu gaila jei juos gautum tik gale zaidimo ir nebegaletum panaudot.

Nu tu ir daug jo loses:)Matosi kad viska kone atmintinai zinai.As tai pirma syki kai ejau dariau praktiskai tik main questus tai perejau zaidima per 14 val:(Bet tada buivau susinervines , tiek galvojau kad zaidims bus ilgas , be se sau kad nori , ir pasibaige.Na paskui dariau pertrauka ir per ja perejau cod 4 ir cod 5.Paskui vel ispradziu isijungiau , ir tu main quest beveik nevykdziau , tik salutinius , dabar ligu , jau visus esu ivykdes .As esu dabar 19lvl , kazko nepaslenku prisest , ir daugiau pakelt, gal kada nors.As tai small guns esu iki 1000 uzkeles ir lockpick iki 100.Jau duris ir very hard atidarau is gan lengvai , bet taip ir neismokau nulausti terminalu(kompiuteriu).Bat dabar tai p* , turiu gera snaiperi "victorias rifle" , tai jis yra zajbis matai tai super mutanta brute , nusitaikai i krami su vats , pyst jis guli , bet nera dar mires , tai nueini su swithblade ir pabaigi ji.Smagus geims karoce:)Gal kada reiks nusipirkt GOTY edition.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As tai small guns esu iki 1000 uzkeles ir lockpick iki 100.edition.

nieko sau koks tu ziaurus :D

Redagavo ViPeRkillz

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pastebejau kad losiant GOTY versija ...

Tai kad Tu ne nuo to galo žaisti pradėjai :D Kurių galų Tu, nepabaigęs žaidimo (arba nepadaręs pagrindinio žaidimo sidequestų), pradėjei DLC žaisti?!

Ir taip tas žaidimas nėra subalansuotas normaliai. O Tu dar jį labiau išbalansavai savo tokiu elgesiu ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu tu ir daug jo loses:)Matosi kad viska kone atmintinai zinai.As tai pirma syki kai ejau dariau praktiskai tik main questus tai perejau zaidima per 14 val:(Bet tada buivau susinervines , tiek galvojau kad zaidims bus ilgas , be se sau kad nori , ir pasibaige.Na paskui dariau pertrauka ir per ja perejau cod 4 ir cod 5.Paskui vel ispradziu isijungiau , ir tu main quest beveik nevykdziau , tik salutinius , dabar ligu , jau visus esu ivykdes .As esu dabar 19lvl , kazko nepaslenku prisest , ir daugiau pakelt, gal kada nors.As tai small guns esu iki 1000 uzkeles ir lockpick iki 100.Jau duris ir very hard atidarau is gan lengvai , bet taip ir neismokau nulausti terminalu(kompiuteriu).Bat dabar tai p* , turiu gera snaiperi "victorias rifle" , tai jis yra zajbis matai tai super mutanta brute , nusitaikai i krami su vats , pyst jis guli , bet nera dar mires , tai nueini su swithblade ir pabaigi ji.Smagus geims karoce:)Gal kada reiks nusipirkt GOTY edition.

to Victory Rifle mazesnis Critical nei paprasto SNiper Rifle, bet jo jis turi viena pliusa kad isvercia priesa is batu.siaip gaila zaidime tik 3 Sniper Rifle yra ir tie visi vienodi galima sakyt. na galima dar rast Reservist Rifle,baznycioj vienoj, mapo desiniam virutiniam kampe beveik.jo apkaba tik 3 soviniai ,bet DPS didesnis nei sniper rifle. siaip pas mane niekas neuti antro sanso beveik kai jau saunu. nebent ten bunu pastebetas arba susivartau kaip nors.

 

Tai kad Tu ne nuo to galo žaisti pradėjai :D Kurių galų Tu, nepabaigęs žaidimo (arba nepadaręs pagrindinio žaidimo sidequestų), pradėjei DLC žaisti?!

Ir taip tas žaidimas nėra subalansuotas normaliai. O Tu dar jį labiau išbalansavai savo tokiu elgesiu ;)

kuriu galu man jau reikes tu visu nauju ginklu ir armoru kai as jau busiu perejas pati zaidima,man idomu juos gryzus is DLC naudot paciam zaidime.galim lost zaidima visa kad ir per nauja tik su naujais ginklais, pvz Double barrel shotgun tai tenb isvis,dar toki garsa specifini turi cypimo kai sauni. siaip yra kas visa zaidima pereina ir tik 20lvl pasiekes.kas kam idomu. man buvo idomu aplankyt naujas vietas,juk niekas nesako kuria tvarka reikia losti DLC. suprantama kad patys DLC isejo po zaidimo, logiskai butu taip ir lost. bet as sau svente pasidariau na,losiu kaip noriu tik dar noreciau kokiu 20lvl lygiu ;)

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nieko sau koks tu ziaurus :D

Sory per daug nuliu prirasiau:)Sendi pazejau trofejus tai ziuru nesu padares nuka-cola chellange.Tai ten reik surinkt 30 Nuka-cola quantum buteliu su gerimu.Tai gal zinot kur rast ju daug?turiu dabar koki 17 gal daugiau tai nedaug truksta.Ir ar mokat nulauzinet terminalus?Gal galit pasakyt kaip?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sory per daug nuliu prirasiau:)Sendi pazejau trofejus tai ziuru nesu padares nuka-cola chellange.Tai ten reik surinkt 30 Nuka-cola quantum buteliu su gerimu.Tai gal zinot kur rast ju daug?turiu dabar koki 17 gal daugiau tai nedaug truksta.Ir ar mokat nulauzinet terminalus?Gal galit pasakyt kaip?

baiges zaidima as ju turejau gal 65vnt, nuvaryk i nuka cola factory ten net 6 rasi, visada tikrink nuka cola vending machine, ten kartais buna quantumai.

 

del hacko tai ten labai nesudetinga, paptastai spek 3 kartus, po to iseik is terminalo ir vel ijeik, taip turesi daugybe progu atspeti.

aisq aklai speliot nereikia, pvz kai pasirenki koki zodi, tarkim is 6 raidziu, tau paraso kiek kad neatspejai, bet paraso kiek raidziu sutapo su tuo tikru passwordu. jei sutapo 1 raide, spek visai kitoki zodi, jei sutapo 4 ar 5, reiskias zodis turi but labai panasus, greiciausiai skirsis tik saknis arba galune.

tik sakau, speji 3 kart ir isieni, nes jei spesi ketvirta ir neatspesi, tau terminalas uzsirakins.

Redagavo ViPeRkillz

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sory per daug nuliu prirasiau:)Sendi pazejau trofejus tai ziuru nesu padares nuka-cola chellange.Tai ten reik surinkt 30 Nuka-cola quantum buteliu su gerimu.Tai gal zinot kur rast ju daug?turiu dabar koki 17 gal daugiau tai nedaug truksta.Ir ar mokat nulauzinet terminalus?Gal galit pasakyt kaip?

del nuka cola quantum,na kazkiek randi gamykloj,be to gamykloj randi note kur buna parasyta kur jie veze tuos quantum ten buna 3 vieto paminetos, ten prisirenki davaliai ju. siaip manau kad tu dar daug ko nesi padares jei esi tik tokio lvl.

 

del passwordo speliojimo tai vienas zodis is tu visu kurie ten buna buna keisciausias arba labiausiai tinkantis tai vietai, na pvz bonku gamykloj vienam terminale buvo zodis Bottle. juk logiska ne,ten kokiam kitam vel buna. reikia visus zodzius permest mintyse ir pagalvot kuris cia butu pats netinkantis arba atvirksciai pats tinkamiausias pagal vieta kurioje yra tas terminalas. o del easy ir hard ,tai as kartais hard greiciau atspeju negu very easy ta zodi. ir jo po 3 spejimu jei neatspeji isieini ir emgini vel iejas,aisku kas kart gausi vis random naujus zodzius ,ir kartais galima tikrai ilgam ten uzstrigt. pasitaiko tokiu zodeliu kad uzsikasi ten. buna kad atspeji pirma zodi pvz 4/5 ,antra 3/5, trecia vel 4/5 ir tenka viska mest. :D

 

mano paskutinis seivas rodo 79 val zaidimo. aisku realiai losiau gal..kokias 4 savaites jau.ir netgi budamas max xp ir max ginklu ir visko.turedamas mirties masina terrible shotgun, vistiek kai reikejo begt nuo enclave tu biciuku tai mano ta mirties masina nieko jiem nepadaro beveik,keista aisku. bet koks deathclaw issibarsto is vieno suvio ir ant very hard. o cia ant normal kali 10 viniu i ji o jam ph. ;)

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

siaip manau kad tu dar daug ko nesi padares.

tiesa scalman sako, tiesiog zaisk zaidima nuosekliai ir tikrai juos surinksi, as net nejieskojau ju specialiai, tiesiog visada stengiausi apziuret kiek imanoma daugiau stalciu spintu, saldytuvu, seifu ir aisq vietoviu.

Redagavo ViPeRkillz

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.