vazonas

Fallout 3

Rekomenduojami pranešimai

Isblyško man kotais pipbojus.

 

Kai pasiekiau 20ą levelį, galėjau atidengti visas lokacijas (explorer perk'as). Paėmiau jį ir - pipbojus kažkoks itin blankus pasidarė. Tada pakartojau tą patį, tik paėmiau kitą perk'ą - viskas OK.

 

Čia kažkoks man vienkartinis bug'as gavosi ar pipbojus ir daugiau kam taip išblyško?

 

Nuotrauka

Man vienu metu irgi cia taip buvo, bet paskui kazkaip savaime dingo. Erzina ta isblyskimas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man vienu metu irgi cia taip buvo, bet paskui kazkaip savaime dingo. Erzina ta isblyskimas.

Na aš tai nesierzinau. Užloadinau seivą ir pakartojau kelias minutes žaidimo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

vienas geriausiu mano zaistu zaidimu ant konsoliu,ir vienas is tu nedaugelio kur side missions tikrai idomios,ir tikrai idomu jas stengtis ivykdyt,be to tie pasirinkimai dazni tarp nuzudyti vienus ar kitus zmones automatiskai suteikia zaidimui daugkartini losima vel ir vel,nzn,as po kiek laiko pradejau lost vel per nauja si perla,ir jokie ME2 manes net nedomina.isvis senai jau losiau koki nauja zaidima ant x360,nes nieko nera man idomaus,o cia tikrai idomu,kad ir pvz tu retu ginklu kuriuos galima rasti tik tam tikrose vietose,ir aplamai pasirinkimo variantu yra tiek kad ....hmm..

aisku laukiam nesulaukiam New Vegas,o ten tiek naujienu,kad ir ginklu modifikacija ir pan dalykai bus... :notworthy:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

scalmanai, geriau jau viena kart pereit, bet viska is zaidimo isspaust, negu daryt keleta perejimu.

juk norint paziuret kaip viena ar kita situacija issirituliuoja uztenka pries ja uzsiseivint, ir pabandyt vienaip ir kitaip pereit - pasirinkti sau tinkama pabaiga ir zaisti toliau.

manau antra karta daryti tas pacias misijas, rinkti ginklus ar lankytis tose paciose vietoviese yra biski boring, nes kaip ir sakiau 1 karto pereiti yra gana, jei zaidi nieko nepraleisdamas.

pats jau paiekiau ~150h zaidimo, cia jau su dlc (isskyrus mothership zeta), ir tai neskaiciuoju to laiko, kur perzaisdavau idomesnius questus, kad paziuret kitokia ju pabaiga.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

mano nuomone su viperiu sutampa. as stengiuosi kuo daugiau is betkokio zaidimo isspausti vienu perejimu, po to pagal situacija jau eina pakartotini ejimai (kanors praleidus, achievementai ir t.t.) tuo paciu manau kad falloutas siek tiek per didelis zaidimas kad tik for the fun eiti ji isnaujo ir isnaujo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

scalmanai, geriau jau viena kart pereit, bet viska is zaidimo isspaust, negu daryt keleta perejimu.

juk norint paziuret kaip viena ar kita situacija issirituliuoja uztenka pries ja uzsiseivint, ir pabandyt vienaip ir kitaip pereit - pasirinkti sau tinkama pabaiga ir zaisti toliau.

manau antra karta daryti tas pacias misijas, rinkti ginklus ar lankytis tose paciose vietoviese yra biski boring, nes kaip ir sakiau 1 karto pereiti yra gana, jei zaidi nieko nepraleisdamas.

pats jau paiekiau ~150h zaidimo, cia jau su dlc (isskyrus mothership zeta), ir tai neskaiciuoju to laiko, kur perzaisdavau idomesnius questus, kad paziuret kitokia ju pabaiga.

na cia kaip kam,man idomu ir uz kita lyti pazaisti,ir tobulintis visai kita kryptimi,ir pan,cia tiek variantu kad nejuokinkit su savo vieno karto perejimu.aisku jei neidomu tai taip.man bus idomu ir 3 ir 4 karta losti si zaidima,vietoj to viso shh*** kuri dabar cia gauname tai bent yra ka palost,o kad main story ta pati del to tikrai zaidimas netampa boring ne kiek.gali tobulintis kitom kryptim,gali ginklus kitus naudot,megint tobulintis and kitu sriciu ,tuo paciu ir ginklai kiti bus geriau naudojami.aisku per viena karta gali daug isspaust ios zaidimo,ir mane ne skritingos pabaigos domina,bet skirtingas priejimas prie zaidimo,skitingu personazu sukurimas ir pan.o viena karta eidimas negali tobulintis visom kryptim,siaip ir nesamininga butu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na cia kaip kam,man idomu ir uz kita lyti pazaisti,ir tobulintis visai kita kryptimi,ir pan,cia tiek variantu kad nejuokinkit su savo vieno karto perejimu.aisku jei neidomu tai taip.man bus idomu ir 3 ir 4 karta losti si zaidima,vietoj to viso shh*** kuri dabar cia gauname tai bent yra ka palost,o kad main story ta pati del to tikrai zaidimas netampa boring ne kiek.gali tobulintis kitom kryptim,gali ginklus kitus naudot,megint tobulintis and kitu sriciu ,tuo paciu ir ginklai kiti bus geriau naudojami.aisku per viena karta gali daug isspaust ios zaidimo,ir mane ne skritingos pabaigos domina,bet skirtingas priejimas prie zaidimo,skitingu personazu sukurimas ir pan.o viena karta eidimas negali tobulintis visom kryptim,siaip ir nesamininga butu.

 

cia ne ME2 kad butu kazkoks didelis skirtumas tarp skill'u, jie visi susivienodina laikui begant ir pasidarai 100 ant visko. cia tik ant New Vegas bus sitas istaisytas, kad negalesi visko ant 100 uzsikelt.

apie tobulinimasi visomis kryprimis tai cia tik pradzioj jauciasi, kad kazkur turi persvara, man idomu kiek tu kartu ta pradzia noresi zaist? po to vel tuos pacius ginklus rinkiti, vel tuos pacius questus vygdyt... ir tt.

jau geriau buti completionist ir su vienu charu viska apvaiksciot susirinkt daugybe knygu ir uzsikelt tuos skillus iki maximumo.

 

bet cia tavo reikalas kaip tu zaisi, jei neesi visko pavaiksciojes ir nemates ivairu pabaigu tai zaisk per nauja, nes as pats tai viska jau mates, visur buves, ir po tiek valandu zaidimo man jau nekiltu rankos viska per nauja zaisti :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal galit man kas nors paaiskinti ? wat Lm radau fallout packa jis uzema 12gb ir ten maciau kad du jame dvd tj cia atskiros zaidimo dalys ? instaliuot galima iskart abu? ar po viena pereini ir kita rasaisi ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal galit man kas nors paaiskinti ? wat Lm radau fallout packa jis uzema 12gb ir ten maciau kad du jame dvd tj cia atskiros zaidimo dalys ? instaliuot galima iskart abu? ar po viena pereini ir kita rasaisi ?

Pirmas diskas - pats zaidimas, antrame diske - visi zaidimo papildymai (berods isviso yra 5)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na va.. išėjau visą (įskaitant visus papildymus).

Aišku nežaidžiau visų sidequest'ų. Vos kelis. Tam matomai metų reiktų :)

 

Pastebėjimas maždaug toks:

 

Ar tai žaidimo pabaigoje ar tai kažkuriame iš pirmų addonsų gavau superarmorą (kuris nesidėvi), plasma cannon (jei nemaišau pavadinimo) ir ... įdomumas tame ir baigėsi. Ginklų per akis. Šovinių bus virš tūkstančio. Stimpakų paskutiniame addonse turėjau jau ~80-90. Plasma cannon'as iš vieno šūvio guldo visus ir net po kelis žmones/creatūrus vienu metu.

 

Kitaip tariant... likusių addonsų išėjimas buvo tiesiog sportas :)

 

Iš išplėtimų tik the Pitt buvo šio to vertas (didelis map'as, gražus map'as ir pan.). Visi kiti - toootaliai nieko gero.

 

Laukiame New Vegas!

 

 

 

http://www.trueachievements.com/bullka+LT.htm

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki susidomejau sio zaidimu ir pastebejau kad jis uzima apie 13gb tai noriu paklausti , ar to papildimo negaletu irasiti i usb flasha ar dvd diska nes nelabai norisi gadinti dvd dl , tam ko vienakarta teprireiks ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki susidomejau sio zaidimu ir pastebejau kad jis uzima apie 13gb tai noriu paklausti , ar to papildimo negaletu irasiti i usb flasha ar dvd diska nes nelabai norisi gadinti dvd dl , tam ko vienakarta teprireiks ?

To antro disko i usb negali isikelt, bet yra isleisti kiti releasai kur viename diske po 2 addonus yra, tai juos gali susikelt ir veiks is usb ar hdd.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.