vazonas

Fallout 3

Rekomenduojami pranešimai

Ne į temą

Gerai viperi. Išsigandau, dabar bus proga pražaist žaidimą iš naujo, tai ir viską pereisu, nes dar primuši :) . LABAI BIJAU

 

Ne į temą

jei bent jau surinksi visus ach busi respekc :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Būtų klausimėlis. Kaip žaisti tuos papildymus? Aš FO3 jau eprėjęs senei turiu, įsirašiau šituos papildymus ir nežinau kaip žaist. Ar reikia visą žaidimą iš naujo pereidinėti ir negalima su savo char'u lošt pasiliekant seniau užkeltą lvl? Ar kaip čia?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Būtų klausimėlis. Kaip žaisti tuos papildymus? Aš FO3 jau eprėjęs senei turiu, įsirašiau šituos papildymus ir nežinau kaip žaist. Ar reikia visą žaidimą iš naujo pereidinėti ir negalima su savo char'u lošt pasiliekant seniau užkeltą lvl? Ar kaip čia?

Lost gali ir su senu charu,tu automatiskai gausi kazkokia zinute arba nauja signala per radio, ir misija automatiskai prasides,tereiks tau nulekt kazkur ir viskas. :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Būtų klausimėlis. Kaip žaisti tuos papildymus? Aš FO3 jau eprėjęs senei turiu, įsirašiau šituos papildymus ir nežinau kaip žaist. Ar reikia visą žaidimą iš naujo pereidinėti ir negalima su savo char'u lošt pasiliekant seniau užkeltą lvl? Ar kaip čia?

Papildymai atsidaro losiant story, t.y. atsiranda radijo stotys kurios duoda tau pointa ir i juos nuejas gauni lost papildyma, tik su broken steal kiek zinau uzloadini per nauja paskutine misija ir duoda tau ji lost.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki , as ir atsisiunciau GOTY , pati fallout 3 jau perejes ir noriu losti tuos add - onus , bet kai ideda diska ( tik antra diska isirasiau , kur tik add-onai ) , bet kraunasi video su xbox 360 logo ir viskas . reikia kazkaip i harda isirasyt , bet kaip ? nesigauna man , nerandu , kur ir kaip irasyt i hdd ? kaip man irasyti ? aciu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Blogai irasytas kompaktas, turi isijungti kaip zaidimas, pasirenki kokius addonus nori isirasyt ir viskas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Blogai irasytas kompaktas, turi isijungti kaip zaidimas, pasirenki kokius addonus nori isirasyt ir viskas.

TURIU TOKI KLAUSYMA:

 

Turiu paprasta Fallout 3. Kuo jis skiriasi nuo Fallout 3 goty, be to kad ten yra visi zaidimo pletiniai ?

 

jai as tuos addonu sumesciau ant paprasto Fallout 3 jie veiktu ?

 

ar reikia siustis isnaujo Fallout 3 GOTY ir papyldymus ( ... vel 2 dvd ...) ??

 

:lol: dekui.

Redagavo fotobich

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

niekuo nesiskiria, todel nesvarbu koki fallout3 turi, atsisiusk antra dvd su tais expansionais, instaliuok juos ir zaisk.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ahoj!!!

 

 

Ar galėtumėte pasakyti (jei aišku prisimenate), kokioje konkrečioje vietoje yra daugiausia Mole Rats'ų? Nes ten, kur nukreipia Wasteland Survival Guide misija (į Sewer Waystation), visas žiurkes buvau išmušęs anksčiau :down:

 

Čia ta misija, kai reikia Moirai lazda išmušti kažkiek rats'ų.

 

Jeigu žinote konkrečią vietą, gal gali nurodyti konkrečiai, o ne "ieškok laukuose" :)

 

Ačiū!!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ahoj!!!

Ar galėtumėte pasakyti (jei aišku prisimenate), kokioje konkrečioje vietoje yra daugiausia Mole Rats'ų? Nes ten, kur nukreipia Wasteland Survival Guide misija (į Sewer Waystation), visas žiurkes buvau išmušęs anksčiau :)

 

Čia ta misija, kai reikia Moirai lazda išmušti kažkiek rats'ų.

 

Jeigu žinote konkrečią vietą, gal gali nurodyti konkrečiai, o ne "ieškok laukuose" :down:

 

Ačiū!!

 

Pabandyk nueit i robotu gamykla, jai dar neistaskei ju ten, (kaip vadinasi neatsimenu- robo kazkaip , zemelapyje - pietvakariuose ). Ten tikrai yra. :)

Redagavo fotobich

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pabandyk nueit i robotu gamykla, jai dar neistaskei ju ten, (kaip vadinasi neatsimenu- robo kazkaip , zemelapyje - pietvakariuose ). Ten tikrai yra. :)

Ačiū.

Tą lokaciją esu atradęs žemėlapyje.. bet ten dar nebuvau užėjęs (tad visos žiurkės matomai dar gyvos :)). Tai jei ten yra tai liuks.. prasinešiu ten greitai :down:

 

EDIT: žiurkes ten radau (viso 11-12 kažkur, o reikėjo 3+7); quest'as išeitas; ačiū. Esu dabar 12 level'io veikėjas :)

Redagavo bullka

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ačiū.

Tą lokaciją esu atradęs žemėlapyje.. bet ten dar nebuvau užėjęs (tad visos žiurkės matomai dar gyvos :)). Tai jei ten yra tai liuks.. prasinešiu ten greitai :wacko:

 

EDIT: žiurkes ten radau (viso 11-12 kažkur, o reikėjo 3+7); quest'as išeitas; ačiū. Esu dabar 12 level'io veikėjas :)

Ne į temą

ner uz ka. As tai kazkaip nerandu galu su dingusiu androidu, sako laive reikia pasneketi ir suzinoti apie kazkoki pinkertona. nieks nieko nezino . gal esi jau praejes ? dekui>

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

ner uz ka. As tai kazkaip nerandu galu su dingusiu androidu, sako laive reikia pasneketi ir suzinoti apie kazkoki pinkertona. nieks nieko nezino . gal esi jau praejes ? dekui>

Pikertono ir aš neradau. Dar kažkur Wasteland'e šnekant su veikėjais atsirasdavo meniu punktas pašnekėjimui apie Android'ą. Bet realiai jie nieko nepasakydavo. Tiesa.. prie Brotherhood of Steel Citadelės išeinant prisikniso moteris ir sakė, kad atstoti nuo Androido :unsure:

 

Galiausiai neradęs to Pikertono nuėjau atgal į Rivet City science lab'ą ir pamelavau seniui, kad Androidas negyvas. Ir misija baigėsi :S.

 

Dabar susiradau šitą: http://www.trueachievements.com/viewcommen...?commentid=4769. Tai panašu, kad ta moteris prisistato, kur bebūtum. Mano atveju Citadelėje, kitiems prie pat Rived Sičio, kitiems dar kitur.

 

EDIT: ir apskritai, trueachievements saite prie kiekvieno achievemento yra guide'ai (net kartais keli) su komentarais. Tad jei kur pastringi - gali pasiskaityti. Kas įdomiausia.. dažnai yra net keli būdai, kaip išeiti questą (pvz apmeluojant, kad quest'ą padarei) :(

Redagavo bullka

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.