Rolazz

Gears of War 2

Rekomenduojami pranešimai

Ne į temą

Na ka, perejau 1 daly, dabar galim ciupt 2 :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Turiu klausima:kodel Collectibles paziurejus rodo kad 5 acte yra tik 3 chapteriai o istikruju yra 6 jei neklystu?

 

PS:Kadangi Gears 2 bus isleistas Lapkricio 7 Diena, o Lapkricio 8 Diena bus Savaitgalis!!! Gal kas noresit pazhaist Gears Live? Kas noresit parashykit savo Gamertagus arba pridekit mane i draugus (Dwesk)

Redagavo dwesk

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ar galit kas atsakyt bande - ar veikia jau co-opas single player gow2 ar nesijungia kol neisleistas oficialiai ? Jau niezhti rankos su draugeliu pereidinet.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ar galit kas atsakyt bande - ar veikia jau co-opas single player gow2 ar nesijungia kol neisleistas oficialiai ? Jau niezhti rankos su draugeliu pereidinet.

as bandziau Horde mode, bandzdiau multiplayerio pora rezhimu ir garantuoju kad Co-opas irgi veikia

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

 

Na ka, sedom siandien su draugu ir perejom visa be pertauku :) Zaidimas tikrai vertas demesio, ypac kai reikejo akmeninio slieko triju sirdziu arterjas pjaustyt ten tai buvo ziauru :) va vienas dalykas kuris nepatiko, tai, kad pakeistas kraujas is pirmos dalies, ten toks tamsus nu krc unikalus toks buvo :) o dabar padare kaip ant visu zaidimu :)

Beja, tures buti 3 dalis nes Locust Queen tai nenukirtom :) (arba kazka pramiegojau :))

 

Redagavo OutSider

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man kaiptik dabar geresnis kraujas nes pirmoi dali buvo kaip pomidoru padazas :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki,

 

 

O kaip pereiti ta vieta kur su karalienes apsaugininku susiremimas vyksta, ten spaudziu as ta b mygtuka ale vistiek mane zavalylina (antram susiremime).

 

Redagavo dankratas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki,

 

 

O kaip pereiti ta vieta kur su karalienes apsaugininku susiremimas vyksta, ten spaudziu as ta b mygtuka ale vistiek mane zavalylina (antram susiremime).

 

Spaudinek B o ne paspausk...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Spaudinek B o ne paspausk...

jo reikia greitai maigyt B raide, taigi b*****, negi per visa zhaidima nei kart nepatekai i chainsaw duel?

Ne į temą

Kas noretumete palosht per intika šį savaitgalį? (geimas jau bus oficialiai isejes ir banu tikria nebegausim ;D ) Ypac noreciau pazaisti Co-op,Horde arba Wingman (naujas mp rezimas, 5 komandos po 2 zmones ;D labai idomu, kolkas itik su botais losiau)
Redagavo dwesk

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na ka biski atgaivinsiu sia tema :) taigi vakar perejau si zaidimuka nu ir ispudziu laaaaabai daug :)

Visu pirma kas mane pakerejo tai be abejo didziules atsiverancios erdves kurios pavaizduotos tikrai

galima pasakyti puikiai ir be jokiu "nugrybavimu", atsirado nauju ginklu (man istrigo minosvaidis kuris paskleisdavo

mirtina sviediniu krusa), naujas ir labai iidomus papildymas tai pajodinet prieso zveriukais (raven ir brumak) o ypac

pastarasis pasijauti kaip pats priesas visus taskai kur papuole :)

na o pats story tai tiesiog toks itraukiantis kad nesinori atsitraukti. Na taip kai kas

cia pastebejo kad ir vel cia tas pats kartojasi - tu lokustu saudymas, bet man tai atrode kaip

vel zaisciau is naujo gow nes ir aplinka ir atmosfera buvo nauja (bent jau man), jei kas pastebejot sioj daly

buvo suzaista su zmogiskais jausmais (nes nemazai zuvo artimu draugu) na o ypac mane

sukrete ta scena su Domo zmona (kaip visas tas epizodas buvo perteiktas tikroviskai ir jausmingai) tikrai buvo gaila jo kaip

jis taip jos ieskojo nuo pat pradziu ir viskas pasibaige taip ziauriai :)

taciau man iskilo klausimas ar cia pabaiga? nes queen taip ir liko gyva (kiek pamenu) o ir

gale to fenikso tevo balsas nuskamba (o jis juk palaike ta gyvate) tai kaip ir neaisku pasidare.

na reziumuojant tai zaidas tikrai turetu laimet 2009 kazka tai, jei kas nezaidet tai tikrai rekomenduociau :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na reziumuojant tai zaidas tikrai turetu laimet 2009 kazka tai, jei kas nezaidet tai tikrai rekomenduociau B)

Ne į temą

siaip jau buvo apdovanojimai 2008 metu B) ir jau laimejo kazka tai B)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

siaip jau buvo apdovanojimai 2008 metu B) ir jau laimejo kazka tai B)
nu matyt kazka praleidau nes gamespot jo kaip ir nepastebejau nei vienoj nominacijoj 2008

(arba jau aklas pasidariau nuo geiminimo B) )

gal gali linka numest kur laimejo kazka tai B)

Redagavo vesiolas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Best Third-Person Shooter

 

With so few viable nominees, which makes the biggest mark?

 

Best Graphics

 

One of the few quantifiable aspects of game production, which takes home the gold?

Redagavo ViPeRkillz

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš dabar lošiu GOW2, tai OMG koks geimas :( Viskas iki smulkmenų atidirbta, grafikonas fantastiškas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.