OutSider

Salotos iš MAXIMOS

Rekomenduojami pranešimai

krc ,reikejo nesti atgal i maxima , butu tau dave biski pinigeliu , kad visa tai neiskiltu i aukstumas :P nes tada jiems toks nuosmukis butu...

1) Nelabai įrodysi, kad kirmėlė buvo salotose, o ne įlipo namie ar ne kad pats įdėjai. Nebent pamatai prie mišrainių skyriaus, kai tik iškart įdėjo į indelį. Kitu atveju galėtum bet kokią prekę nunešti pats pridirbęs ko nors, pvz., nusiperki mišrainės ar sausainių, ar bandelių, bet ko... Suvalgai 2/3 ir neši atgal įdėjęs kokią negyvą musę ar plauką ar dar kokį brudą...

 

2) Jiems pofig, daugybės tokių atvejų buvo. Atvažiuoja kontrolė, uždeda 500 Lt baudą ir viskas. Jiems pigiau išeina baudas mokėti nei kokybišką maistą tiekti.

Redagavo OutSider

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Yuck... Man yra buve, kai riesutus kazkokius valgant pajunti kazka slapio ir visai skanaus, o paskui sese pasako, kad juose buna kirmeliu... :P

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Yuck... Man yra buve, kai riesutus kazkokius valgant pajunti kazka slapio ir visai skanaus, o paskui sese pasako, kad juose buna kirmeliu... :P

Jo, riešutuose dažnai būna, mačiau fotkių, kai akcija kažkokia lazdyno riešutams buvo, pilna kirmėliukų buvo...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jo tie akcijiniai produktai tai wisi "geros bukles" buna wisko ten gali rast juose

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nebutinai akcijiniuose... tiesiog kirmeles megsta lazdyno riesutus, o riesutu niekas neatidarineja gi.... skanus visai tie kirmeliukai, kai nezinai ka valgai. :P

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nebutinai akcijiniuose... tiesiog kirmeles megsta lazdyno riesutus, o riesutu niekas neatidarineja gi.... skanus visai tie kirmeliukai, kai nezinai ka valgai. :P

Tai ir nereikia atidarinėti, mačiau nuotraukose, kaip tame dideliame inde, kuriame laikomi riešutai, šliaužioja daugybė kirmėliukų tarp riešutų.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Keletui mano draugų teko dirbti Rimi - Maxima ir pasitvirtino gandai, kad salotos yra daromos iš daržovių kurios yra pasenusios, apipuvusios ir t.t... O jei neišperka tų salotų jas perplauna ar pan. tik naujas majonezas buna. Niekada neperku salotų, mišrainių ir pan. ir parduotuvių :P Apskritai daržovių iš ten retai kada perku :P arti turgelis yra, daug labiau apsimoka ir labiau tikėtina, kad daržovę perki..

 

Dar visai nesenai Rimi parduotuvėje ieškojau citrinų kokteiliukams, tai išsigandau... Buvo tokių kurios jau apipelijusios ir tai visos tokios sudžiuvusios.. Jau geriau nedėtų išvis, jei neturi ką pasiūlyti..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai ir nereikia atidarinėti, mačiau nuotraukose, kaip tame dideliame inde, kuriame laikomi riešutai, šliaužioja daugybė kirmėliukų tarp riešutų.

Nu jei taip, tai nekas...

 

boy pk- Tai jo, man ir yra pazystamas sakes, kad ten, kai neisperka lasiniu kokiu, o jie apipelyje buna, tai juos nuplauna, nusveicia ir i lentyna... :P

Redagavo Azotas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Maciau nuotrauka kur veduolyje varzta rado... tai tas kur rado sake vos dantu neissilauze. (nuotraukoje matesi puse varzto dar pasilike meduolyje)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Maciau nuotrauka kur veduolyje varzta rado... tai tas kur rado sake vos dantu neissilauze. (nuotraukoje matesi puse varzto dar pasilike meduolyje)

nu p***, unreal tournament nu :):)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as irgi buvau nusipirkes saldainiu ten atidarau pasiimu viena o ziurau apacioj tos saldaines kirminas iskiso galva krc ir bando islyst pzda visai.... mano mama tik misraine perka ir tik is IKI nes maximos kaskokia slyksti jinai. Ikines tai skanu man

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

GEriauses variantas nueini i turbu nusiperki darzoviu ir pats pasigamini ta misraine ir salotas ir skanu ir sveika ir zinai kad kirmunu nerasi :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na yra man buve taip tik su obuoliu :). Jei taip man nutiktu jauciu ta diena nieko i burna :)

 

Ne į temą

cia kaip anekdotas... Kas buna baisiau negu obuolyje pamacius kirmina? Ogi obuolyje pamacius puse kirmino.. :) :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

blyn prisiskaiciau jusu pasakojimu tai dabar isvis viska bijosiu valgyt :D

tai nieko nevalgyk arba misk fusfabrikaciais ir produktais is kokio turgaus :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.