viskis

MUITAS SIUNCIANT IS USA

Rekomenduojami pranešimai

mano praslydo kazkaip, o gal taip ir turejo but, sumokejau tik pasto islaidas.

bet pazystamas kai vaziavo su automobiliu i nrw tai sustabde prie muitines, iskrate ir norejo uzdet muita senam laptopui, bet tipo issivarte kad senas daiktas ir savo naudojimui, o ne pardavimui.

nu tikekis kad praslysi, as daugiau nei su 4k praslydau :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

aisku, tuomet suklydau, tuomet taip iseina kai kurie praslysta daiktai reik tiketis kad ir mano praslys..

Telefonas tikrai nepraslys.

As telefona is Kinijos siunciausi. 140 litu dokumentu tvarkymas su muitines tarpininkais (o jei nori gali nemoketi 140 lt ir tada pats stovesi ir lakstysi muitineje), 3.5% muitas ir 18% PVM'as. Ant invoice buvo parasyta 149 USD, na Kinijoje jis tiek ir kainavo, taip, kad gal geriau is EU per eBay nusipirk ir sumokesi tiek pat kiek pirkdmas iPhone USA ir sumokejas visus mokescius.

O muitineje ne durniai dirba, tai jau patikek.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kad daleiskim is anglijos ebayaus neapsimoka siust su atsiuntimu gautus apie 1400LT, o is amerikonisko, jei prisidetu tas 21% mokesciu gautus apie 1300LT, o gal pasisektu visgi ir neprisidetu, arba gal iseitu maziau moket.. o tu mokejai 140LT uz ta tarpininkavima, ir dar paskui 21% prisidejo mokesciai?

Redagavo viskis

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jei siuncia fizinis asmuo tai dar galima prasisuskt.. draugas giminaitis.. su ps3 taip ir isisukau,bet jei imone .. ragas . Prie kedu prisikniso teko +50 lt

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Siaip yra toks varaintas kai perki lietuvoj ar kitur be PVM'o bet turi per kazkiek laiko ta daikta isvesti is salies, o isvezes muita ir PVM'a susimoki kitoj sali.

cia taip daro pazystami gyvenantys Norwegijoj, perka automobili LT, nemoka PVM, bet jis susimoka Norwegijoj. Iseina pigiau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o tu mokejai 140LT uz ta tarpininkavima, ir dar paskui 21% prisidejo mokesciai?

Muitines tarpinikai:

1. Bendrojo dokumento paruosimas - 50 LT

2. Atstovavimas - 50 LT

3. Komisinis mokestis uz muitinei apmoketus mokescius (2% nuo apmoketos sumos), bet ne maziau kaip 40 LT.

 

Suma: 140 LT

 

P.S. galima susirasti pigesnius tarpininkus, bet kai neturi laiko tai nesuki galvos sau del to. As per DHL viska tvarkiau.

O jei nori pats tai susitaupys 2 ir 3 punktas.

 

o 3.5% muitas ir 18% PVM'as tai cia jau kitos sumos grinai muitinei

Redagavo CoooD

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o tai uz ka as turiu moket tus mokescius,jei sakysiu ten mano draugas gyvena, atsiunte man gimtadienio dovana, kaina niekas nebus nurodyta? atsius kaip juridinis asmuo, parase is muitines laiska pasidomejau tai manau kad gali net nereikti moketi tu moksciu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ciajei ta preke naudosi ne komerciniams tikslams (ty gausi is draugo ir t.t.) bus 20proc pvm+muitas, jei komerciniais tikslais būtu dar daugiau :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tss nu n* tada ne taip supratau :D blt dbr galvoju ar bera tolkas imti ta iphone su visais mokesciais gautus apie 1400lt o vis delto gal pavyktu pralyst ar neimanoma ir jei supakuos kaip dovana tipo negaletu pralyst

Redagavo viskis

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

dar reik paprasyt kad uzrasytu kaina 40dol, o jei ir reiks i muitne eit, atsinesk suklastota invoice'a ;)

Tik sitaip JOKIU budu nedaryk, ypac 40dol nerasyk, man brolis is USA siunte PSP zaidimus ten ju mazdaug 10 buvo, dezutej kazkokioj ~ 20x20, ir jis ivertino kaip 40 dol (kad pigiau butu) nu ir ta siuntini papiso, Lietuvoj nuejom i pasta, negavom siuntinio, nu gerai ten 90 lt tos dienos kursu sumokejo ir viskas, o man ~1500 lt nuplauke..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ai krc.. net nebeleido man sumoket uz ta iphona per paypala nesupratau kodel... tai taip ir nenusipirkau.. pagalvojau kad nebeapsimoka, drauge maus i anglija tai paims is anglijos ir viskas ten 200 svaru dbr 8gb tekainuoja

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sorry biski ne i tema bet ar bus man muitas jai perku PDA ir jis kainuoja 110 lt

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.