altas123

GTA IV

Rekomenduojami pranešimai

na va... Praėjau ir aš jį... Tikrai įspūdinga pabaiga, istorija... Visas žaidimas įspūdingas.. :o

Gaila kad pasibaigė... Na dar man liko assasin missions, tai dar truputį pažaisiu.

kuom tau cia pabaiga ispudinga,man toks shh buvo kai baigesi,nu visiskai jokiu emociju,vis tai del ko jis ten kovojo visa laika,del ko vykde tas misijas,o gale pokst nukepe ta ir pabaiga,idomiau negalejo sugalvot,kazkaip veiksmas neleabai sukasi apie tave jau,na man visai nepatiko tikrai,pinigu pilnos kisenes,kur det? kam ju reikejo? jei nereikejo pinigu tai kam tada tas misijas vykdziau ? kur mano tolimesnis gyvenimas,na tikrai galime buvo ir geriau sugalvot,kazkaip pazaidziau ir pamirsau

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na man pabaiga irgi kazkokia nelabai ispudinga... Taip ir neikirtau, ka apart Romano pagrobimo Niko'ui blogo padare Vladimiras.. Na as vistiek pasirinkau kersta jam, bet tas kerstas truputi nuobodokas buvo :)

Redagavo OutSider
Nespoilink! Atteity - įspėjimai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu šiaip skirtumas yra, Petrai (koks skirtumas, kad tu no0ne)

Ne į temą

Blah blah :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kuom tau cia pabaiga ispudinga,man toks shh buvo kai baigesi,nu visiskai jokiu emociju,vis tai del ko jis ten kovojo visa laika,del ko vykde tas misijas,o gale pokst nukepe ta ir pabaiga,idomiau negalejo sugalvot,kazkaip veiksmas neleabai sukasi apie tave jau,na man visai nepatiko tikrai,pinigu pilnos kisenes,kur det? kam ju reikejo? jei nereikejo pinigu tai kam tada tas misijas vykdziau ? kur mano tolimesnis gyvenimas,na tikrai galime buvo ir geriau sugalvot,kazkaip pazaidziau ir pamirsau

Na man pabaiga patiko... Ir dar tie žodžiai po credits... Na gal ir nėra įspūdingiausia, bet man patiko.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jum i toli ziurint irgi vaizdas liejasi? nakti to nebuna, tik diena tolumoje :D

duhh ten kai karsta buna diena oras raibulioja :whistling:

taigi ir for real taip buna karsta ora is tli matai

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Blyn užstrigau prie Dwayne misijos kur reik tą baikerį pavyt :/

jeigu niekaip nesieina saziningai pereit, pasinaudok cheatais :)

Redagavo ViPeRkillz

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai tu jo negaudyk, vaziuok paskuj jy kol jis savo draugelius ishssitemps. Sushaudysi ten juos ir viskas :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Blyn užstrigau prie Dwayne misijos kur reik tą baikerį pavyt :/

arba tiesiog rask masinu po ranka ir vazinedamas issaudyk,gali issokt is vaziuojancios masinos kad ji nuvaziuotu prie ju ,tada ja susprogdinti,gali juos atsivilioti i gatve is to misko,bus dar lengviau kai bus issiskirste visi,budu juos nukept tikrai daug,tiesiog reikia pagalvot o ne lekt pas juos iskart basam

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.