altas123

GTA IV

Rekomenduojami pranešimai

Gal galit kas padeti perejau 50% geimo ir uzstrigau ant tokios misijos final interview kazka ten reikia intrnet cofe padaryti nesuprantu :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal galit kas padeti perejau 50% geimo ir uzstrigau ant tokios misijos final interview kazka ten reikia intrnet cofe padaryti nesuprantu ;)

skaityk brief ką rašo... taigi ten nebūna kur užstrigt. Bet gali būt, kad tau reikia nueit į Auto Erotica ir susirast pink feltzer. Jei apie tą misiją galvoju :]

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal galit kas padeti perejau 50% geimo ir uzstrigau ant tokios misijos final interview kazka ten reikia intrnet cofe padaryti nesuprantu ;)

cia gal apie ta misija sneki kur reik nueit i pokalbi del darbo krc ten gi viska paraso ka reik padaryt ir kai tau misija duoda pasako gi wiska

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Perejau sy nuostabu geima per 4 dienas , ispudziai nuostabus ... Gaila tik kad online dar neisbandziau kadangi banas (Net ir turedamas org versija) :)

P.S dabar ant 76% esu ... Tu balandziu tai kaip sieno ....

Redagavo GorDo

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As tai toli isvis Elzbetos ar koks vardas misijos neivikdau.Nueini i sena pastata nuzudai visus rokerius pasiemi tase ir tada pastata uzpuola mentai o pabegti nepabegu :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As tai toli isvis Elzbetos ar koks vardas misijos neivikdau.Nueini i sena pastata nuzudai visus rokerius pasiemi tase ir tada pastata uzpuola mentai o pabegti nepabegu :D

jo man irgi su ta misija buvo problemu. Pasistatyk masina prie duru ir vazinek pro skersgatvius kai begsi.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jo man irgi su ta misija buvo problemu. Pasistatyk masina prie duru ir vazinek pro skersgatvius kai begsi.

Aš toje misijoje tai su Porsche 911 pabėgau ir gan greitai :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As jau perejau visa game :D sunkiausia misija man buvo tai tikriausiai kai banka reikejo apvogt...Siaip gal ir sunkesniu buvo bet perejau :D :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kokia jusu megstamiausi misijija?

mano tai kur banka apiplest ;) ziauriai patinka! ;] as antra karta pereidineju zaida jau ;] ;];];];]]]]]

Redagavo luptewas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kokia jusu megstamiausi misijija?

mano tai kur banka apiplest ;) ziauriai patinka! ;] as antra karta pereidineju zaida jau ;] ;];];];]]]]]

idomu antra karta, neatsibodo dar? ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kokia jusu megstamiausi misijija?

mano tai kur banka apiplest ;) ziauriai patinka! ;] as antra karta pereidineju zaida jau ;] ;];];];]]]]]

geriau bandytai 100% pereit o ne pernauja zaidinet ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.