altas123

GTA IV

Rekomenduojami pranešimai

Turiu klausima: Parejau 20+ % GTA 4 ir kai gerem su draugeliais nakti buvau pasiules is pradziu pradet pareidineti misijas tipo del prikolo ir uzsiseivinau ant to pacio. L. tingiu is naujo zaist. Ar imanoma kazkaip atrasti sena seiva?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Turiu klausima: Parejau 20+ % GTA 4 ir kai gerem su draugeliais nakti buvau pasiules is pradziu pradet pareidineti misijas tipo del prikolo ir uzsiseivinau ant to pacio. L. tingiu is naujo zaist. Ar imanoma kazkaip atrasti sena seiva?

ne

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

gal kas zino kurioj vietoj galima rast inferno masina

Inferno gauni kai pereini visas Bernies misijas,tau pasako kur ji stovi,bet ji labai reta masina,siaip jos niekur beveik nepamatysi

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

aisku dekui uz info

 

o ji kartais ne oro uoste kur nors slepiasi?

Redagavo split

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

aisku dekui uz info

 

o ji kartais ne oro uoste kur nors slepiasi?

na masinos manau negausi kol nepereisi Bernies misiju,ir po to siaip gali buti kad daugiau jos niekur nepamatysi,na kiti pamato dar kiti nebe,cia kaip pasitaiko,bet masina tai reta tikrai,taigi jei sumalsi arba zusi,gali ja labai greita ir prarast

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

gal kas zino kurioj vietoj galima rast inferno masina

 

visa GTA map info beveik:

 

http://grandtheftauto.ign.com/maps/1/Liberty-City-Map

 

siaip siulyciau daugiau laiko skirt kas rasoma ir kas sakoma apskritai apie misijas. apskritai, dabar losiantiem lengviau, o man teko lost su nuleakintu, nufotkintu mapu, kur mazai kas aisku:)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

visa GTA map info beveik:

 

http://grandtheftauto.ign.com/maps/1/Liberty-City-Map

 

siaip siulyciau daugiau laiko skirt kas rasoma ir kas sakoma apskritai apie misijas. apskritai, dabar losiantiem lengviau, o man teko lost su nuleakintu, nufotkintu mapu, kur mazai kas aisku:)

zinau as tuos mapus bet sitos masinos ten nera

 

na masinos manau negausi kol nepereisi Bernies misiju,ir po to siaip gali buti kad daugiau jos niekur nepamatysi,na kiti pamato dar kiti nebe,cia kaip pasitaiko,bet masina tai reta tikrai,taigi jei sumalsi arba zusi,gali ja labai greita ir prarast

o bernie misija paskutine kur su kateriu paplaukiot isplauki su juo?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš kolkas gta lomkė, nes tik penktd perku gta iv su xbox 360, bet man klausimų yra ar galima pirkti namus, ar namai turi karazus ir kai ivarai masina i garaza ar susitvarko?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš kolkas gta lomkė, nes tik penktd perku gta iv su xbox 360, bet man klausimų yra ar galima pirkti namus, ar namai turi karazus ir kai ivarai masina i garaza ar susitvarko?

Namų pirkti negalima, kai gauni naują safehouse (t.y namą) prie durų yra Parking lot`as geltonas, ten pastatai mašiną ir jin pasilieka :D Dėl sutrankymo neatkreipiau dėmesio.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ačiū, o kiek namų kai pereini game turi?

ne nu tu mane juokini su tokiais klausimais tau cia tipo idomiausia GTA 4ar nama su garazu gali nusipirkt? :D krc iswis yra 4 safehausai zaidimo pradzioj buwo dar vienas bet pamatysi bezaisdamaskas su juo atsitiks

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ar is jusu dauguma cia losia per multiplayer, ar losiat per flashintas consoles ar su orginalais, as galvoju gal reikia pabandyt palost multiplayer tai reikia man susikurt nauja profily ir tada gausiu menesy gold ir galesiu zaist per multiplayer, ir kaip su saveis jei seno profilio neistrysiu tai liks man tie savei, o kai pasijunksiu nauja profily tai pasijunksiu online tai bus visi miestai atrakyti ar ne per multiplayer.Siaip as prie live esu buves pasijunges ir online esu losias tik demuskes.Losciau su flashinta console, tai jei retkarciais palosciau per live maza tikimybe kad gausiu bana.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.