Gvazde

Kokiu budu gavai Konsole?

Rekomenduojami pranešimai

PSone pirkau pats pagrinde uz saibas gautas per gymce,Xbox pirkau pats,PSP pirkau pats na o PS3 Lapkriti siusiuos is hmv.Tevai niekad nemego kad losiu su kompu tai tenka paciam viska pirkt

Redagavo defknight

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

PSone pirkau pats pagrinde uz saibas gautas per gymce,Xbox pirkau pats,PSP pirkau pats na o PS3 Lapkriti siusiuos is hmv.Tevai niekad nemego kad losiu su kompu tai tenka paciam viska pirkt

Puikiai suprantu, bet vistiek sako jog jau geriau namuose geimint nei lauke rukyt.
Redagavo cepa

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

PSone pirkau pats pagrinde uz saibas gautas per gymce,Xbox pirkau pats,PSP pirkau pats na o PS3 Lapkriti siusiuos is hmv.Tevai niekad nemego kad losiu su kompu tai tenka paciam viska pirkt

 

as ir suprantu bet kaip pamate kaip su wii reikia zaist tai sutiko ji nupirkt.... :thumbsup4:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

NES (tikra NES o ne koki lieva aparata is kioskeliu ir ant to NES pilkos dideles disketes dedavosi) - kuminas is ispanijos ar italijos kazkur ar 93metais parsiveze ir pas mane zaide su visa seimyna bei draugais saude antis :thumbsup4: po to sugedo adapteris ir jis paliko pas mane :) daug metu niekaip negavau to adapterio nes ten netiko nuo kitu zilitonkiu nes ten turejo but 10v o ne 9v. kazkokiais metais lygtais buvau kazkoki gaves adapteri kuris tiko tai kaip losem su draugais :) bet vel pradingo adapteris krc daug pasakot :)

 

zilitonke - is mano namo kaimynas atidave (neatsimenu tu metu gal 02metais) bet ta zilitonke buvo be dziostiku o tie dziostikai kisosi i pati vidu nuemus plastmase :) tai po kokiu puses metu turguje pamaciau toki dziostika kokio man reik uz 3lt nusipirkau ir dar veliau gavau diskeciu pilna is draugu.

 

sega mega drive - pardaviau vienam maziukui is savo kiemo zilitonke uz 18lt (po kokios savaites asilas sulauze dziostika) ir uz 20lt is klasioko nusipirkau sega cia apie 03metais.

 

ps1 - 2004metais pardaviau vienam klasiokui sega uz 35lt ;) is kazkur dar turejau pinigu gal is babuskos buvau gaves kazkokia proga tai nusiderejas is buvusio klasioko nusipirkau ps1 ledini diskus bet kokius peleisdavo kiek bebutu jie subraizyti. po metu kaime issikeiciau ir dadejau 50lt i telefona spalvota lygtais 3220 nokia kur sonuose lemputes sviecia ;) (uz ji norejo 200lt bet taip susitariau) po poros menesiu nuvaziavau i kaima per atostogas ir nusipikau ta pati ps1 uz 40lt nes jie galvojo kad jis sugedo o ten tik dziostikas sugedo ir ta pacia diena parsineses zaidziau nes kaip tik buvau atsivezes ps1 dziostika ;) po kiek laiko pardaviau savo ps1 uz 115lt nes zadejau pirkt ps2 (bet labai gailejausi kad pardaviau ;) )

 

ps2 - 2006metais sumasciau nusipirkt issimoketinai nes vistiek kas menesi stipendija gaunu...

 

ps3 - mastau kitais metais gal nusipirkt vien del iskirtiniu zaidimu pwz: twisted metal (kuris kazkada turi tikrai iseit), god of war3 ir t.t.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

PSP dar negavau, bet jau po kelių dienų turi ateiti. Jame sugedęs UMD diskų skaitiklis

Ne į temą

(bet man jo ir nereikia)
ir mygtukai :D. Mygtukai kainavo ~9.50LT, o pats PSP iš ebay 228LT (su atsiuntimu) :D

Aišku pats pirkau :D

Redagavo Roolis

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Reikėjo PS2, tai dirbau juodai, visa istorija. Vien dėl co-op žaidimų ir patogesnio žaidimo, nereikia kuprintis kaip su PC, nebent pultelį pasijungi.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu ką pamačiau kad draugas nusipirko psp , davė palosšt , tai pagalwojau kad nu ir geras daiktas , tai po sawaites pats nusipirkau ;D

paskui pardaviau phata, nes man kazkodel labai jis gesdavo, tada po kelių mėn nusipirkau Slim & Lite ir db labai dziaugiuosi :thumbsup4:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nuejau i topo centra,sakau duokit psp,paemiau,sumokejau ir isejau.o ps3 is ebay parsisiunciau.

Redagavo defknight

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

uzsidirbau norvegijoje kronu nulekiau i svedija ir nusipirkau ps 3 cia pries 19 menesiu viskas buvo o pries 3 menesius is draugo nusipirkau xbox 360 :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

PS1 - ~2002m. is Vokietijos i pazystamu... buvo sugedes lazeris (taip netycia palikau virs paros ijungta :thumbsup4:), bet seimos pagalba pataisem, viskas dar lyg siolei veikia...

 

PS3 - praejusiu metu rugsejo menesi, po to kai draugelis pranese, jog isigijo xbox'a, nutariau ir as atnaujinti konsoles paieskas, buvau nusiziurejes kelis xbox'us bet neisdege, radau gera PS3 pasiulyma, tad stai taip ir nusipirkau, naudota, bet tikrai nesigailiu.

 

 

PS: as cia ziuriu bet kazkaip pastariuoju metu daugelis (maziausiai tai keli jei ne keletas is sio forumo) esamu/ buvusiu xbox 360 vartotoju eina i PS3 puse, idomiai cia...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.