Gvazde

Kokiu budu gavai Konsole?

Rekomenduojami pranešimai

Jus tai laimes kudikiai cia visi, tevai perka arba prisideda puse sumos, gaunat is tetu, nu karocia, pavydziu :D ... As kai pirkau Xbox 360, man truko 150 Lt ir tevai negalejo paskolint, sako gimces lauk, nors jie tai visalaika is mano pinigines ima. :D Negana to, per diena galiu lost 1,5 h, o i savaite tik 5 dienas, greiciau uzaugciau, tada tai palosiu... :offtopic:

Redagavo Wolwerine

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jus tai laimes kudikiai cia visi, tevai perka arba prisideda puse sumos, gaunat is tetu, nu karocia, pavydziu :D ... As kai pirkau Xbox 360, man truko 150 Lt ir tevai negalejo paskolint, sako gimces lauk, nors jie tai visalaika is mano pinigines ima. :D Negana to, per diena galiu lost 1,5 h, o i savaite tik 5 dienas, greiciau uzaugciau, tada tai palosiu... :D

 

Aš kadangi pats viska pirkausi (pc,laptopa,visas konsoles ir t.t. ir už neta moku ) tai tėvai neturi teisės man normuoti žaidimų laiko,kiek noriu tiek lošiu :D kai xbox pirkau tėvukas paskolino 300 bet per savaitę gražinau Redagavo Mykola

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš kadangi pats viska pirkausi (pc,laptopa,visas konsoles ir t.t. ir už neta moku ) tai tėvai neturi teisės man normuoti žaidimų laiko,kiek noriu tiek lošiu :D kai xbox pirkau tėvukas paskolino 300 bet per savaitę gražinau

 

As ir gi Xbox 360 pats pirkau, uz Gold pats moku, bet vistiek galiu mazai zaisti. :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pirkau pats viska kas susije su konsolem.Tevam nesakau kad ka nors perku vapse.Nesakiau nei kad Xboxa pirkau,nesakiau kad ps3 pirkau.Ateina i kambari ir klausia:Kas cia toks? Pinigu gal ir paskolintu,bet tik ne ant konsoliu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pirkau pats viska kas susije su konsolem.Tevam nesakau kad ka nors perku vapse.Nesakiau nei kad Xboxa pirkau,nesakiau kad ps3 pirkau.Ateina i kambari ir klausia:Kas cia toks? Pinigu gal ir paskolintu,bet tik ne ant konsoliu.

 

Anksciau svajojau apie PSP, bet ir liko tik svajone, sako akis sugadinsi, jei zaisi vaziuodamas (dalis tiesos, bet...), jau turi Xbox 360 ir t.t. :offtopic:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Psp tevai dasidėjo pinigų ir nusipirkau

Ps3 pats už savo gimtadienių pinigus nusipirkau

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sega: tevai kai dar pyplius buvau ir neuzsidirbau

X360: uzsidirbes per vasara saibu nusipikau :whistling:

Redagavo martynukazzz

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Turėjau gal tris konsoles su disketem geltonom (tada tikrai dar neskirdavau konsolių), tai vieną atidavė draugas, vieną nupirko mama ir trečią pats pirkau. PS2 su užpraeitom kalėdom padovanojo. Nesu turėjęs daug konsolių, bet kažkaip man ir nereikia jų daug. Pilnai užtenka PS2 vieno. :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

PC padejo nupirkti tevai o Xbox360 nusipikau pats teko padibeti per vasara bet kaip sakoma darbo vaisiai – saldūs

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Anksciau svajojau apie PSP, bet ir liko tik svajone, sako akis sugadinsi, jei zaisi vaziuodamas (dalis tiesos, bet...), jau turi Xbox 360 ir t.t. :)

 

Ne į temą

Mažiau klausyt reikia tokių dalykų, na aišku tėvai, bet jei pats susitaupai, tai ir pirk :) O čia, kad važiuodamas akis susigadinsi, tai man atrodo panašus efektas yra ir skaitant knygą ar sprendžiant kryžiažodžius, be to psp gali naudoti ir vietoj stovint.
Redagavo dudeperfect

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Anksciau turejau konsole su disketem geltonom atidave bongo.

O psp gavau gimtadienio proga.

Redagavo vincas8v

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.