Gvazde

Kokiu budu gavai Konsole?

Rekomenduojami pranešimai

Nu mano pirma buvo Zhiliton aisq as ju daug sulauziau, bet veike paskui gavau sega mega drive tai per gimtadieni kazkuri gavau tai zaizdavau kombata, po to ant pc persinesiau, galiausiai Ps2 nusipirkau bet ilgai neuztrukau pardaviau ir PSP nusipirkau tai su tuo ilgai zaizdavau, o galiausiai iphon kopija iskeiciau i Xbox360

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as tai pirma gavau PS2, kai pats atskirai nuo kiekvieno atlyginimo atsidedawau kad net pana nezinotu, sutaupiau-nusipirkau ps2slim

po to jau kanadoje PS3 gavau tik is pykcio, nes zmona norejo varyt y Majami(USA), o as neleidau nes daug darbo turejau...tai ji nepaklause ir isvaziavo su mano sese-tai td as supykes nuvariau ir nusipirkau ps3, nes daugiau nesugalvojau kur pelningai isleist bapkes del kersto :D

PSP gavau jau cia, lietuvoj, tai kai skrido sesuo is kanados tai paprasiau kad paimtu man psp(zmona terorizavau su gimtadienio pretekstu)...

o ipod`a padovanojau zmonai valentino dienos proga

o Laptop`a gimtadienio proga... :D:)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

gavau pirma psp 2008 metais,issikaeites su kaskokiu storu vaiku i toy machien lenta ,tas psp visas buvo sudauzytas(neussidarydavo umd,neisidedavo memory stick,subraizytas,nebuvo linijos virsuje,nebuvo pakrovejo). tada as pardaviau ji uz 300 ir nusipirkau kita psp phat,tada ji pries tris dienas paradviau uz 300 ir dabar jieskaus xbox 360

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as pradejau geiminti dar tais laikais kai kompas budavo tik klaviatura ir zaidimus irashinedavo ish magnetofono per kasetes :hi:

po to jau atsirado visi tie nintendo kinietiski klonai kaip UFO ar Ziliton, nemazai ju sulauzes esu, po to ejo SEGA, shitos neteko turet, bet buvau didelis Mortal Kombat fanas tai visi ledu pinigai eidavo i kompiuterines kasa ;) po to begant metams PSone, pc, PS2, vel pc na ir galiausiai xbox 360 pasiemiau uz topsporte laimetus litus ;)

 

bet geriausi vaikystes prisiminimai tai su kasetiniais zaidimais, ne disketem o kastem, kompiaskej stovedavo kokie 8 telikai ir ant kiekvieno atskiras zaidimas, nes irashyt uztrukdavo laiko, tj geriausi budavo Renegade ir toks geimas su Ninja kai gumine valtele atplauki ir dobermanai begioja, kas senas geimeris tj tikrai zino apie ka as ;)

Redagavo aibo77

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

is pradziu naudojau PS1 emuliatoriu, poto PS2 vien del Gran Turismo serijos. Gerai, kad pavasari persigalvojau del PS2 pirkimo, nes neseniai uz panasia kaina nusipirkau XBOX 360 :hi: , yra du pulteliai, tai bus smagu su draugeliais pazaisti ir seip kazkaip kitas jausmas zaisti su konsole nei su PC, nebent tik reiks atprasti nuo grazesnes grafikos, kuria isgaudavau su 9800GT, kuri sugedo ;)

Redagavo zirnis

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as pradejau geiminti dar tais laikais kai kompas budavo tik klaviatura ir zaidimus irashinedavo ish magnetofono per kasetes :thumbup:

po to jau atsirado visi tie nintendo kinietiski klonai kaip UFO ar Ziliton, nemazai ju sulauzes esu, po to ejo SEGA, shitos neteko turet, bet buvau didelis Mortal Kombat fanas tai visi ledu pinigai eidavo i kompiuterines kasa :first: po to begant metams PSone, pc, PS2, vel pc na ir galiausiai xbox 360 pasiemiau uz topsporte laimetus litus :rofl:

 

bet geriausi vaikystes prisiminimai tai su kasetiniais zaidimais, ne disketem o kastem, kompiaskej stovedavo kokie 8 telikai ir ant kiekvieno atskiras zaidimas, nes irashyt uztrukdavo laiko, tj geriausi budavo Renegade ir toks geimas su Ninja kai gumine valtele atplauki ir dobermanai begioja, kas senas geimeris tj tikrai zino apie ka as :D

turbut apie Saboteur sneki ;)

Redagavo WirmiS

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

turbut apie Saboteur sneki :first:

jo jo, apie Saboteur, o Renegade tai shitas budavo

:thumbup:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

PS2 Mama is graikijos pervezhe berods 2001 metais. Lietuvoj dar nebuvo, taj visa kiema susikvietes pliekem gran turismo 3.. oj nuostalgija... o x360 anglijoj nusipirkau :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu mano kokia kolekcija tai turbut niekas tokios neturi :D

 

1991 gavau kaledom NES.

1993 Sega Mega Drive, bet uz keliu menesiu sulinko.

1994 Kad jau nebeturiu Sega Mega Drive. Tai tevai siaip nupirko SNES.

Tada kelis metus losiau su SNES'u.

1997 Gavau Sega Saturn. Galiu Pasakyti is visu mano turetu konsoliu sita ivertinciau prasciausiai.

1998 Gimtadienio Proga gavau PS1. Legendine konsole. Dar ir dabar turiu, per 11 metu nesugedo nepataisomai.

2001 Is uzsienio (nebepamenu is kur) gavau PS2. Kadangi labai man patiko PS1. Tai PS2 gaves sokinejau is laimes :D.

Taigi kelis metus nieko nereikejo. Losiau su savo PS2.

2003 Baiges mokykla uzdarbiavau ir nusipirkau Xbox'a. Bet mano nuomone, ps2 uz pirma xbox'a buvo zymiai geresne.

2007 Is savo kisenes nusipirkau PSP.

2008 Nusipirkau X360 Arcade. Vel gi is savo pinigu.

 

Ateities planai: Dabar taupau PS3. Artimiausiu metu nusipirksiu ;)

 

Tingiu redaguoti ka parasiau, tai pridesiu, kad is situ visu konsoliu beturiu tik : NES (neveikia) , SNES (netikrinau, turbut irgi sulinkes), PS1, PS2, PSP Ir x360.

 

X'a pardaviau 2005 metais uz 650Lt.

Sega Saturn Pardaviau draugui pries kelis metus. Dulkejo 10 metu. bet kai testinom tai veike dar. Pardaviau uz 140Lt.

 

Klausiat kodel tiek daug konsoliu turejau? Atsakymas : PC gavau tik 2003 metais. Kai isleido mokytis. PSP reikejo, nes daug vaikstau. Namie nesedziu. x360 pirkau - norejau paziuret ar labai pasikeites nuo savo pirmtako (xbox). O PS3 pirksiu. Nes ps konsoles mane traukia :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Wii gavau gimtadienio i kaledu proga, X360 elite atveze is amerikos dovanu ;]

1995 manau tiksliai nepamenu - 1999

Viskas sukėsi fufliniais Nes, zilitonai, dendi, ir kiti niekai dar geriausiai prisimenu sega mega drive 2 tipo zilitona ;], tetis nupirko.

Zaisdavau su segom ivairiom, puseseres turedavo, draugai, veliau seke ps 1 kuri pasiskolindavau is puseseres, arba pas ja zaisdavau.

1999 kaledos gavau pc

2000 kaledos atejo mano Ps One wow buvo nuosavas playstation tada du zaidimai buvo castlevania symphoni of the night (unreal) ir kazkoks su tankais

2007 Kaledos Nintendo Wii

2009 Velynes Xbox 360

 

Žaidęs tai su daugeliu: aisq esu ir to pacio ps2 ragaves, svogeris turi tenka pazaist jei atsiveza, ar kai budavo namie zaisdavau... bet nechipuotas tai ;/ tiek to geiminimo bet geresnio tekdavo pazasit zaidimu...

 

Ateity netolimoj tikiuosi ndsl arba dsi arba psp

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As irgi is pradziu zaizdavau su fufleske. Turejau zilitona,dendi ir dar kazkokia ps1 kopija bet i ja dedasi geltonos disketes ;)

Poto jau ejo Pc.

Tada pas drauga zaizdavau su PS2.

Ir poto PSP.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.