Rekomenduojami pranešimai

Vakar su draugeliu pabaigėm pagaliau. Multiplayer'is tikrai geras, kuri visokias taktikas ir panašiai... Tik paskutinis bosas nuvylė, kaip paprastas kareivis, keli šūviai ir mirė...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

perejau ir as co-op'e...

jau story tai patilesiu, pabaiga is vis lieva, galejo kazkaip smagiau padaryt. kurejai jau labai norejo palikti vietos tesiniui, tai todel nedabaige normaliai.

ginklai - as turejau falcon, sniperi antra pagal geruma (su upgrade jis bus geriausias) ir secoindary P90. tai i pabaiga jau nebuvo kur litu kist, pradejau pimp'int ir maskes pirkinet.

draugas buvo suportas tai nusipirko machine guna su kelioais upgrade'ais ir visa likusia zaidimo dali taupe ant M134, paskutiniam lygi pasisaude ir baigta :D

taip kad netaupykit nes nusivilsit.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

perejau ir as co-op'e...

jau story tai patilesiu, pabaiga is vis lieva, galejo kazkaip smagiau padaryt. kurejai jau labai norejo palikti vietos tesiniui, tai todel nedabaige normaliai.

ginklai - as turejau falcon, sniperi antra pagal geruma (su upgrade jis bus geriausias) ir secoindary P90. tai i pabaiga jau nebuvo kur litu kist, pradejau pimp'int ir maskes pirkinet.

draugas buvo suportas tai nusipirko machine guna su kelioais upgrade'ais ir visa likusia zaidimo dali taupe ant M134, paskutiniam lygi pasisaude ir baigta :)

taip kad netaupykit nes nusivilsit.

Man tai kai SP ėjau net litų neužteko ant mini-gun :) Krč, gal co-op`e įdomiau. O šeip geimas smagus, bet tory kaip Tu sakai labai toks, kaip čia pasakius, nekokybiškas...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki jau beveik atsisiunciau tik norejau paklaust kiek cia mazdauk valandu cop-op zaidime trunka pereit ir ar kaip pereini dar ka nors gali daryt tarkim toliau zaist su turimais ginklais ir panasiai vel misijas eit?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki jau beveik atsisiunciau tik norejau paklaust kiek cia mazdauk valandu cop-op zaidime trunka pereit ir ar kaip pereini dar ka nors gali daryt tarkim toliau zaist su turimais ginklais ir panasiai vel misijas eit?

Co-op trunka tiek pat kiek ir single.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki jau beveik atsisiunciau tik norejau paklaust kiek cia mazdauk valandu cop-op zaidime trunka pereit ir ar kaip pereini dar ka nors gali daryt tarkim toliau zaist su turimais ginklais ir panasiai vel misijas eit?

kokias 5h zaidimas trunka, cia priklauso nuo sunkumo ir zaidejo agresyvumo.

o kai pereisi tai toliau nepazaisi. ir nebenoresi man atrodo :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kokias 5h zaidimas trunka, cia priklauso nuo sunkumo ir zaidejo agresyvumo.

o kai pereisi tai toliau nepazaisi. ir nebenoresi man atrodo :D

Nu aš apie 6h trukau :D Bet neesmė čia, o kad pereisi ir nežaisi tikra tiesa, na nebent MP [kadangi aš tokios galimybės neturiu tai nekomentuosiu, bet story išnaujo neloščiau]

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai va pazaidziau ir ka as pastebejau kvailo ir kitokiu nesamoniu geros blogos beviltiskos situacijos

 

kai zadima padejo karines taktikos karininkai , ir kiti tos srities taktines actovai ,galiu drasei pasakiti jog jie nevikelei ir zaidime taktikos praktiskai ir teoriskai nepastebejau .

 

zaidimo galimibes labai ribotos kitaip pasakius ju is vis net nera , kur galima panaudoti masinos duris kaip skida ,is kurio naudos maza ir beviltiska tai dariti .

 

agro simtema visai ,praktiskai nereikalinga nes dazniausei tas dalikas neveike bent jau man o geras agro efektas reikalauja dauk triuksmo ir amunicijos kur laikui begant supranti kad jos tiek dauk nera kaip noretusi .

 

em zaidimo ligiams kuo sunkesnis tuo skaudesnes kulkos bet ce tiekto , bet kur matita kad as priesa matau is snaiperio taikiklio :D <---<<< tokio didzio galva o jis i mane saudo net neislindes tiesei i mane , nesvarbu koki ginkla jis turi

 

online kas man nepatiko jog norint uzmust savo priesa turi susudit 10-20 kulku i ji ,seip kai isigili ten pakamkamai linksma,

 

 

linksmi dalikai

zaidimo personazai labai linksmi sita gama zaidziau kelis kartus vien del video intarpu , in game personazai irgi linkmi

 

ginklu apdeitai normalei , gal tik trukumas ju, tarkim kulku pasirinkimas kad efektivumas butu didesnis ar kaskas tokio

ginklu ivairove didesne galetu but ,tarkim du kart

 

7/10 nedaugiau, dauk ko truksta ce buvo taktine saudikle ,o ne belekas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tikrai man patiko nors ir kelias misijas vienas perejau tik gaila kad negalima campaign su bet kuo is intiko zaist

Redagavo Aftermath

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu va su draugu vakar 2 kart perejom dabar dar karta zaisim nes ner ka veikt daugiau iki kol gta 4 iseis labai trumpas 6 misijos :lol:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Seip geimas man patiko , nors mazai gan zaidziau , traininga zinoma kol perejau , sunku man biskii iskaityti knopkes ant mano mazo ganetinai teliko (turiu omeny tuos knopkiu paveiksliukus) , seip valdymas neblogas , tik kol pripranti , apie puse valandos , ner toks ir durnas tas kompiuterio veikejas , tereikia ismokt vadovaut jam , pvz i virsu - advance (savo nuoziura) , dar karta i virsu - aggressive advance ir t.t. , tas pats ir su i sonais

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ar žaidime galima žaisti 2 žmonės ant 1 PS3 su spit screen galimybe pireš kitus 2?

Tikriausiai ^_^ Redagavo narkase

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Superinis zaidimas nepasigailejau kad pirkau. Norejau ant x360 atsisiust bet nebuvo seederiu tai nusprendziau ant ps3 nusipirkti :P . Tik kartais uzknisa tas partneris debilas kazkoks.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.