Rekomenduojami pranešimai

Sveiki kolegos.

Man asmeniskai zaidimas LABAI patiko... grafika grazi, misijos idomios, priesininku intelektas gana sustras (daznai keicia savo vieta, uzeina uz nugaros...) Ypac patiko tai, kad uz misiju igyvendinima gauni babkes ir gali pirkti visokius ginklus.. Taipogi pirma karta teko matyti linksma bendravima tarp 2 partneriu(kai duoda viens kitam pendelius, saiposi, bet is kitos puses vienas kita denge, padeda ir t.t...)...zodziu jauciasi zaidimo dvasia... visiems rekomenduoju!!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jau lošiu. Žaidimas išties įspūdingas. Pradžioj valdymas pasirodė sunkus (t.y draugo vadovavimas), bet po 2os misijos viską perkandau ir dabar OK, labai paprasta. Misijos ilgos ir įdomios (1h užtrunka pereiti misiją). Na ir šeip visokių navarotų daug. Kad tokie visi žaidimai būtų, tai tik lošk ir kaifuok ;]

 

Perėjau. Ką galiu pasakyti? Žaidimas tikrai afigienas, bet trumputis toks utiutiu... ;) Ir šeip single player biški pinigų trūksta ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na jei tokie atsiliepimai is jusu tai siunciu as ji! <_<

Redagavo Domiuz

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na jei tokie atsiliepimai is jusu tai siunciu as ji! :D

Aš tai tik spėjau įsijaust jau žiūriu baigės <_<

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš tai tik spėjau įsijaust jau žiūriu baigės :D

Malšink alkį kitu game, o tik vėliau po trupučiuką lošk, vat tokia formulė, tai ir ilgai užtruks <_<

Šiaip tai screenai tai tikrai įspūdingi, tik dabar imu galvoti, kad visai nieko šitas game.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu nzn su draugeliu perejiom syta grafiu ,zaisdami dviese visai idomo o vienam man nelabai patiko ,nors ir didesnis vaizdas ,bet nevisada tokie zaidimai iseina dviem ir dar misijoms :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kai baiksiu visus savo siuntimus, bandysiu DEMO parsitempti, pažiūrėsiu kas per žaidimas, nes tikrai nežinau ar verta rašytis, vieni sako kad geras, kiti kad blogas.

 

O ten kur rašė kad dviese žaist, taprasme per du pultelius ar kaip?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kai baiksiu visus savo siuntimus, bandysiu DEMO parsitempti, pažiūrėsiu kas per žaidimas, nes tikrai nežinau ar verta rašytis, vieni sako kad geras, kiti kad blogas.

 

O ten kur rašė kad dviese žaist, taprasme per du pultelius ar kaip?

taip.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O vienam jokio "kaifo" žaist ar kaip?

Man tai ir vienam smagu... Multiplayer nespėjau dar pabandyt, per atostogas draugelis atvarys, tai išbandysim :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

prikolas as katik perejau tai linksmas siuzetas personazu harakterei tesiog juokingi ir linksi atgaivina vien sitas sita gama .Seip neblogas 8/10 galetu biski ilgesnis but ,viskas kitka mano manimu normaliai

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nusiviliau online zaist bet ten tezaidziau 10 min ir man jos dauk nepatiko kuzmich kai turesi jau graju pranesk pazaisim tinkle bent pabandisim ok

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O vienam jokio "kaifo" žaist ar kaip?

juokingai cia pasakei :)

siaip sis zaidimas daugiau skirtas co-op rezime zaisti, ir tikrai smagu.

tik biski filmukai nedadirbti kazkokie, vaiksto jie labai netikroviskai, ir kas cia per seniena filmukus daryti kitokia grafika, primena man ps2 ir dreamcast laikus. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.