scalman

PlayStation 5 naujienos

Rekomenduojami pranešimai

Prieš 14 minučių, Mldc parašė:

Tai, kad šlamštą pristatė. Kur BD drive? Už ką čia tokia kaina?

Europiečiai yra trečiarūšiai pagal Sony. Jie visada užkels mums kaina, bet šį karta suskėlė 799€ + 110€ jei nori nusipirkti atskirai diskasukį + dar kažkiek € vertikaliam stovui. Virš 900€ gaunasi.

Užsienio gaming forumai (Neogaf) niršta, Youtube niršta, turtingieji seka pasakas apie infliaciją ir kaip jiems tokia kaina Ok.

PAY HAS NO LIMITS. 

Už tokią kainą gali susirinkti kompetetingą gaming PC, kuris labiau atsipirks nei PS5 Pro, nes PC žaidimų kainos per išpardavimus yra tokios žemos, kad nepalyginsi su PSN dealais. Aš pats kartais svarstau apie tokį variantą, nes užkniso konsolių žaidimų kainos. Be disc drive man konsolė yra bevertė, o po digital-only konsolių kitas žingsnis yra tiktai PC. Dabar bus kontrargumentų, kad konsolė patogu ir t. t.

Ok, PC tu irgi gali prijungti prie TV. Interfeiso patogumai yra skonio reikalas, Steam turi Big Picture Mode, kuris turi panašų funkcionalumą. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@airidas20th, tame ką parašei yra tiesos. Mane PC ypač veža, kad ten sąlyginai senus žaidimus, na pvz. Dead Space 2 ar The Evil Within gali paleisti true 4K su max grafikos nustatymais ir jie atrodys labai gerai. O su konsole tu esi 720p ar geraiusiu atveju 1080p apribotas su muilinom tekstūrom. Nebent devai susimils ir išleis "remasteri", kuri tau dar ir parduos už nemažus pinigus. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Atrašyta (redaguota)

Mano akimis PS5 Pro tikrai nereikalingas, man pakaks ir PS5, pakako ir PS4.
Esminis klausimas ar verta atsinaujinti vien dėl 2TB SSD, DI bei PSSR su ant klaustuko 4K@60fps.
Kodėl ant klaustuko 4K@60fps su pro konsole? atsakymas paprastas viskas priklausys tik nuo kūrėjų, pačių Sony žaidimai gal ir turės 4K60fps, bet ar trečių šalių kūrėjai tą darys? Sunku pasakyti.

Redagavo Džekeris

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Prieš valandą, Džekeris parašė:

Mano akimis PS5 Pro tikrai nereikalingas, man pakaks ir PS5, pakako ir PS4.
Esminis klausimas ar verta atsinaujinti vien dėl 2TB SSD, DI bei PSSR su ant klaustuko 4K@60fps.
Kodėl ant klaustuko 4K@60fps su pro konsole? atsakymas paprastas viskas priklausys tik nuo kūrėjų, pačių Sony žaidimai gal ir turės 4K60fps, bet ar trečių šalių kūrėjai tą darys? Sunku pasakyti.

Vien dėl 2TB SSD atsinaujinti, tai visiškai neverta, nes ir taip be jokių problemų tą talpą galima dar labiau praplėsti ir už santykinai mažesnius pinigus. 4K60FPS (pagaliau tikėkimės) jau kitas klausimas. Aš gal ir atsinaujinčiau, dėl mėgstamų žaidimu (pvz. TLOU2) su max grafika ant 60fps žaist. Bet labai nepatiko, kad į tą kaina neina diskasukis ir jį tektu tuomet atskirai pirktis. O pas mane nemažai žaidimu su diskais, tai be jo kaip ir niekaip. Nevykęs sprendimas gaunasi už tokius pinigus. Logika kaip ir suprantama, bet į komplektą dėti plika tikrai negražu.  

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Atrašyta (redaguota)
Prieš 16 minučių, Javelin parašė:

Bet labai nepatiko, kad į tą kaina neina diskasukis

Na taip, bet panašu, kad linkstama link to, kad galimai PS6 jau bus only digital, ši karta tokia kaip pereinamoji, nes kitu atveju kam leisti digital ir ne digital konsoles.
Pamiršome PC diskus, manau netolimoje ateitį su sekančia karta pamiršime ir konsolių diskus, tai neišvengiama.

Redagavo Džekeris

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Prieš 9 minutes, Džekeris parašė:

Na taip, bet panašu, kad linkstama link to, kad galimai PS6 jau bus only digital, ši karta tokia kaip pereinamoji, nes kitu atveju kam leisti digital ir ne digital konsoles.
Pamiršome PC diskus, manau netolimoje ateitį su sekančia karta pamiršime ir konsolių diskus, tai neišvengiama.

Sutinku, bet čia turiu omeny tiesiog by default už tokią kainą galėtu tą diskasukį dėt, nes priešingu atveju dar pvz. 129 Eur (visų mylimas gameroom "papigiai" siūlo   https://gameroom.lt/lt/categories/playstation-dalys-177). Ne kažkas gaunasi. Man ką tuomet iš vanilinės išsipjauti jį😄!?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Prieš valandą, Javelin parašė:

tiesiog by default už tokią kainą galėtu tą diskasukį dėt

Galėtų, bet konkurencijos nėra, tai ir manipuliuoja rinka + infliacija, bet c'mon vos ne 2x brangiau europai?! kai paprastas 519€ ir su diskasukiu tuo tarpu Pro 799€ ir be jo ir be stovo. 
Tai aš bijau pagalvoti kiek tada būtų prašę su diskasukiu 999€? :D 

Aš pirkau standartinį ir komplekte viskas buvo dabar sony užsidirbt užsimanė net iš stovo :D 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Prieš valandą, Džekeris parašė:

Aš pirkau standartinį ir komplekte viskas buvo dabar sony užsidirbt užsimanė net iš stovo :D 

Visada užsimano. Kažkuriame straipsnyje buvo gražiai ir gan taikliai parašyta kad Pro niša - "užkietėjusiems Playstation fanatams, kurie nupirks ją praktiškai už bet kokią kainą". Taip ir yra. Dėl savęs tai tikrai negaliu pasakyt. kad ne, ne dabar jokių būdu nepirksiu. Greičiausiai net ir labai pirksiu, bet tikrai ne iš karto, manau kitais metais, kuomet labiau matysis kokia yra reali nauda iš jos galios.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Atrašyta (redaguota)

@Javelin Aš tiek į PS4 ir PS5 Pro versijas žiūriu skeptiškai. nes jos tikrai nėra būtinos.
Geriau viską spaustų iš standartinės versijos.

OFFTOPIC:

O Kalbant apie XBOX Series S išvis patyliu, ten vinis į karsta, toks stabdis XBOX Series S yra Series X'ui, kad graudu.

Redagavo Džekeris

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
prieš 21 valandą, Javelin parašė:

Visada užsimano. Kažkuriame straipsnyje buvo gražiai ir gan taikliai parašyta kad Pro niša - "užkietėjusiems Playstation fanatams, kurie nupirks ją praktiškai už bet kokią kainą". Taip ir yra. Dėl savęs tai tikrai negaliu pasakyt. kad ne, ne dabar jokių būdu nepirksiu. Greičiausiai net ir labai pirksiu, bet tikrai ne iš karto, manau kitais metais, kuomet labiau matysis kokia yra reali nauda iš jos galios.

as irgi pirksiu, ne day one. Palauksiu kokio bundle su tuo vertu game (GTA 6 turbut.)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Prieš 45 minutes, bigisk parašė:

Palauksiu kokio bundle su tuo vertu game (GTA 6 turbut.)

Kiek mačiau kalbų (gandų), kad vargu ar 4K@60fps palaikymą GTA VI turės

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pritariu del diskasukio. Cia sokas didziajai daugumai ir man,kaip be jo parduos uz tokia kaina Ps5 pro.. Stovas tai menkniekis,asmeniskai jo nereikia man. Ps5 slim kaip tik pagal jam skirta vieta pas mane, tik guldyt tegalima.ir labai gerai siaip. Ne tik apie pro,bet ir apie Ps6 negalvosiu dar nemazai metu. Su dabartine konsole nei lago,nei pikseliu nematau, grafikos pilnai uztenka. Nesildo kambario kaip senesnes mano konsoles. Ir dirba stebetinai labai tyliai. Cia tai nustebino :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
prieš 5 valandas, Džekeris parašė:

Kiek mačiau kalbų (gandų), kad vargu ar 4K@60fps palaikymą GTA VI turės

Vis nepamirstu vieno memo. PS2 turejo 3 GTA, GTA5 turi 3 Playstation. 

Wtf. 60fps jau turi but minimumas. Cia 💯 procentu xbox series S stabdo sia karta. Bet ir devai galetu pakruteti.  Atsibodus laukti RDR2 next gen patcho ant PS5, nusipirkau pc leidima…  
 

Sorry uz blevyzgas. Einu toliau kaifuoti nuo AstroBot ir megautis GTonicu. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Neseniai įsigyjau PS Portal.

Galiu pasakyti, kad kai veikia, tai puikiai atlieka savo funkciją. Namuose su lokaliu Wi-Fi veikia tobulai, bandžiau TPS action-žaidimus (Assassin's Creed, Outlaws) - galima nors ir visą žaidimą pereiti, jokio diskomforto, pultelis kaip originalus DualSense, ekranas geras, ryškus, nors ir LCD. Bandžiau darbe su Wi-Fi - veikia beveik tobulai, atiranda retkarčiais kokybės kritimas, bet žaisti galima. Kas nepavyko, tai pasijungti per Hotspot iš telefono, bandžiau dukart - nepavyko net pasijungti. Va čia yra didžiausias trūkumas.

Iki Portal pirkimo bandžiau per Remote Play žaisti iš planšetės, pririšant pultelį - tai galiu pasakyti, kad ekspirjensas geresnis nei su Portal ir vietos net mažiau užima nešiojantis. Tai realiai nelabai dar turiu kuo pagrįsti tokį pirkinį. 😅

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@tymbarkFM Kai anonsavo PS Portal išvadinau ji visišku š, nes nepalaiko native žaidimų. Vėliau pagalvojau, kad gal man jo reikėtų ir man pavyktu su juo greičiau išvalyti backlogą. Deja, mano remote play testai su PSPlay ir Playstation Remote Play parodė, kad mano Telia duotas Wifi-4 routeris net su 5ghz kanalu + ethernet kabelis pajungtas prie konsolės yra per silpni. Internetas Telia 500Mbps, o routerio pats atsinaujinti nenoriu, nes bus problemos su televizija, o Telia siūlo visišką šlamštą keitimui. Aišku galima atidarynėti portus, daryti statinį ip, bet man kaip paprastam vartotojui per daug vargo, nes Telia užrakino routerį nežinomu slaptažodžiu (defaultinis neveikia).

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Naujausios temos

  • Naujausi pranešimai

    • @Javelin  tikiu,kad ras Ps5 pro pirkeju daug ir Lietuvoje Nemanau,kad labai dideli skirtuma jausciau grafikoje. Va jei 60 stabilus fps visuose zaidimuose,tada neblogai butu. Siaip ipratau ir prie 30fps dar nuo Ps4 ar x360 laikų svarbu tie 30 butu stabilus,"nesokinejantys" tai daugiau tai maziau- tas tai tragedija budavo.. Visuose zaidimuose su Ps5 renkuosi "performance" rezima,ir jauciu kad 60fps eina, stqbiliai (tikiuos ne placebo efektas įsijungia :D. )
    • Taip čia Sony gerai padirbėjo. Mano vaniline sukasi (ir tikios toliau suksis🤞) kaip bitutė. Prasiplėčiau SSD 1TB ir ramu. Šiaip manau nauji visų laukiami žaidimai gali būti tas Pro (kaip ir beveik visų konsolių)  pardavimo varyklis. Tokie kaip TLOU3 ar visų laukimas GTA6. Aišku eis ir ant Slim, bet kai tu gali gauti mėgstamo žaidimo Max grafika, tai veikia.
    • Sutinku. Mokant pinigus už galutinį produktą, norėtųsi, kad ir veiktų kaip tai deklaruojama.
    • @tymbarkFM Kai anonsavo PS Portal išvadinau ji visišku š, nes nepalaiko native žaidimų. Vėliau pagalvojau, kad gal man jo reikėtų ir man pavyktu su juo greičiau išvalyti backlogą. Deja, mano remote play testai su PSPlay ir Playstation Remote Play parodė, kad mano Telia duotas Wifi-4 routeris net su 5ghz kanalu + ethernet kabelis pajungtas prie konsolės yra per silpni. Internetas Telia 500Mbps, o routerio pats atsinaujinti nenoriu, nes bus problemos su televizija, o Telia siūlo visišką šlamštą keitimui. Aišku galima atidarynėti portus, daryti statinį ip, bet man kaip paprastam vartotojui per daug vargo, nes Telia užrakino routerį nežinomu slaptažodžiu (defaultinis neveikia).
    • Neseniai įsigyjau PS Portal. Galiu pasakyti, kad kai veikia, tai puikiai atlieka savo funkciją. Namuose su lokaliu Wi-Fi veikia tobulai, bandžiau TPS action-žaidimus (Assassin's Creed, Outlaws) - galima nors ir visą žaidimą pereiti, jokio diskomforto, pultelis kaip originalus DualSense, ekranas geras, ryškus, nors ir LCD. Bandžiau darbe su Wi-Fi - veikia beveik tobulai, atiranda retkarčiais kokybės kritimas, bet žaisti galima. Kas nepavyko, tai pasijungti per Hotspot iš telefono, bandžiau dukart - nepavyko net pasijungti. Va čia yra didžiausias trūkumas. Iki Portal pirkimo bandžiau per Remote Play žaisti iš planšetės, pririšant pultelį - tai galiu pasakyti, kad ekspirjensas geresnis nei su Portal ir vietos net mažiau užima nešiojantis. Tai realiai nelabai dar turiu kuo pagrįsti tokį pirkinį. 😅
  • 32 Dizainas

    1. 1. Ar patinka naujasis PlayManija.lt dizainas?


      • Taip
      • Ne
    2. 2. Kurį dizainą nuo šiol naudosite?


      • PlayManija.lt 4.0
      • PlayManija.lt 3.5 Reboot
      • RetroManija
      • Laukiu PlayManija.lt 4.0 „dark mode“

  • Naujausios viktorinos