scalman

PlayStation Plus Service (PS+)

Rekomenduojami pranešimai

2nd July: TowerFall Ascension PS4
2nd July: Strider PS4
2nd July: Dead Space 3 PS3
2nd July: Vessel PS3
2nd July: LEGO Batman 2: DC Superheroes PS Vita
2nd July: Doki Doki Universe PS Vita

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
 

2nd July: TowerFall Ascension PS4
2nd July: Strider PS4
2nd July: Dead Space 3 PS3
2nd July: Vessel PS3
2nd July: LEGO Batman 2: DC Superheroes PS Vita
2nd July: Doki Doki Universe PS Vita

Opapa, Dead Space 3 - va šito labai laukiau :) Pagaliau kažkas tokio, dėl ko ilgesniam laikui prisėsiu prie PS3  :halone:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Siaubas kažkoks. Tai kur tie žadėti normalūs žaidimai ps4'am? Nuo išleidimo dar absoliučiai nieko padoraus nebuvo (išskyrus Contrast).

Tai o ko tu tikies, Knack/Killzone/Infamous? :D

 

Strider pirkau pries 2-3men is US store, gavosi iki 25Lt, dabar nemokamai duoda. Ka padarysi, turesiu ant dvieju acc, nespeju sulosti niekaip, ne pirmas kartas (nors ir retas) :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai o ko tu tikies, Knack/Killzone/Infamous? :D

 

Būtent! ;) Knack ir Killzone (o ypač Killzone) tikrai galėtų būti PS+ duodami už dyką. Na bet čia gal man vienam tas KZ nei 5, nei 9. Pervertintas kaip reikiant.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Būtent! ;) Knack ir Killzone (o ypač Killzone) tikrai galėtų būti PS+ duodami už dyką. Na bet čia gal man vienam tas KZ nei 5, nei 9. Pervertintas kaip reikiant.

Tu kartais ne xboxeris buvai praejusy gen? Moket reikejo dar daugiau negu ps+ ir tik tam kad multiplayery naudotum. Gal gali nustot verkt? Niekas tau neduos dar tokiu game, cia idiotiska yra to tiketis.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nei aš verkiu, nei ką. Šūdo gabalas tas KZ ir dabartinis PS+ turinys. Bet tai yra mano nuomonė ir aš ją išreiškiu. Lygiai taip pat, kaip jūs seilėjatės dėl tų indie.

 

XBL atveju mes mokėjome už visa karta toliau pažengusį servisą, nei tuomet buvo PSN. Ir visiškai nemačiau tame problemos. Be pavIdo scenų prašom, ok?

 

Vienu žodžiu, atsipalaiduokite truputi.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai kad atsibodo, kiekviena karta kas nors verkia del tu zaidimu. Kiek galima? PS4 isejas 7 menesius, europoj konsoles perka greiciau negu parduoda, kiekvienas naujas useris pasema ta paty knacka ir killzone nes paprasciausiai nera daugiau ko imt. Nu kokio velnio sony dalinti nemokamai jeigu perka dar juos? Turi laiko praeit, kai bus daug zaidimu ir zaidimai nesilaikys ilgai pardavimiuose tai prades tuos AAA duot. Negi taip sunku suprast? 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.