scalman

PlayStation Plus Service (PS+)

Rekomenduojami pranešimai

This war of mine (tikrai geras žaidimas man patiko ji lošti ant PC)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

is kur istraukiai ta infa? nes nerodo ju tinklapi

kitai saitai anonsavo,beto yutube tai oficalus playstation anonsas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, internete yra video, kaip gauti 2 day trial. Bet dar sako, kad ta triala galima imti 7 kartus ant to pacio accounto. Tai vat klausimas, kai baigiasi pirmos dvi dienos, ka rikia daryti, kad gautum dar papildomas dvi ir t.t. ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, idomus dalykas nutiko. Mano ps plius baiges vakar ir pamirsau auto renew isjungt. Ziuriu menesiui prasitese uz 5,99 svaro. Is pinigines 24 centus paeme, o nuo debetines uk korteles likusius 5,72 svaro. Bet toj kortoj is viso tik 1, 20 svaro jau seniai tik buvo. Tai kaip cia darys jei niekada nebuvo kortoj pakankamo pinigu likucio ir ji ne kreditine kad skolintis gali :o

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man irgi toks klausimas, turėjau PSN narystę 3 mėnesius gavęs pagal kodą. ji baigiasi vasario gale. aš jokios kreditinės ar paypal nesu pririšęs. wallete turiu 30 svarbų dar. tačiau wallet nustatymuose Automatically Add Funds to Renew Subscriptions or Pay for Pre-ordered Content esu padaręs NO.

 

ir gavau laišką tokį

 

 

Your PlayStationPlus quarterly membership fee is due We just wanted to let you know that the membership fee for your PlayStation Plus subscription is due on 25.02.2017.

When you purchased your subscription you chose our quarterly billing option so we will attempt to take the quarterly fee of £14.99 from your wallet on 25.02.2017 unless you cancel your subscription 24 hours in advance. If you don’t have enough funds in your wallet, we’ll charge your registered account payment method, as long as it is up-to-date and you have the automatic wallet funding option enabled* on your Sony Entertainment Network account.

 

tai pagal idėja neturėtų nuo wallet nuskaičiuot man ir užraukti narystę, taip?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, idomus dalykas nutiko. Mano ps plius baiges vakar ir pamirsau auto renew isjungt. Ziuriu menesiui prasitese uz 5,99 svaro. Is pinigines 24 centus paeme, o nuo debetines uk korteles likusius 5,72 svaro. Bet toj kortoj is viso tik 1, 20 svaro jau seniai tik buvo. Tai kaip cia darys jei niekada nebuvo kortoj pakankamo pinigu likucio ir ji ne kreditine kad skolintis gali :o

Na turit specai minciu del sios problemos?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Overdraft, UK kortelės duoda kad į minusą gali įlįsti, pas mane galiu iki 500£ overdraft, nor korta pas mane paprasta visa debit, tai kad nesuk galvos, kad minuse busi keleis £ nieko tau blogo nepadarys procentų ne priskaičiuos

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Overdraft, UK kortelės duoda kad į minusą gali įlįsti, pas mane galiu iki 500£ overdraft, nor korta pas mane paprasta visa debit, tai kad nesuk galvos, kad minuse busi keleis £ nieko tau blogo nepadarys procentų ne priskaičiuos

Va kazka apie overdraft ir masciau, reikia tiketis kad del 4 svaru nesmaugs. Dekui uz info Biciuli :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kitiems būna kad net 1£ į minusą negali, o pas kitus tas pats bankas ir jau galėjo į minusą eiti, tipo toks mažas Overdraft, pardoje perki už 22£ o pas tave tik 20£, bet nevisiems taip leidžiama, naujiems vartotojams banko tai duoda tokį mini Overdraft kitiems ne, man davė, paskui padidino man nuo nežinau iki 100 paskui iki 200 ir galiausiai 500, bet jei viršiji jau 300 tada mokestis būna, čia jau nuo banko priklauso koki % mokėsi, kuo ilgiau busi tuo daugiau mokėsi

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man irgi toks klausimas, turėjau PSN narystę 3 mėnesius gavęs pagal kodą. ji baigiasi vasario gale. aš jokios kreditinės ar paypal nesu pririšęs. wallete turiu 30 svarbų dar. tačiau wallet nustatymuose Automatically Add Funds to Renew Subscriptions or Pay for Pre-ordered Content esu padaręs NO.

 

ir gavau laišką tokį

 

 

tai pagal idėja neturėtų nuo wallet nuskaičiuot man ir užraukti narystę, taip?

 

 

 

Ir vistiek svolačių gauja nuskaičiavo 15 svarų iš wallet'o. Supildžiau formą reikalaudamas refund'o. Reikėjo žaidimų iš PSN prisipirkt ir būtų rami galva buvus.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Parašius į Sony support'ą piktu stilium - grąžino pinigus pilnai. O aš savo ruožtu iki viso to nė karto nesijungiau į PSN po to savavališko pratęsimo. Viskas baigėsi gerai. Praėjo kokios 4-5 dienos, kol sureagavo į laišką. :) viskas gerai, kas gerai baigiasi.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.