scalman

PlayStation Plus Service (PS+)

Rekomenduojami pranešimai

Bet čia US tipo @cheburator

Ta prasme?Bankas tai anglijoj, kortele siuncia is anglijos, suportas taipogi anglu laiku tai man US net nekvepia. Galima tiek USD tiek GBP tiek EUR turet saskaitoj

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O šeip apsimoka užsisakinėt tą abonentą? Ar vis dėl to geriau yra pirkt žaidimus? Gal galit pavardinti +/-? 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na ar radai ko reikia tomashex?

dėkui žmogau,geras tinklapis. ps plius 3mėn tik 18eurų kaip sakei. Pasiimsiu link gruodžio mėnesio,nes kažkuo vistiek PlayStation ant švenčių nustebins :)

 

 

Pirma karta pastebėjau kai baigėsi mano PSN + šiandien :D  (naudoju ji nuo pirmu dienų kai tik atsirado) 

Kortos duomenis buvo mano ištrinti iš PSN ir PayPal nes neturėjau metus laiko jau ps4, norėjau užsisakyti žiūriu duoda nemokamai 48val. nemokamo PSN+ nuo kada ji duoda, kiek atsimenu jei turėjai PSN+ tau jau gyvenime neduoda Trial PSN+, Ar čia taip duoda tau extra 2 dienas kad spėtum nusipirkti PSN+ 1/3/12 mėnesiui 

 

Taip įdomu pasidarė, nes kaip ir sakiau gyvenime niekados man nesibaigė PSN+ , visad automatiškai man PSN+ prasitęsia 

 

Tie 48valandų nemokami trial buvo praktiškai nuo pat Ps4 atsiradimo. Aš jau 2 žaidimus atradau kurie duoda 1 psn akauntui nemokamai 48valandas pliuso. 1- Resident evil revelations2; ir  2. the crew :) kai baigės pliusas, ėjau į šių žaidimų multiplayer, parašė kad man baigės ir davė 48valandas nemokamai, be jokių banko kortelių ar pratęsimų. Nebloga sistema

O šeip apsimoka užsisakinėt tą abonentą? Ar vis dėl to geriau yra pirkt žaidimus? Gal galit pavardinti +/-? 

pasibandyk bent 48valandas nemokamo pliuso,kažką nuspręsi. Gerai kad galima savo žaidimų seivus į psn cloud įrašyti, nes būna kartais žmonėm kad žaidimo seivas susikoruptina (sugenda) ir jei turi tik konsolėj seivą,vėl iš naujo loši. 

Redagavo tomashex

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Neduoda jokio free trial kol neprijungi kortos ar paypalo. Tai įdomu įnešus kiek nors pinigų su kodu, ar tada leistu tą free trial for 14 days.

 

@tomashex

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Neduoda jokio free trial kol neprijungi kortos ar paypalo. Tai įdomu įnešus kiek nors pinigų su kodu, ar tada leistu tą free trial for 14 days.

 

@tomashex

aš tau sakau aiškiai- nemokamai ir be banko kortų duoda 48valandų free trial ps plius. aš nekalbu apie 14 dienų, jam tai tikrai reikia kortos. 48valandų duoda jei NIEKADA su savo psn akauntu nesi jokio nemokamo ps plius išbandęs, tiesiog per ps store. o per tam tikrus žaidimus šimtu procentų duoda 48valandas , du iš jų jau paminėjau savo poste. Šiąnakt baigsis mano ps plius narystė kurią gavau iš the crew žaidimo :)  va mano 48valandų pliusas dar yra  http://psnprofiles.com/Tomashex

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Supratau veikia tik ant tam tikrų žaidimų tik paieškot reik :) Ačiū už info :)

Prasom :) Patarimas: Psn store yra re revelations2 1 episodas nemokamai, atsius, ir eik i co op jei bus tam nemokamam zaidime. Gautum 48 val. Pliuso . Pabandyk ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@tomashex bet už ką man davė 48val psn+ kai aš niekad jų nebandęs nei Trial 14 dienu nei 48val, iškart buvo perkamas psn+ pradžiai 3mėn paskui metams ir iki dabar, gautusi kad tiesiog psn+ neturėjau gal kokias 6val, šiandien 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@tomashex bet už ką man davė 48val psn+ kai aš niekad jų nebandęs nei Trial 14 dienu nei 48val, iškart buvo perkamas psn+ pradžiai 3mėn paskui metams ir iki dabar, gautusi kad tiesiog psn+ neturėjau gal kokias 6val, šiandien 

Butent :) Kadangi niekada nesi nemokamo pliuso bandes, ji gavai kai baiges tavo ps plius ir bandei kazkuri zaidima zaisti multiplayer, garantuoju ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Butent :) Kadangi niekada nesi nemokamo pliuso bandes, ji gavai kai baiges tavo ps plius ir bandei kazkuri zaidima zaisti multiplayer, garantuoju ;)

ne tiesiog reikėjo Save cloud pasinaudoti :) atsisiųsti žaidimo save  

 

Jau senai persikėliau į PC Master Race :D

Nū aš ten ir ten dabar :)

PS4 bus tik exclusivams žaidimams, dabar tik pabaigsiu tuos žaidimus kuriuos seniau ant ps4 nesužaidžiau iki galo, pirkti kaip ir nereikėjo man nieko, digital versijas turiu kur seniau pirkau

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o gal bandet kas Revolut kortele per paypal, nes revolut kaip ir anglu firma. Kortele duoda nemokamai na ir siaip viskas ten nemokamai :)

is amazon.com neduoda,taip pat snd PCgamesSupply bandziau neduoda su revolut- nors raso kad priima mastercard.

tik prie aliexpress pavyko priristi

Redagavo vyciokas76

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.